To dostal začátek 9. ročníku Ducha Svatého Restaurant Week! Registrace provozoven jsou otevřeny až do 21. července zasláním vyplněného registračního formuláře. Zimní festival se bude konat ve dnech 15. a 28. září a za účasti 40 capixabas restaurací. Festival se koná za více než dvě desetiletí ve městech po celém světě, který spojuje některé z nejlepších restaurací ve městě, jejímž cílem je šířit dobré jídlo s sociálního charakteru.

Zimní ročník festivalu přinese navrhované téma fusion kuchyně, charakteristické pro moderní kuchyně, která navrhuje, složky z různých částí světa, v jediné misce. Tak, dosahuje inovace v chuti, se nikdy předtím cítil pocity. "S výhradou věříme, že kuchaři budou mít dostatek kreativity pro přípravu nabídek. Nejčastěji směs jídla, složky nebo techniky vaření ze západních zemí, a od východu, což vede k výměně kultury v chuti, "řekl šéf restaurace týdne v Brazílii, Fernando Reis.

Menu se podává budou mít předkrm, hlavní chod a dezert ve výši R 37,90 dolarů na oběd a R 47,90 dolarů za večeři. Kromě toho, festival udržuje sociální, navrhovaný od svého založení. Restaurant Week zvyšuje hodnotu R 2,00 dolarů (nebo více) darovanou zákazníků, která vrátila buď do APAE Victoria. Pro darování, restaurace může přidat hodnotu na účet každé prodejní nabídky.

Registrační informace o telefonu (27) 3327-2200 nebo e- .