Rodzina wyemigrowała z Włoch do Brazylii pod koniec XIX wieku. Tradycja produkcji wina odziedziczona po przodkach został znaleziony w regionie uprzywilejowanym przez Wina Altos Hills klimatu. Przodków francuski nosi symbol fleur-de-lis prezentujących markę Fabian. Filozofia Winery Fabian jest do produkcji winogron i produkcji wina w małych ilościach, z ograniczone i kontrolowane zgodnie z wymogami produkcji wina konesera.

Region:

Jest w mikroregionu Montes Wines of Altos, w mieście Padwa w Nowym Serra Gaucha, które leżą winnice rodziny Fabian. Wysokość, topografia, gleba i klimat sprzyjają uzyskaniu doskonałe winogrona dla tych win specjalnych.

 

Otwórz te musującego, który został wysłany do mnie przedstawiciel winnicy Julio Antunes w weekend z grupą przyjaciół. Zadowolony współbraci w to, co proponuje, koszt x korzyści. Doskonałym rozwiązaniem, aby cieszyć się tym ciepło, które nadchodzi.


Brazylia - Nowa -RS Padwa - Serra Gaucha - Brut Champenoise - Chardonnay i Pinot Noir - Butelki N ° 4035 - R 36,00 dolarów

  • Wizualnej słomy żółty, cienki i obfite Perlage, prezentowane na słodkie nuty cytrusów i nos, tosty lekko. Okazały się suche w ustach z dobrą świeżości i zrównoważonym kwasowości. Więcej niż w swoim przedziale cenowym.


Brazylia - Nowa Padwa - RS - Serra Gaucha - Brut Champenoise - Chardonnay i Pinot Noir - Butelki N ° 4689 - R 32,00 dolarów

  • Spojówek, mocny aromat atak brzoskwinia, cytrynowy do podjęcia. Dobrze wyważone w ustach, z dobrym, bez posmaku goryczy.


Brazylia - Nowa Padwa - RS - Serra Gaucha - Maskat - Moscato - Nr 4552 - R 24,90 dolarów

  • Wizualnej jasne, nos pokazał dużo owoców i kwiatów. Na podniebieniu wykazały dobrą równowagę między słodyczą i kwasowością.

Julio P. Antunes Filho
El Gran Vino Oświadczenia Ltda Me

Komórka 27 8801 8881 - Faks 27 3329 0322