זה נכון החברים שלי, בביקורו האחרון ביקב השיתופי גריבלדי, טעמתי שורה של יינות פרימיום, שנקראה "אקורדים" בפיפה (חבית) של 100,000 ליטר, שכל הסתובבתי וכיוונתי את המצגת של מוצרים. פשוט ייחודי וסנסציוני!

אנחנו קבלנו את פנינו מנהל שיווק Maiquel Vignatti, שהדגיש את הייחודיות של הקו. שני יינות זניים, ענבי מרלו ושרדונה, ונוצצים שהוכן על ידי השיטה המסורתית (Champenoise), עם הענבים פינו נואר ושרדונה. ייצור מוגבל עד 3000 בקבוקים בתווית, אשר עושים שימוש בענבים שנבצרו בבציר באיכות גבוהה.

כל תווית מאוירת עם ציפורים אקורדים ברזילאים ומוזיקליים הלחנת ציון מוסיקלי פיוטי. "כל פרט, מפיתוח לשיווק, נחקר על ידי שיתופי היקב גריבלדי להציע בשוק תצוגה של היינות הטובים ביותר שיוצרו אי פעם במינסוטה. תערוכה של מיטב הייצור שלנו, "אמר Vignatti.

היינות בכוס היו באיכות טובה. גולת הכותרת היא שרדונה. לבן שהתחיל טוב מאוד בניחוח והשתפרו גם בפה. חזק, עם רמזים של מינרלי חמאה ומשהו. כמו כן מופיעים פירות טרופיים כמו אננס. בפה הוא עדין, ומעל לכל, מסוגנן. ארוך. חומציות טובה ומאוזן היטב.


מצורף לPipa, עם מעבר פנימי, הוא המרתף שבו היינות בוגרים בטמפרטורה מבוקרת. זה שווה ביקור והוכחה של היינות שלה!

כתובת: היקב השיתופי גריבלדי ממוקם בשדרת עצמאות, 845, בגריבלדי (RS). אתר: www.vinicolagaribaldi.com.br - טל ': (54) 3,464.8104.