28. září jsem měl možnost setkat se s mnoha brazilských štítky CIC (Centrum pro průmysl, obchod a služby Bento Goncalves) akce s názvem "Návrat do vína Brazílie šedesát minut." Tam i přes krátkou dobu jsem byl schopen prokázat, s důrazem na vedení a šumivé Chardonnay z vinařství Quinta Don Bonifacio.

Quinta Don Bonifacio je rodinné vinařství, který provozuje bratři Gonzalo a Marina Libardi (na obrázku výše). To se nachází v nadmořské výšce 800 metrů v Caxias do Sul, Rio Grande do Sul, projekt se narodil v roce 2000 s výstavbou vinice vinice Santa Lucia a San Francisku.

Výroba byla zahájena v roce 2007 a ​​dnes se točí drozd 150.000 lahví ročně, je zaměřen na přípravu šumivých vín, které dominuje s 80% této částky, což dokazuje to, co je nejlepší v našem terroir.

Pointa se skládá ze 4 etikety, Muscat, Brut, Rosé, Brut Rosé. Chutnalo dva štítky, nechte je:

Quinta Don Boniface Brut - 12% - ST (87)
- Připravený metodou Charmat, je řez Merlot a Chardonnay. Představuje vizuální slámově žlutou, jasné a zářivé, intenzivní Perlage, malé a přetrvávající bublinky. Vůně má tóny ovoce jako meloun, jablko, s pozadím kvasinek. Chuť se sametovým pocitem, dobré ovoce, vyvážený a přetrvávající provedení. Šumivé krása. R 39,00 dolarů.

Quinta Don Boniface Brut Rosé - 12% - ST (87)
- Snížit neobvyklý Chardonnay, Merlot a Sangiovese. Vizuální výchova třešeň, jasné a zářivé, s jemným Perlage a pesistente. Na nose zvýrazňuje tóny červeného ovoce, jako jsou jahody a maliny. Chuť je svěží s ovocnými tóny.

Linka se skládá z 6 Habitat etiket, Cabernet, Merlot, likér, Champanoise, Brut Rosé a Chardonnay. Chutnalo dva popisky a CHAMPENOISE Chardonnay (tichý).

Quinta Don Boniface Brut Champenoise 2009-12% - ST (90)
- Připravil Champenoise metody, stejné používá šumivé Champagne, s 50% Chardonnay a 50% Pinot Noir. Zůstal po dobu 18 měsíců v kontaktu s kvasinkami. To byla jedna z nejlepších ExpoVinis v roce 2012, které jsou klasifikovány jako první desítce. Představuje vizuální slámově žlutou, jasné a světlé, intenzivní Perlage, velmi jemné a trvalé bubliny. Komplexní a lahodnou vůní připomínající mandle, med, droždí a pečení. Pěkný pocit v ústech, svěží, vyvážená s poznámkami, které potvrzují nos. Šumivé víno, které zaujme svou kvalitou. 65,00 liber.

Quinta Don Bonifacio Chardonnay - 13,5% - ST (88)
- Vyrobeno z 100% hroznů Chardonnay a kvasí v nádržích z korozivzdorné oceli. Představuje vizuální světle žluté, jasné a zářivé. Ve vůni tóny tropického ovoce, a dotýká se lehce máslové a mandle. Na patře je střední tělo s dobrým vyvážením alkoholu a kyselosti, dobrá koncentrace ovoce, s dobrou perzistencí. Příjemné překvapení. 55,00 liber.

V Espirito Santo
linka Quinta Don Bonifacio Dům se nachází v Port Vila Velha mluvit Gil. Champagnat Avenue, 107, Praia da Costa Vila Velha - ES, 29100-010 - Telefon: 27 3329-3518

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku