Viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem liesā pasaulē ir: vairāk merrier dārgs vīns? Atbilde ne vienmēr ir pozitīvs. Tikai augstas cena negarantē kvalitāti, un tas ir pārāks par otru no mazākā vērtībā. Zinātkāre jā tas ir būtisks faktors. Es pats ir bijušas vairākas pārsteigumi neredzamās degustācijas (kad mēs nezinām, kas etiķete ir bijuši), kas piecas reizes lētāk vīni bija lielāks, ņemot vērā gaismas. Tas ir neapšaubāmi labākais variants, jauki vīni, kas sniedz ieguvumu un izmaksu. Kabatas paldies.

Mūsu labā kontā dažādību un piedāvājumu vīnu Brazīlijas tirgū, kas aug. Neapšaubāmi, šis ir lielisks jaunums. Nekas labāk gribu izvēlēties pēc vēlēšanās. Tas arī liecina, ka arvien vairāk cilvēku pieņemot veselīgu un patīkamu paradumu patērē vīnu. Mēs visi saprotam, ka šajā pasaulē valda varenība un patērētāji nav saistīts ar dažām uzlīmēm. Saskaroties ar vairākām iespējām, ko darīt, ko izvēlēties, kuras etiķete pirkt, ar tik daudziem jauniem notikumiem, kas nāk, lai tirgū?

Domājot palīdzēt lasītājiem, esmu gatavs nebijušu izvēli ar astoņiem etiķetēm, un vairāk pieejamu, 45-75 reāliem. Tātad jaunums. Izvēle bija balstītas uz pārbaudēm, kas veiktas nesen un personīgo pieredzi, kas bija vērts nostiprināt domu, ka cena ir ne vienmēr ir sinonīms ar kvalitāti, un ka ir iespējams atrast jauku vīnu pie labām cenām.

Es meklēju joprojām veido izlasi kā universāls, cik vien iespējams, pārstāvis lielāku summu dažādās ražotājvalstīs, kā arī dažādu stilu vīnus: dzirkstošs, balts, rozā un sarkanvīniem. Nav aizmirst vērot Brazīlijas vīnus, kas ir palielinājusies kvalitātē, un arvien iekarošana savu vietu zem saules šajā cenu diapazonā. Nav jēgas likt malā etiķetes un ražotājus ar izvēli tikai importēto. Tie ir ļoti apsveicams. Lasītāji jāzina, ka.

Pārbaudiet izvēlēts un mēģināt izdarīt savus secinājumus. Veselības!

Cristalino Cava Brut - Spānija - www.buywine.com.br - R $ 45,90

  • Cava ir oficiālais termins tradicionālā metode dzirkstošo vīnu, kas ražots Spānijā. Sagriež trīs šķirnes dzimtā vīnogām, Parellada, kas dod krēmveida tekstūru un svaru, Xare tu, kas dod sarežģītību un Viura, vietēji sauc Macabeo, sniedzot atsvaidzinošu skābumu.

QPA Vinho Verde Loureiro 2012 - Portugāle - DOC telpa - 49.00

  • Lieliska iespēja nobaudīt baltu ēst Loureiro vīnogu. Aromātiska, kas atgādina baltu precizēti augļiem, piemēram, ābolu un bumbieru. Vidējais skābums mutē būs mīksta, atsvaidzinošu un ilgi finiša.

PIZZATO Legno Chardonnay 2013 - Brazīlija - www.pizzato.net - R $ 59

  • Delicious un pārsteidzošs Brazīlijas Chardonnay. Complex, ar nogatavojušos tropisko augļu piezīmes, sviestu, vaniļas un medus. Fat aukslējas ar labu skābumu un koncentrācijas garšu.

Garofoli Verdicchio dei Castelli Anfora di Jesi DOC Classico 2011 - Itālija - € 46 - Grand Cru

  • Audzē galvenokārt Markes reģionā (Itālija), balto vietējo vīnogu Verdicchio, ieguva savu nosaukumu no vārda zaļā, atsaucoties uz zaļgani dzeltenā krāsā. Tas ir diezgan vēss, ar minerālu un augļu garšu.

LOpale La Presquile de Saint Tropez 2011 - Francija (Provance) - www.viavini.com.br - r $ 69

  • Delicious pieauga no Provance, balstīts, ar daudz minerality un dinamiskas aromātiem sarkano augļu un bagātu piezīmes garšvielu. Svaigums, vieglums, sulīgums un godīgu cenu.

Almaúnica Reserve Syrah 2010 - Brazīlija - www.almaunica.com.br - R $ 50

  • Brazīlijas Syrah, lai nojauktu aizspriedumus. Visual violeta ar dziļu virsbūvi garšu, intensīva un gara. Komplekss ar piezīmēm un garšu garšvielu, gatavu tumšo augļu, ādas un darvas, papildus "empireumáticos", grauzdiņi un kūpinātas.

Chono Single Vineyard Carmenere 2012 - Čīle - www.wine.com.br - R $ 75

  • Carmenere labākais man ir garšoja šajā cenu diapazonā. Ļoti patīkams aromāts, ar augļu notīm un dārzeņu bez pārēšanās. Tas nedrīkst būt sarežģīti, bet patīkami sākuma līdz beigām. Viegli un dzert un baudīt. Soft, atdzesē, zīdaini, ar smalku tanīni un lapām mutē jutos labi.

La Moras Reserve Malbec 2011 - Argentīna - tirdzniecības centrs Dz - R $ 56

  • Sagatavojusi labāko ražotāju San Juan. No smaržīgā vīna pieskaras šokolādes, kafijas un arī melno augļu veids. Uz aukslējām, elegants un burvīgs. Var uzlabot mazliet laika gaitā, bet tagad ir gatavs patēriņam.