Quinta da Pedra Alta a Quinta da Cruz, již v roce 1940 byl jedním z farem s vysokou produkcí vína obohaceného alkoholem Douro. António Leal a Maria da Conceição Pinto, prarodiče současného vlastníka Jorge Eduardo Pinto Branco Leal, vládl osudy těchto Quintas, kde je stále dům nazývali "CHANGE", která byla na místo výměny koní cest od severu k jihu a naopak, což nám dává představu o významu zemědělského areálu.

V současné době, osázené tradičních odrůd Douro, čtvrtek zabírat plochu 90 hektarů pozemků a vinné révy, která je dnes známá úctu a péči, s níž pracujeme na nich. Po mnoho let produkce farem byl koncentrován v obohacených vín, které jsou prodávány obchodníky a malé množství bílých a červených vín na spotřebu. Od roku 1995 je program na modernizaci měl v roce 2001 byl postaven vinařství od nuly a začal produkovat Douro DOC vína, přístavy, Sekty a olivových olejů byla vyvinuta.

Osobní Hodnocení: Považuji to za zjištění šumivé. Vizuální slámově žlutá se zelenkavými odlesky, jemné a perzistentní perlením s tvorbou korunou. Nos ukazuje složitost, ukazovat různé příchutě, jako je ananas, jablko, hruška, toastový a lehké máslem. Chuť je suchá, ukazuje dobré tělo s vyváženou kyselinkou a dlouhou dochutí.

Portugual - (DOC) Douro - Malvasia Fina, Gouveia, Rabigato - 12% - 75,00 liber - Espirito Santo Vinařství / Grand Cru - ST (93)