Šajā pirmdien, es apmeklēju degustācija ar gardiem Čīles vīnu no vīna darītavas Santa Ema, sponsorē importētājvalsts Vinoteca Brazīlijā in Enotria. Lai papildinātu vīnus, Simey Santos (veikala īpašnieks) sagatavojusi skaistu bārbekjū, komplektā ar svārkiem steiks un jēra plaukts. Grilētu gaļu līmenī labas steakhouses pilsētā.

No Viña Santa Ema vēsture ir tā pirmsākumiem 1927. gadā, kad Pēteris Pavone Voglino atstāja savu dzimteni, slavenā vīna reģiona Pjemontas Itālijā un emigrēja uz Maipo ielejā Čīlē.

Trīs kastas izvēlējās Mr Pavone viņu kultūrām: ar europeiras Cabernet Sauvignon, Merlot un Sauvignon Blanc. Šīs vīnogas tika pārdoti labi izveidota Čīles vīna darītavām vairāk nekā 20 gadus, līdz brīdim, kad viņš nolēma, kopā ar savu dēlu, Fēliksa Pavone, radot tagad prestižo Vina Santa Ema. Kopš tās darba uzsākšanas, uzņēmums ir vērsta uz ražošanas augstas kvalitātes vīnus.

Ģeogrāfiskie un ģeoloģiskie apstākļi Čīles nodrošina augstu kvalitāti saviem vīna dārziem un vīnu. Intensitātes šķirnes aromāti un koncentrācija ir dažas no galvenajām iezīmēm Čīles TERROIR vīnu cēlies tik raksturīgo arī Santa EMA vīnu. Tie tiek ražoti saskaņā ar pastāvīgu uzraudzību tā īpašnieka, kam patīk piedalīties ražošanas un pārvaldības sabiedrība, ar palīdzību no komandas jaunajiem speciālistiem un pieredzējušiem darbiniekiem.

Pašlaik vidējā izejas sasniedz 500 hektārus, kas apstādīti ar Cabernet Sauvignon, Merlot, Carmenere, Cabernet Franc, Syrah, Malbec, Chardonnay un Sauvignon Blanc, kas sadalītas pa 60% Valle de Maipo un 40% Valle de Rapel.

Pārbaudiet dažas etiķetes turpmāk garšoja:

Santa Ema GRAN RESERVE MERLOT 2009 - Vīnogu: 100% Merlot - reģions: Valle del Maipo - Čīle - 13,2% - 8 līdz 10 mēnešus ozolkoka mucās - R $ 69,00 - Piezīme: 89/100

  • Visual rubīns, ar aromātu sarkano augļu, vaniļas, ādas, šokolādes un garšvielas. Aukslējas ar mīksto tanīni, labu skābuma, viegli dzert un izpatikt.

Santa Ema AMPLUS ONE Carmenere 2008 - Vīnogu: 75% Carmenere / Syrah 20% / 5% Carignan - reģions: Valle del Cachapoal - Čīle - 14% - 12 mēnešus barelu - R $ 112,00 - Piezīme: 88/100

  • Visual granāta, gandrīz nepārvarams, nogatavojušies sarkano augļu aromāti, ciedra, ar čili un balzamiko pieskaras. Dry garšu, labs ķermeņa; labs līdzsvars starp skābumu un alkohola un mīksto tanīniem.

Santa Ema AMPLUS Cabernet Sauvignon 100% 2008 - Vīnogas: 100% Cabernet Sauvignon - reģions: Valle del Cachapoal - Čīle - 14% - 12 mēneši mucā - R $ 116,00 - Piezīme: 89/100

  • Visual rubīns deguns ar intensīvu notīm sarkano augļu, zālaugu un patīkamu mentolu. Aukslējas ar labu ķermeni. Laba skābums, elegants, līdzsvarots un mīksto tanīni. Pēcgarša sarkanā augļu, koka un garšvielas. Vidējā noturība.


Santa Ema AMPLUS Carignan 2007 - Vīnogu: 100% Carignan - reģions: Valle del Cachapoal - Čīle - 15% - 15 mēneši mucā - R $ 136,00 - Piezīme: 90/100

  • Visual violeta, viegli tonēšana stiklu ar atklātu aromātu ar daudz sarkano augļu un melns, balzamiko pieskaras. Aukslējas ir strukturēta, labs līdzsvars starp skābumu un alkohola saturu un mīksto tanīniem. Vīns ar garu ceļu.

Santa Ema GRAN PREMIUM RESERVE CATALINA 2009 - Vīnogas: 75% Cabernet Sauvignon / Carmenere 18% / 7% - Cabernet Franc - reģions: Valle del - Cachapoal - Čīle - 14% - 14 mēnešus ozolkoka mucās kas vecāki par 12 mēnešiem pudelē - R $ 169 00 - Piezīme: 91/100

  • Visual rubīns, ar intensīvu aromātu, daudz augļu, ķiršu, balzamiko pieskārieniem, dažas šokolādes; ziedu piezīmes, garšvielas un vaniļas. Garša sausa, resns, ar labu skābumu, sabalansēts ar alkohola saturu. Atzīmēta miecvielas bet ļoti plānas. Liela koncentrācija garšu. Noturīgi. Plānas!

Sekojiet Blog dzīvo dzīvi uz čivināt

Izbaudiet emuāra lapā dzīvo dzīvi uz Facebook