برای کسانی که نمی دانند، در برزیل، 2012 بهترین در تمام دوران در نظر گرفته شد، مورد علاقه آب و هوای خشک و آفتابی، تولید انگور سالم با غلظت بالاتر و در نتیجه آب از کیفیت بالاتر، متمرکز، پیچیده و احتمالا عمر طولانی .

این هفته در حالی که خرید در یک سوپر مارکت محلی من کنجکاو بود که من دیدم این بطری Chardonnay کاسا Valduga Leopoldina "2012" ( دره باغ های انگور ) و تصمیم به همراهی یک risotto میگو با لیمو.

کلمات "Leopoldina" در بطری اشاره به دوره شاهنشاهی، با ورود اولین نزولی Valduga در برزیل، با سلطنت غسل تعمید واله از تاکستان به نام شاهزاده Leopoldina. واقع در همان منطقه، کارخانه شراب سازی کاسا Valduga افتخار در سال 1972 برای اولین بار شراب خود را با برچسب با نام شاهزاده خانم. گذشته 40 سال، کارخانه شراب سازی تصمیم گرفت به افتخار دوباره، اما نه تنها شاهزاده خانم، اما در تمام مدت مبارزه اولین مهاجران.

چکیده شخصی: - برزیل - دره تاکستان - Chardonnay - 13٪ - R $ 41.00 - ST (87) که در آن برای پیدا کردن برنده: سوپر مارکت ها Carone

  • در های شیشه ای شراب نشان داد نگاه کم رنگ، شفاف و براق است. بینی بسیار تازه همراه با یادداشت های از میوه های گرمسیری، درخت و مرکبات، گلابی که برجسته ترین. کام یک بدن روشن و متعادل نور، اسیدیته (طراوت) را نشان داد. طعم غذا در دهان تایید یادداشت بینی، به طور متوسط ​​با پشتکار نهایی است. این شرکت بسیار خوبی برای risotto بود.

دنبال وبلاگ زندگی زندگی در توییتر

لذت بردن از صفحه وبلاگ زندگی زندگی در فیس بوک