Čtyři desetiletí, čtyři odrůdy. To gran montáž je výsledkem rovnováhy mezi víny ročníku 2012: 40% Merlot, 30% Cabernet Sauvignon, 15% Tannat a 15% Nebbiolo. Výsledek určité sklizně s přísnou péčí a citlivostí a techniky v celém procesu přípravy, na Dal Pizzol 40 let je historickým příkladem této kombinace přírody a kultury. "Tak, jsme oprávněni se domnívat, že toto víno přišlo oslavit průchod 40 let práce, odhodlání a vytrvalosti skupiny lidí kolem odkazu generací požehnal cíle. Ale také může být vědomé či nevědomé z kultury, která je provází člověka od úsvitu lidských dějin a že moderní, vyjadřuje představu, že víno není jen výsledkem zemědělsko-potravinářských produktů, ale kulturní produkt " zdůrazňuje Dal Pizzol. 3520 lahví jsou prodávány v jednu položku v dřevěných bednách se čtyřmi lahvemi.


Vinař Dirceu Scotta, Rinaldo a Antonio Dal Pizzol (na obrázku výše)

Pro generálního ředitele vinařství, Antonio Dal Pizzol také zakladatel a bratr Rinaldo, víno ​​je dar být sdílena. "Co jsme, odkud jsme přišli, kam jdeme a chceme, aby všichni týkají Dal Pizzol můžete ochutnat v každém doušku tohoto vína. Jsme inovovat technologií a znalostí, ale nikdy odložit moudrý povolání, který začal tuto cestu s láskou znát a dělat. To je náš nejcennější majetek, "říká Antonio Dal Pizzol.

Vinař na vinici, Dirceu Scotta, příprava a navrhování složení tohoto vína je něco, obohacující a zároveň závazek nejvyšší důležitosti. "Překlad do vína čtyři desetiletí příběhů, učení, kultury, pokory a znalostí není snadný úkol. Ale jako každý víno je také dítě, jsem se snažil vytvořit a předat ji mít dlouhý život plný úspěchů a výsledků. Jedná se o víno ​​Dal Pizzol 40 lety, "říká vinař vinařství, Dirceu Scotta.