Visi, kas seko blog zinātu par manu milzīgo aizrautību vecs, attīstījusies vīnus. Parasti mēs esam pieraduši norādes uz vecās pasaules vīnus, kas teorētiski ir vairāk garš mūžs, un nedod kredītu Brazīlijas vīniem, domāšana, kurai nav iespēju attīstīties ar kvalitāti. Šī koncepcija vai iepriekš koncepciju var mainīt ar vizīti retu vīna darītavas Don Laurindo ielejā vīna dārzu (RS). Tur Ademir Brandelli rūpējas dārgi apskaužamu vīna pagrabs ar vīniem no savas vīna darītavas, kurās dzīvo retas un vecas vīnogu ražas, daži vairāk nekā 30 gadus.

), Morgana Miolo ( Diretora de Marketing da Miolo ), Marina Rossi ( IstoÉ Dinheiro ) e Gilmar Gomes ( Fotógrafo ). Uz 26/09 šogad apmeklēja vīna darītavu un garšoja otro reizi viņa pirmais Tannat, kas tika sagatavots 1995. Pasākums notika rītausmā ar draugiem Gil mošeja ( blog Wine par visiem ), Orests Andrade Jr (Ibravin) Morgana Miolo (mārketinga direktors kodolu), Marina Rossi (IstoÉ Cash) un Gilmar Gomes (fotogrāfs). Tas bija vēl viens pārsteidzošs nakts, kurā vīns ir apliecinājusi savu spēju vecumam ar kvalitāti. Tur vairāk mēs pierādīt kādu vīnu, ko es raksturotu šeit pakāpeniski.

Personal Reitings: ST (91) Don Laurindo Tannat 1995

Tan izskatās ar skaistu attīstījusies oreolu (apelsīnu). Aromāti, kas attiecas uz vīniem "Rioja" gaļas piezīmes, vecas koka, medus, kas saistīti ar žāvētiem augļiem un garšvielām. Uz aukslējām parādīja mīkstu, augļu raksturu, apstiprinot degunu, apaļas, labu skābumu un ilgu apdari. Attīstījusies ļoti labi. Veselību!

Sekojiet Blog dzīvo dzīvi Twitter

Izbaudiet emuāra lapā dzīvo dzīvi Facebook