search engine optimization przesłać stronę Email Extractor

Reklama na blogu

Blog życia życie

O blogu - blog Życie Życie powstało w kwietniu 2009 roku i jest już znany i omówione w regionie Greater Victoria i Brazylii. Jest to widoczne wśród blogów, które mówią o świecie wina.

Enoeventos stron: Została wyróżniona w 2011 roku drugie miejsce w Brazylii (Kto jest kim) >>>

Głównym celem bloga jest Food & Wine, ale są też podróżować porady, wydarzenia, promocje i itp. ... Aktualizacja z dziennej częstotliwości, blog sprawdzone Trendsetter i dźwigni sprzedaży, zgodnie z opiniami otrzymanymi od branży.

O dostępie - Łączna blog wzrosła dużo i wytrwale, ze szczytami ponad 2000 uderza w jeden dzień. Minęło kilka miesięcy, że średnia liczba dni pracy pozostawało ponad 1000 przebojów dziennych "unikalne".

Social Media: blog jest teraz zintegrowany z wszystkich mediów społecznych, gdzie ma już ponad 6000 pasjonatem świata wina i gastronomii.

Twitter: ! https://twitter.com/ # / tavaresgonalves

Facebook:

Instagram:

Ogłoszenie

Jak na załączonym obrazku, jest kilka rozmiarów i pozycji dla reklam, a cena zależy od nich. Ogłoszenie może zawierać również link, który kieruje użytkownika do strony internetowej reklamodawcy, bez dodatkowych kosztów. Wzmocnić swoją markę bardzo docelowej.

Wyceny (miesięcznie):

Banner TOP - Test Blog - 400 x 85 = 650,00 (minimum 6 miesięcy)

Side Baner - 170 x 260 = 450,00 (minimum 6 miesięcy)

* Do wstawiania reklamy, klient musi dostarczyć typu jpg plik obrazu.

Sylvester Tavares Gonçalves