Відвідувачі участь у зборі врожаю і відслідковувати весь процес виробництва вин та ігристих вин

Guatambu почав 16 лютого врожаю винограду відкриті для громадськості. Виберіть групу Бразилія і Уругвай відвідувачів взяли участь у заході, що пішло за весь виробничий процес вин та ігристих вин в штаб-квартирі винзаводу. Після обіду з узгодженими Херефорд гриль і бренд напоїв, гості приєдналися прибирання винограду Темпранільо, спочатку фарба буде зібрано цей вантажу.

Урожай відбувся Львів власності, типовому вікової курорту, де виноградники. Місце зачарував усіх красою і технічне обслуговування своїх природних особливостей, зберігаючи Пампа биома.

У заході взяли участь французький виробник Гаспар Desurmont, який має партнерські відносини з Guatambu в минулому році. Проект під назвою Vinhetica є об'єднання слів вина та етики, посиланнями на виробництві вин досить "справедливої ​​торгівлі". Бізнесмен провів шість років, досліджуючи кампанію регіону розробляти дві етикетки з винограду, вирощеного в регіоні та оброблених Guatambu. Соотв Desurmont, "ці вина результат сні." Роза з Teroldelgo і Мерло і червоний з Каберне Совіньон і Arinarnoa буде запущений під час чемпіонату світу цього року.

До кінця березня в Guatambu намір зібрати всі виноград, сорту Каберне Совіньон, танат, Мерло і Темпранільо, на загальну суму 15 га. Друге видання випадку "Неділя в Guatambu урожай" запланований на 16 березня з попереднього призначення, з обмеженим простором через контакти: або 53 3243 3295 .

Про Guatambu

Guatambu Вино Курорт бутик винний завод Будинок Pedrito, RS. Ваша робота робиться сімейний, малого, тільки з власного винограду, обмежених партій і пронумеровані пляшки з 2003 року Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: