Ieskauj noslēpums, vīna Caballo Loco neievieš ražu, un tā etiķetes vai vīnogu. Tas ir faktiski samazināt vairāku vīnogu un vīnogu ražas, kas sāka izmantot 90s pakļautībā George Coderch, "Caballo Loco", kas aizdeva savu nosaukumu uz vīnu.

Šajā laikā tur bija vairāki barelu šķirņu Cabenet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot un Malbec par ražu 1990 un 1993, bet apjomi nav pietiekami daudz, lai šķirnes līniju. Tātad, vīna darītavas nolēma izveidot savu top, Caballo Loco.

1994, puse no mucas tika izmantota, lai Caballo lokomotīves Number 1, otra puse tika sajaukts un atmatā atstātas 2 numurs, un tā tālāk. Katrs raža 50% no iepriekšējā summa ir strāva.

# 12, ka man garšoja ir 50 no 2007 ražas% un 50% no kultūrām no 1990 līdz 2006.

Personal Novērtējums: ST (93 +)
-
Čīle - Maipo Valley, Colchagua un Curico - 14,6% - Cabernet Sauvignon, Carmenere, Malbec un Merlot - 18 mēnešus mucas - Importētājs Ravin
-
R $ 260,00

  • Jau pierādīja Nr.9 un patika daudz, bet šķiet, ka tas ir pat labāk. Redzes intensīva rubīna, intensīvs aromāts augļus, piemēram, ķiršu, mango, plūmes sīrupā, ādas, kā arī karameļu brīnišķīgi. Aukslējas parādīja labu ķermeņa, koncentrēts, zīdaini miecvielas, labi skābuma, labi sabalansēts, ar labi izstrādāts koksnes, kas nepārklājas augļus. Diezgan ilgi. Neapšaubāmi izspaidas!

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook