Firma se stěhuje CD São Paulo k Duchu svatému, hledám na zefektivnění procesů, snížit náklady a rozšířit podnikání

Evino ( ), druhý největší e-commerce víno ​​země, stačí přenést distribuční centrum, předtím, než se nachází v São Paulu, do města Serra, Espírito Santo , Akce je součástí růstového plánu společnosti, který hodlá uzavřít 2015 s prodejem ve výši 45 milionů dolarů. "Investovali jsme přibližně R 400.000 dolar v nové struktuře, včetně zařízení, najímání práce a aplikované technologie. Naším cílem je především získat ještě větší obratnost v operacích a neomezený přístup do všech velikostí nákladních automobilů, "říká Marcos Leal, spoluzakladatel Evino.

Nový CD byla slavnostně otevřena v lednu 2015. "Migrace SP Es byla provedena pouze v sedmi dnech díky úkolového uskupení všichni v týmu. Na závěr, tým byl nárok na masáží odpočinout po práci, jako způsob poděkování za úsilí všech, "řekl Ari Gorenstein, spoluzakladatel Evino.

Vývoj Evino

V Sao Paulu, Evino začal v roce 2013 pracovat v obchodní oblasti 60m², ve Vila Mariana. I v hlavním městě státu, v jen přes šest měsíců, provoz byl se stěhoval do CD s 600 m a výškou stropu 7m. Nyní, v ES, nové CD funkce 3800m² přístřešek, včetně rozsáhlé kancelářských prostor, šesti doky a výškou stropu 12m.

Dnes, nové distribuční centrum Evino má 26 zaměstnanců, ale společnost je již hledá nové odborníky v obou EŠ av SP. Oblasti jsou logistika, marketing, IT a finance. Očekává se, že nové najímá se stalo také v sektorech provoz a zákaznický servis.

O Evino: jedna z hlavních vinoték v zemi, Evino pracuje s posláním demokratizovat spotřeby v Brazílii. Vytvořeno v dubnu 2013, společnost navrhuje, aby zúžit brazilského vztah s pitím, a to nejen prostřednictvím zvýhodněné ceny v porovnání s referenčními hodnotami na trhu, ale i s fotkami a exkluzivní obsah, včetně odpovídajících návrhů a příležitosti k spotřeba. Vedl partnery Ari Gorenstein a Mark Leal, sázka zejména kurátorkou a sdružuje portfolio exkluzivních štítků, přímo dovezených z vinařství starých a nových ikon mundoe trhu. Kromě herectví se vzplanutí prodeje, vsadil na modelu předplatného, ​​na trvalé přehlídku a byl zaměřuje své aktivity v Evino klubu.