Má mýtický Le Pin je opravdu výjimečné víno ​​v poháru? Stojí za £ 9,900.00 reais nabité tady v Brazílii?

Chcete-li odpovědět na tyto otázky, musíme pochopit, několik faktorů. Vše začíná s finančním stavem důkazů, následovaný zákonem nabídky a poptávky, terroir ...

Ani je oficiálně klasifikován, velké vína Pomerol jako Le Pin a Petrus mají vysoké, často i vyšší ceny, než slavné Premier Cru.


To je jeden z nejvíce ctěných vín na světě. Jeho historie se začala psát s koupí nemovitosti pala belgické rodiny Thienpont Rare v roce 1979, se pěstuje pouze ve "dva akry" pozemků v Pomerol (Francie), což má za následek 600 případů ročně, což je velmi malé množství. Připraveno v suterénu domu, aby skromné, že nepřijme ani jméno zámku. True "garáž víno." Jeho střih je většinou Merlot, s malým množstvím Cabernet Franc.

Název vznikl Le Pin na počest osamělý borovice, který stál na pozemku.

Přesto, že je považována za špatná úroda, sklo se ukázal být velmi elegantní, s těžko definovat aroma, zvýraznění propolis, komplexní, s mnoha nuancemi. Sole.

Bohužel láhev není označena, ale úroda byla vyražena na korku, jak můžete vidět na obrázku výše.

Toto víno ​​bylo otevřeno jeho přítelem Gustavo Varella na počest Antonia Carlose Leite (André Andrés). Vedle něj byla otevřena jedna Weinert 1983, Balthus 2005 Seña 2007 a ​​Alvearského Pedro Ximenez 1927 Everything harmonizovány s krásnou pastelově masa. Se zúčastnilo degustační kromě těch výše uvedených, I, Sidney Santigo a Rafael Machado, který laskavě otevřel své DOC prostor pro jednání.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránky blogu žít život na Facebooku