Kvalita sklizně v letošním roce může být udělena v dubnu s vydáním jádra Gamay první červené víno ​​ze sklizně 2014, která bude představena Drtina Wine Group. Výsledek sklizně, v kombinaci s investicemi do technologií a managementu v posledních letech se společnost poskytuje každoročně nárůst kvalitní odrůdová, jehož značky lehkost a hravost, a je připraven v kampani v oblasti projektového Seival nemovitostí .

Jádro je jeden z mála vinařství, které produkuje Gamay v Jižní Americe po francouzském pojetí "Beaujolais Nouveau", který značka ve Francii a ve více než 200 zemích s příchodem nové plodiny. Víno se vyrábí tradičním postupem z uhličité macerace, kdy celé hrozny kvasit (samotné klastry) v nádržích.

Ideální teplota je spotřeba 10 ° až 12 ° C "Je červené víno, které musí být ochutnali studena. Je to letní drink, aromatické a veselá, ideální pro konzumaci na pláži, v bazénu a v mnoha brazilských lokalit charakterizovaných tepla, "říká generální ředitel loupané, Ječné Adriano. Gamay víno je lehké konstrukce, s rysy, které se spotřebují mladé, stejný rok přípravy.

Jádra tradičně investuje do tvorby štítků, které nosí láhev Gamay, a tentokrát tomu nebylo jinak. Po řadu obrazovek podepsaných brazilských umělců, zachycující radosti, veselí a Brazilianness, Jádra zvolen nejvýznamnější dílo umělce Tarsila se Amaral ilustrovat svůj label: "Abaporu" nejdůležitější umění vůbec vznikl v zemi, která symbolizuje Brazilský modernistické hnutí.

Novinkou je také přítomen v Gamay 2014 contrarrótulo je QR kód, který při skenování, nabízí možnost čtení v portugalštině, španělštině a angličtině byl vyvinut. Vzhledem k velkému počtu cizinců, kteří jsou v zemi na mistrovství světa 2014 a následujících celosvětových trendů komunikace přes mobily platforem, budou jádra dát svým zákazníkům přístup k informacím o Tarsila do Amaral a jeho práci.

Prostřednictvím QR Code si můžete také zakoupit produkt přímo z úložiště jader virtuálních a sdílet obsah na práci Tarsila do Amaral na sociálních sítích. Vývoj obalů a digitálního činnosti jsou podepsány Zorzo strategického designu.