Etchart rodina, mateřská strana, byl v podnikání vína od roku 1850: jejich předkové v Cafayate jsou rodina Flavius ​​Lemma Niño, jejíž jíl nádoby pro skladování vína stále přežívají dnes.
Arnaldo Etchart Benito koupil nemovitost a vinice "La Florida" v první polovině 20. století a jeho syn Arnold, který vyvinul "značku Etchart" s velkým úspěchem v Argentině a v zahraničí. Toto vinařství byl prodán Pernod Ricard skupiny v roce 1996, o rok dříve, Arnold už v dílech nové vinařské firmě: San Pedro de Yacochuya
Jsem vášnivý vína z tohoto vinařství, včetně dotyčného vína, který přinesl devět lahví zdroj střídavého plodin. Více Tato láhev určuje přijatá přítele na večeři Pátek byl jiný v aroma a chuti. Velmi silný aroma z kukuřičného škrobu, kuřecím masem a polovina použité kkkkkkk, zdá se, hrát, ale to bylo to, co jsem cítil. patra byl hezčí, také neodráží jeho charakter. No, to vyřešit jen tím, že otevře další láhev stejného ročníku mám doma vzít doklad o 9, otevřela jsem ji a pošlu informace.


Země: Argentina
Výrobce: San Pedro de Yacochuya
Hrozny: 90% Malbec, 10% Cabernet Sauvignon
ALC: 16,2º
Stárnutí: 15 měsíců a dubových sudech
ST (82) uvádí, tu láhev!