Pro ty, nevědomý Libanonu má vysoce kvalitní vína. To je dobrým příkladem, se s Cabernet Sauvignon, Mourvedre, Carignan a Grenache, 13,5% alk. Prokázané s vizuálním vyvinuly hnědé s vůní úschovy zjevné z pečení a stabilní. Ústa byla měkká a sladká taniny s dlouhou perzistencí. ST (92 +) Dovozce Zahil, cena: 129.00

Nachází se v centru města Libanonu, v údolí Bekaa, Château Kefraya rozšiřuje svou zemi 300 akrů na úpatí hory Barouk, 20 km jižně od města Chtaura. Obě vinice vysázeny na řadu teras a příkré svahy, často v nadmořské výšce 950-1100 metrů půdy jílovité vápence a skalnatá, spojené s vynikající sluncem beze srážek pro šest-sedmměsíc ročně - spolu s vinařství, která se nachází ve středu pole, který je vybaven state-of-the-art zařízení, což hrozny musí být sklizeny ručně řízený, vedl, lisované a kvasil s velkou péčí, které umožní rozvoj víno ​​s charakterem a autentičnost zejména Château Kefraya.

Začínat od nuly, byla postavena obraz, v takovém případě bude vyžadovat desetiletí nebo dokonce staletí. Tak se stalo, Château Kefraya jsou jen padesát roků - v průměru - a jeho sklepní jen třicet let! Tato vína se však získal jejich šlechtu, a to jak v Libanonu, tak v zahraničí. Kvalita těchto výrobků byla uznána a certifikována podle počtu a prestižních ocenění získaných na mezinárodních degustačních soutěžích nevidomých. trofeje ze zlata, stříbra a bronzu, nemluvě, zapůjčení novinové články a časopisy, včetně nejslavnější z nich publikoval vína papežem "Robert Parker, jeho textu s názvem" překvapivý závěr Libanonu ", který korunoval úsilí prováděny od roku 1951, lámání ladem, vybuchující skály zamořené půdy a nikdy nic vyrábí od vytvoření největší vinice výsadby a Libanonu.