Život Život sloupec dnes zveřejněné, 23/08, v knize Pleasure & Cia věstník Gazette

Oenophile Elesbão Petrus, který devět let a pořádání akcí v Brazílii se brazilská vína, který právě dokončil VI Vinum Brazilis, nejvíce ze všech edic jaký byl kdy vyroben. Tato událost je tak důležité, že brazilská vína ústav má show na oficiálním programu brazilského okruhu Degustace, který vede jídelny žlutozelená hlavních městech země. Bohužel, až do teď, Victoria je mimo hru. Petrus dosahuje bezprecedentní - Brazilský vinařství přilákat více než Ibravin pro své vlastní akce, která probíhá paralelně na 25. národní kongres brazilské Asociace barů a restaurací. Uznání pro město větší spotřeba na obyvatele vína v litrech Brazílie čtyři, proti národnímu průměru 2 litry.


Třída nadšená!

Letos, ve dnech 14. a 15. srpna Vinum Brazilis VI obdržel, škola gastronomie školství ústavu Brasilia, 40 národních vinařství těžbě kraje - Rio Grande do Sul, Santa Catarina, Sao Francisco Valley a Minas Gerais. Ve dvou dnech veletrhu, 2200 lidí se zúčastnilo akce a prodej šumivých vín a - Další novinkou tohoto roku - v celkové výši asi 800 lahví a 60.000 liber. "Kromě toho, že viditelnost brazilského vína, může pomoci společnostem uzavírat obchody," říká Petrus. Důkazem významu Vinum Brazilis je, že s každým novým vydáním, zvyšuje celostátní pokrytí akce s bloggery kritiků a novinářů z ostatních států jít do federální kapitál k výstavě.

Petrus Elesbão a Bob Roach

Pro zajištění bezpečnosti pro účastníky veletrhu se Vinum Brazilis podporovány tak chvályhodné a příkladný, "Doprava Příteli," bezplatná kyvadlová doprava k dispozici na výstupu z akce.


Eugenio Oliveira, Sonia a Antonio Coelho DENICOL

Mezi více než 350 vín, šumivých hroznové šťávy a 100%, které byly k dispozici veřejnosti, mnozí z nich nedávno oceněna na mezinárodních soutěžích, vrcholem blog prostor Dekantace život Eugenio Oliveira a Antonio Coelho, který přinesl velké štítky malí nebo garáž, zastoupené Sonia Denicol.

Další novinkou tohoto roku byla první četa brazilské Národní vinařské Brasilia. Tým 11 štítků vybraných renomovaných 14 sommeliérů a vyjádření Brasilia volených dvě bílá vína, šumivá vína a tři, nejvíce šest červených vín, které byli nazýváni od slepé degustace 73 produktů (26 šumivých vín 22 bílé a červené 25) ze dne 29. národní vinařství. Viz>

Byl jsem tam poprvé ochutnal mnoho štítků a poukázat na své oblíbené níže.


Antonio Dias Brut - Alto Uruguay, Tři Palms - RS

Zpracoval tradiční metodou, je to hodný šumivé medaili. Perlage je v pořádku a vytrvalý je jedním z ukazatelů kvality. Chuť plná, krémová, s dostatkem ovoce a velkou kyselostí. 12,5% alkoholu. - RS - - R 48,00 dolarů

Aracuri Brut Chardonnay 2011 - Campos de Cima da Serra - RS

Vyrobeno ze 100% hroznů chardonnay Charmat metody na 960 metrů vysoká, má jemné Perlage, minerální nos s něčím a dobré ovoce. Měkká, chutné a osvěžující v ústech. Svěží a elegantní. Vyplachujte ústa. 11,5% alkoholu. - http://www.aracuri.com.br - R 30,00 dolarů

Monte Pascoal Dedicato - Farrukhabad - Serra Gaucha

Vizuální světle žlutá, skvělé aroma, se spoustou tropického ovoce, jako je ananas v sirupu a také něco medu. Silky patra, ovocné tóny, máslový a dřevo. Nic nasládlý. Dobrá kyselost. 12,7% alkoholu. - http://www.vinicolabasso.com.br - R 67,92 dolarů

Věk větrů Peverella 2010 - Garage Winery - Bento Goncalves - RS

Krásné bílé víno s hrozny "Peverella", původem v severní Itálii, kvasí v sudech starých, s minimálním zásahem, vše přírodní, bez konzervantů a divokých kvasinek. Faint stopy oxidační nos, svěží, s tóny broskví, medu a popcorn. Chuť hedvábné a jemné. Neuvěřitelné. 12.5% ​​alkoholu - - R 165,00 dolarů - (výroba 500 lahví)

Quinta Da Figueira Starý most 2010 - Vinařství Garáže - Florianópolis - SC

Střih Merlot (50%) a Cabernet Sauvignon (50%), zrálo 12 měsíců v nových sudech z francouzského a amerického dubu. Nos má tóny zralého červeného ovoce, květinovými, letorostů a lehký dotek. Plné patra, s dobrým objemem, měkké taniny a dobrou svěžestí. Povrchová úprava je dlouhá a příjemná. 13% alkoholu - www.quintadafigueira.com.br - R 54,90 dolarů - (výroba 520 lahví)

Lydian Singular Carraro Nebbiolo 2009 - Crossroads jih - RS

Vyrobeno ze 100% hroznů Nebbiolo, jen zřídka se pěstuje v Brazílii, ale měli jsme vynikající výsledek v Crossroads jižní, jihovýchodní z Rio Grande do Sul Visual krásné světle hnědé, s komplexními tóny třešní a třešní, vyvíjet se do tabáku a koření. Chuť jemná, delikátní a chutné. Fresh. Potvrzuje poznámky nosu. 14,9% s vynikající rovnováhy. Cena je jedinou překážkou - http://www.vinhosnet.com.br - R 258,70 dolarů - (1320 lahví)

Fotografie: Nadia Jung a Bob Roach

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN