Pokračování maratón přehlídek a akcí v týdnu nejvýznamnějších vín v Brazílii v Sao Paulu, Blog žít život opět účastnil zasedání vín OFF.

Událost byla vytvořena s cílem spojit pohyb lidí ve městě, protože ExpoVinis (jsou považovány za nejlepší z Latinské Ameriky), a také setkat dovozci, kteří je nemohou dovolit, nebo nemají zájem o vyšší reálné.


Formát setkání je víno ​​"Ochutnávka vín". Úvaha je jednoduchá. Funguje jako kolečka víno. Za jednu cenu, která přijímá sklenici, je možné se setkat různé štítky, včetně šumivých, bílá, červená, sladká, a mluvit osobně s některými výrobci, a zůstaňte naladěni pro novinky na trhu.

Akce nepochybné roste. Důkazem toho byla změna místa konání pro Morumbi House Farm, v historické vile z devatenáctého století, který má velmi velký venkovní prostor, obklopený zelení a klimatizovaném sále. Velmi pěkné místo.


Vrcholem akce bylo vystoupení v jedinečném prostoru, kde se 11 vinařství v prvním kroku Veneto spojené Consorzio per la dei Vini vedením Valpolicella, představili své víno ​​... "Recioto, Amarone, Valpolicella a Ripasso Valpolicella. Skutečná cesta přes Itálii. Líbila se mi moc, lol!


Dalším vrcholem veletrhu měla být předložena Ingles Alain Denicol Sonia, žena, která dělá úžasnou práci, rýžování národní štítky od malých výrobců. Vedla prostor pro projekt "Vinheteiros Brazílie", která chutnala malých brazilských výrobců, kteří ještě neznají vína. Rozlišují se vína, někteří mě překvapilo v pozitivním smyslu v poháru v šálku. Je součástí této skupiny vín "Láska, nebo nech být" (Age of Winds, Quinta da Figueira, domény Vicari ...). Budu mluvit klidněji na toto téma.


Na vnější straně bistro byl zahájen ve spolupráci s voila, která sloužila malá jídla, které mají být harmonizovány, za speciální ceny. Šel jsem z polpetone!

Opět se jako hodnotitele z pěti veletrhu soutěže. Nejvyšší úroveň vín byla bezpochyby nejlepší ze všech zasedání komise.

Následuje seznam těch nejlepších vín události podle poroty, který byl ovládán Amarones.

TOP FIVE - Wine Encounter OFF 2013

1 - Antichello Amarone 2008 - Ravin dovozce
2 - Tinedo Cala č.2 - 2009 - Import Domno
3 - Amarone Scriani 2008 - bez importu
4 - Chilcas Cabernet Franc 2010 - Max Brands
5 - Amarone Tenuta Chiccheri 2007 - bez importu

Závěrečná poznámka: Bylo mi potěšením účastnit se, setkat se o světě vína přátele a vyměňovat si názory. Jasně uvědomil kvalitativní crecimento událost, ing kvalitu prostoru, účastníků a řadu štítků na důkazu. Gratulujeme Daniel a Beto. Velmi suces dolarů pro vás!

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | CBN