Průkopníkem ve výrobě šumivých vín, s více než stoletou zkušeností, rakouský výrobce Karl Inführ KG hledal dokonalost, získal jiné společnosti, a stal se lídrem na trhu v zemi.

Jeho šumivé Österreich Gold je pocit okamžiku pro ty, vášnivý luxusního vinného světa. To proto, že tento produkt šumivé jsou přidány v 23kt zlata vloček. Vločky pozastavena v rozporu s šumivým Perlage, zvýraznění lesku zlata, vytváří opravdu okouzlující efekt.

Příjem jedlé zlato není obecně vliv na zdraví. Je vyloučen, aniž by to vyvolalo nějaké škodlivé účinky na tělo. Podle evropských předpisů, není tam žádný limit na množství zlata se jíst, ale nápad je vytvářet kouzlo, a nesmí být použit jako potravina.

Osobní hodnocení: ST (90) - Výrobce: Karl Inführ KG - Původ: Rakousko - Region: Klosterneuburg - Hrozny: 86% Veltlínské zelené a Ryzlink vlašský 14% - Obsah alkoholu: 9,5% - R 190,00 dolarů - ve vítězství je k dispozici v ENOTRIA - 27 3345-8696.

Sklo jako na fotografiích výše, představuje vizuální žlutý velmi lehký, velmi intenzivní Perlage (Volcano) otevřete, velmi jemné bubliny se střední vytrvalostí. Nos má ovocnost s citrusovými tóny. Čerstvé patra, dobré kyselost, vyvážené, ovocné, což potvrzuje nos, s přetrvávající úpravou a bez hořkosti. Produkt velmi dobré kvality, luxusní, ideální pro darů nebo slavit zvláštní příležitosti a svátky.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku