Andre Manz gimė šiaurinėje pakrantėje San Paulas ir šiandien valdo apdovanojimai vyno gamyklai, 2 iš 50 geriausių vynų Portugalijoje ir gamintojo tik vyno pasaulyje, brėžiama nuo beveik išnykusi vynuogių Jampal.

Kad vynas pasiekti savo Brazilijos tėvynainius ne teisingiausia įmanomą kainą André įkurta lusitanus ženklai Komercinės Importadora Ltda Brazilijoje, klausimai Dabar šie Portugalijos vynai su Brazilijos kraujyje.


Ilgas kad André Manz futbolo karjera baigėsi, o po to Brazilijos revoliuciją Fitness Portugalijoje 90s ir šiandien yra toje rinkoje lyderė renginio bendrovės mokymo mokykloje, leidybos bendrovės ir įmonės konsultavimas akademijose, tarp kitų.

2004 Andriejus ir jo šeima persikėlė į Cheleiros, mažame kaimelyje visą istoriją ir tradicijas, ieškau vietą daugiau ir bėga, o pabrėžti sostinėje. Yra labai dėkingi ir aistringai fantastišką kokybę Portugalijos vynai André Manz pamačiau didelį tradiciją gaminti vyną toje kaimą ir nusprendė nusipirkti mažą apleistą vynuogyną. Jis norėjo gaminti vyną sau ir savo draugams!

Tada du vyndariai persikėlė į vynuogyno nustatyti vynuogių, kurios buvo ten tipo ir jis buvo teisus ten, kad viskas prasidėjo ... du ekspertai negalėjo nustatyti baltųjų vynuogių klasterius, kurie augo ten! Tiriami ir atrado apleista Portugalų vynuogių ir beveik išnykusi su pavadinimu "Jampal". Andrius sako, kad niekas kitas gamino šį vynuogių, nes jis buvo nederlinga ir tai buvo ne pelninga, pasiekė pataria jums pradėti šiuos vynmedžius. André tik sakė, kad jis nebuvo svarbu, jei vynuogių buvo pelningas, ar ne, ir atsakė: "Aš nenoriu gaminti daug vyno, noriu gaminti gerą vyną!" Ir taip nusprendė pabandyti vynui vynuogės. Rezultatas buvo vynas, nustebino visus savo kokybe ir diferenciacijos.

André Manz buvo super sujaudintas savo atradimą ir jos vynų kokybės ir žaidimas pradėjo tapti rimta, klonavimas ir sodinti naujus vynuogynus, remti senuosius ūkininkus kaime, tekinimo didelį melioracijos projektą ne tik šį vynuogių, bet taip pat susigrąžinti rūšinių vynų, kad kartą buvo pripažinta Romos kaime gamybą. André prie vyno muziejus pastatytas!

Projektas augo ir iš vynų kokybės pripažinimas taip pat buvo vis labiau. Mystic "Dona Fatima," tik vyno veislės Jampal World buvo pavadintas vienas iš 50 geriausių vynų Portugalijos!

Bet Andriejus nesustabdė Cheleiros (Lisabona), kuri gamina vynus DONA Fatima, dvasia SANTO sodo, Platonisks, MANZ ROSE (pastarasis padarė tik Brazilijoje). André norėjo turėti geriausia, kad Portugalija siūlo dėl vynų ir pažangių su vyno gamybos Douro regiono MANZ Douro (aukso medalis MUNDUS Vini 2013) ir Setúbal pusiasalio istorijas skaitiklis (išrinktas vienu iš 50 geriausių vynų Portugalijos).

Tai tikrai netikėta sėkmė tiems, kurie liko Brazilija prieš 30 metų siekia karjeros futbole, pasirodo sėkmingas verslininkas, jis atranda retą vynuogių ir dabar grįžta į Brazilijos todėl su apdovanojimų ir Brazilijos portugalų vyno su krauju!