Hmota původně publikoval v sloupci žít život | Notebook C2 + Pleasure & Cia | Journal Gazette

V průběhu roku, neúnavnou práci se provádí tak, že víno dosáhne sklo. Začíná na vinicích o pěstování, prořezávání a sklizni - a dav, takže žádná pohroma ani špatné počasí klimatu poškozuje plodinu - prochází pečlivým výrobním procesu, a končí na oddělení marketingu vinařství je.

Pro víno vystoupit na pultech musí upozornit. To znamená, že design láhve a etiketa je klíčovým faktorem při rozhodování o nákupu. Odtud se bude jen kvalita v poháru definovat jejich odkup.

V současné době, mnoho vinařství pracují na vývoji kreativní a atraktivní štítky. Příkladem je portugalský Herdade do Esporão, odkaz v Alentejo vín. Od roku 1985, to v sobě spojuje kulturu vína na umění pro reprodukci díla umělců na etiketách některých svých vín. Každý rok, umělec je vyzván, aby přizpůsobit štítky jednotlivých plodin linky Reserve a Private Selection. K dnešnímu dni bylo 27 portugalština, dva angolské a Brazilec Rubens malíř Gerschman.

Vertikální degustace a uvolňuje

Na pozvání zástupců vinařství, zúčastnil nedávno v testu s vínem Store Carone, s novými plodinami linie rezerv, a také vertikální červenou soukromé volbu linky s sklizně 2005, 2007, 2008, 2009 a 2011 ,

Etikety zprávy, Branco Reserva 2013 a Reserva Tinto 2012, byly navrženy podle portugalský umělec Alberto Carneiro. Inspirován krajině Alentejo a věrný principům jeho práce, Carneiro nakreslil příběh, který obsáhne všechny štítky z Esporão. Vizuální reprezentace začíná čtyři mraky strom a končí s numerickou inverzí těchto prvků.

Esporão Reserve bílý 2013 | Alentejo | Portugalsko | R 70 dolarů

Sklizeň v roce 2013 bylo deštivé suché léto a následně na jaře s vysokou denními teplotami, který dovolil ideální a konzistentní zrání hroznů. V misce, ukázal, aromatické tóny ananasu, mandarinky, broskve a lehkým minerálním nádechem. Chuť je středně plné, s převahou ovocnými tóny. Dřevo přišel jako doplněk ve správné dávce, aniž by zastiňovat ovoce. Chutné, s dobrou kyselinkou.

Spur Tinto Reserva 2012 | Alentejo | Portugalsko | R 94 dolarů

Oříznutí neobvykle suchý rok, s nízkou produkcí, ale s velkou kvalitou a koncentraci hroznů. Víno zrající 12 měsíců v amerických dubových sudech (70%) a Francouzi (30%). Po vyplnění následovalo dalších 12 měsíců v lahvi. Rich, koncentrovaný a chutné. Krásné víno. Bude k dispozici na trhu v lednu.

Zvědavost

Štítek plodiny 1999 je obraz umělce Pedro Proenca na počest Maurů, kteří obývali oblast. To je postava arabské vousy, se sklenkou v ruce, podobně jako předtím neznámý teroristického vůdce bin Ládina. Ale v září téhož roku, tam byl útok na Twin Towers v New Yorku, který měl údajné duchovní otec, Usáma bin Ládin, nenávidí Američany. V té době, Esporão Reserva 1999 se blíží do New Yorku. Všechny láhve byly shromážděny a poslán zpět do štítky byly obráceny. Láhev se stala sběratelským kouskem, a proto se jeho cena zvýšila.


Vertikální Private Selection

Private Selection Červená je pokračováním Spur Prodejna alkoholu, který byl zahájen v roce 1987. Zpočátku, to byl výběr nejlepších sudů Esporão Reserve, a, v průběhu času, se vyvinul do výběru nejlepších balíků majetku. V pozdních 90. let, exkluzivní vinný sklep byl postaven pro něj, který se stal středem pozornosti. Víno je vyrobeno převážně s hrozny Alicante Bouschet, Aragonese a Syrah.

Esporão Private Selection 2005

Jak nos a ústa již oxidační poznámky. Na patře, ovoce zdálo trochu jako poslední. Víno už na sestupné křivce. Integrovaná alkoholu a dřevo. Měkké třísloviny. Kyselost a středně vytrvalost.

Esporão Private Selection 2007

Nos a ústa dáno. Ovoce a třísloviny stále naživu. Dobrý kyselost a vytrvalost. Integrovaná alkoholu a dřevo. Komplexní a elegantní.

Esporão Private Selection 2008

Nos a ústa je dáno, s ovocem a taniny stále naživu. Lehce ovocný charakter, se stopami koření. Dobrý kyselost a vytrvalost. Integrovaná alkoholu a dřevo. Komplexní a elegantní.

Esporão Private Selection 2009

Zde změnil styl. Ukázalo se, že je silný a mocný. Spousta zralého ovoce a květinové pozadí. Jednomyslně, nejlepší ochutnávka. Mimořádně komplexní a elegantní. Vynikající vytrvalost. Dřevo (vanilka) Integrovaný a vyvážený alkohol. Kombinuje sílu a eleganci. Potenciál vyvíjet.

Esporão Private Selection 2011 (současná plodin) | R 220 dolarů

Koncentrovaný víno, ale ne agresivní. Aroma výkonný a s různými nuancemi. New ale připravené ke spotřebě. Kulaté chuť, chutné. Docela dlouho. Levá příjemný a trvalý pocit.

Šéfkuchaře radost Arlette Nunes

Cod bedra

Rack jehněčí s mušelín baroa

Čokoládová pěna s kávou


Jen dobří lidé! - Leonardo Dantas, Joao Carlos Prado Son, André Andres, Tavares Silvestre, Rogerio Baracho, Vanderlei Martins a šéfkuchař Arlette Nunes.