Tas ir labais mani draugi, kas neseno vizīti Kooperatīvo Winery Garibaldi, garšoja līnija piemaksu vīniem, ko sauc par "Akordi", robežās, Pipa (stobra) 100,000 litru, kas viss bija projektēta un pārveidoja produktu noformējumu. Vienkārši unikāls un sensacionālais!

Mūs sagaidīja Maiquel Vignatti mārketinga vadītājs, kurš iezīmēto īpatnības robežlīnijai. Ir gan šķirnes vīni, Merlot un Chardonnay, un dzirkstošo ar tradicionālo metodi (champenoise) sagatavots, ar Pinot Noir un Chardonnay. Ražošana ir ierobežota līdz 3000 pudeles vienu uzlīmi, izmantojot vīnogām, kas novāktas kultūraugus ar augstu kvalitāti.

Katrs etiķete tiek ilustrēta ar Brazīlijas mūzikas akordi un putniem, kas veido dzejas partitūra. "Katra detaļa, sagatavojot tirdzniecību, tika pētīta ar Kooperatīvo Winery Garibaldi piedāvāt tirgum vitrīna no vislabākajiem vīniem jebkad ražotajiem Serra Gaucha. Viens no labākajiem rāda mūsu produkciju, "sacīja Vignatti.

Vīni ar stikla parādīja labas kvalitātes Iezīmējiet. Spēlētājs ir Chardonnay. Balta, kas sākās ļoti labi smaržo un pat uzlabojusies mutē. Jaudīgs, ar kaut sviestains un minerālu notīm. Arī parādās tropu augļus, piemēram, ananāsu. Mutē tā ir maiga, un pirmām kārtām elegants. Garš. Liels skābums un labi sabalansēts.


Pievienots Pipa, ar iekšējo eju, ir pagrabs, kur vīni nobriest pie kontrolētu temperatūru. Nu vērts apmeklēt, un pierādījums savu vīnu!

Adrese: Kooperatīvā vīna darītava atrodas Garibaldi Avenue Independence, 845 Garibaldi (RS). Site: www.vinicolagaribaldi.com.br - Tel: (54) 3464,8104.