Travel, chuť, vyhledávat informace, to byl konstantní v mém životě v poslední době. Nedávno jsem se vrátil do Bento Gonçalves, nádherné oblasti, v níž se cítím velmi dobře, a já jsem mohl navštívit některé vinařství, které ještě nevěděl. První zastávka byla u Pizzato, Údolí vinice, kde jsem byl laskavě obdržel Flávio Pizzato, jeden z vinařství partnerů.


Začátek Pizzato byla stejná jako u jiných vinařství v Serra Gaucha, s příchodem italských přistěhovalců, kteří se usadili v této oblasti, a zasadil první vinice. V tomto případě, trajektorie firmy začala s příchodem v roce 1880 o Antonio Pizzato pocházejícího v italském regionu Vicenza, v Veneto. Po něm, dohoda byla dotkl jeho syn Giovanni, dědeček Plinio Pizzato, zemědělství, vedle vášeň pro víno, lásku k výrobě vína. Byl zodpovědný za instalaci společnost - od pozdní 1960 - v údolí vinic, a produkovat víno v komerčním měřítku. To se stalo v roce 1998, synové, Flavio, Flavia, Jane a Ivo, začal kreslit popisky Pizzato. Od té doby se víno prezentuje lépe strukturované a jakostní vína, vedený jeho vysoký profil, Merlot.


Šumivé vyrobené tradiční metodou


Sudy pokoj


Oblast produkce

Mezi vína ochutnal, myslím, že vše již zavedené jako DNA99 a Chardonnay (s a bez dřeva) DO (označení původu Údolí vinic) potvrdil kvalitu v šálku. Tyto rezervy, jako je Cabernet Sauvignon, Merlot a Tannat, Alicante Bouschet, překvapilo. Vzhledem k tomu, etiketách Fausto linky, vyrobené z hroznů pocházejících z vinic v Pizzato Dr. Faust, který se nachází ve dvou Lajeados, Serra Gaucha, jako Fausto Brut, Demi Sec Fausto Fausto, Cabernet Sauvignon a 2011 úrody Fausto Merlotu Rosé, upozornil , Chuť a vyvodit své závěry.

Návštěvy - Každý den od 10h do 17h av sobotu ao svátcích od 10 do 18.hod. Více informací na e-mailu nebo telefonicky: (54) 3459.1155 a (54) 3055,0440.