Vzorkovaný v těchto dnech intenzivní barvy, Aurora Chardonnay 2011 byla vyrobena ze 100% hroznů pocházejících z Pinto vlajky (RS). Pro své nadmořské výšce, 730 m hladina moře, region má přirozený povolání pro pěstování bílých hroznů. To bylo první víno ​​mají být provedeny výhradně z hroznů původu a je to také první produkt Aurora s pečetí (IP), Pinto Bandeira. Indikace Původ poukazuje na vinařství, které splňují technická kritéria, jako je řízení vinic, výnos na závod a moštové odrůdy používané při výrobě vína.

Osobní Hodnocení: ST (88) - Brazílie - Pinto Flag - 13,5% - 100% Chardonnay - 3 měsíce dub - Průměrná cena: R 35,00 dolarů

Vizuální slámově žlutá se zlatými odlesky, nos s počátečními tóny ovocnými připomínající meloun, hrušky, přechod na kukuřici, pepř a květinové pozadí. Jsou stále vnímán máslem a opékané lehké dotyky. Chuť je středně tělo, měkké, s velkou rovnováhu mezi kyselostí a obsahem alkoholu. Dochuť je ovocná, s nádechem vanilky a medu. Dobrý konec vytrvalost. Další brazilské víno ke změně koncepce.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku