Vines Resort & Spa , nový luxusný boutique rezort v Mendoza, Argentína, oznamuje, že slávnostné otvorenie. Nachádza sa na úpätí Ánd, v srdci údolia Valle de učo - prestížne vinárskej oblasti Argentíny -, Vines Resort & Spa je ideálnym miestom pre milovníkov vína a dobrodruhov, a ponúka iný gastronomický program vyvinutý uznávaný argentínsky šéfkuchár Francis Mallmann. Prijímame rezervácie, Vines Resort & Spa je členom skupiny The Leading Hotels of the World, najväčší luxusné pohostinstvá organizácie na svete, a je jediný rezort v regióne Mendoza byť súčasťou tejto zbierky.


S 180 ° výhľadom na Andy, The Vines Resort & Spa je obklopený 15 ha viníc. Každý pobyt je starostlivo naplánovaný a pod dohľadom "Gauchos" rezortu, ktorý pôsobí ako osobný concierge, príručky pre výlety a ďalšie. Tento osobitný cieľ poskytuje vlastné skúsenosti a nezvyčajné dobrodružstvo, vrátane jedinečnú príležitosť dozvedieť sa o výrobe vína s naším tímom odborníkov a renomovaného vinohradníka poradcu Santiago Achaval. Okrem toho, Private Vinice (Súkromné ​​Vinice) The Vines ponúka vzácnu príležitosť pre milovníkov vína majú vlastnú vinicu, 1-4akry, a produkovať ich vinobranie.


V stredisku je reštaurácia, Siete Fuegos Francis Mallmann, zobrazí sa slávny argentínsky hovädzie a ponúka regionálnej kuchyne pripravená z lepšie kolekcie varenia techník plameni Mallmann. Vines Resort & Spa tiež ponúka bazén o 100m² nekonečna a jeho súkromnými kabínkami, a v marci otvorí fitness centrum s najnovšími technológiami. Rôzne outdoorové aktivity sú ponúkané, vrátane jogy, jazda na koni, pešiu turistiku, cykloturistiku, kurzy varenia, ochutnávky vín a vzdelávacích aktivít o nápoja. Spa ponúkne vlastný multi-zmyslové zážitky, vrátane exkluzívnych parfémov vytvorených FUEGUIA 1833 argentínsky parfum laboratória.

Navrhol preslávený argentínskych architektov Bormida a Yanzón, rezort má 22 priestranných víl (chaty), jedna a dve spálne s tromi rôznymi rastlinami, od 300 do 820m². Vily sú inšpirované prirodzenou krásou rustikálny Valle de učo, a majú veľké vnútorné a vonkajšie priestor s expanzívnou výhľadom na hory a vinice na každom kroku.