خانواده از ایتالیا به برزیل در اواخر قرن نوزدهم مهاجرت کردند. سنت آب گیری از اجداد به ارث برده در منطقه مورد علاقه شراب از آب و هوا آلتوس هیلز پیدا شد. اصل و نسب فرانسه حمل نماد گل زنبق یا سوسن های نام تجاری فابین. فلسفه کارخانه شراب سازی فابین است که برای تولید انگور و تولید شراب به مقدار کم، با محدود و کنترل شده به رضایت از تولید خبره شراب.

منطقه:

این در microregion از Montes از آب گوجه فرنگی از آلتوس است، در شهرستان پادوا در جدید سرا Gaucha، که دروغ باغ های انگور از خانواده فابین. ارتفاع، توپوگرافی، خاک و آب و هوا منجر به اخذ انگور برای این شراب خاص است.

 

این درخشان که به من یک نماینده از کارخانه شراب سازی خولیو Antunes در در تعطیلات آخر هفته با گروهی از دوستان فرستاده شده را باز کنید. confreres در آنچه در آن پیشنهاد، هزینه ایکس نفع خوشحال. گزینه عالی برای لذت بردن از این حرارت است که آینده.


برزیل - جدید -RS پادوا - سرا Gaucha - چای Champenoise - Chardonnay و Pinot نوآر - بطری های N ° 4035 - R $ 36.00

  • نی ویژوال زرد، perlage نازک و فراوان، یادداشت های شیرین در بینی، مرکبات ارائه شده و به آرامی تست. در خشکی دهان ثابت، با طراوت خوب و اسیدیته متعادل. بیش از محدوده قیمت شما.


برزیل - جدید پادوا - RS - سرا Gaucha - چای Champenoise - Chardonnay و Pinot نوآر - بطری های N ° 4689 - R $ 32.00

  • چشم صورتی، عطر حمله هلو قوی، سیتریک برای عبور. خوب در دهان و متعادل کننده شده، با طعم غذا در دهان خوب و بدون تلخی می کنید.


برزیل - جدید پادوا - RS - سرا Gaucha - مسقط - Moscato - شماره 4552 - 24.90 R $

  • ویژوال روشن، بینی مقدار زیادی میوه و گل را نشان داد. در کام تعادل خوبی بین شیرینی و اسیدیته نشان داد.

خولیو P. Antunes در فیلو
ال گران vino می نمایندگی Ltda اطلاعات من

همراه 27 8801 8881 - فکس 27 3329 0322