היתרון הגדול של השתתפות בארוחות ערב בהרמוניה מקודמות על ידי חנויות, יבואנים, יקבים הוא ההזדמנות שיש לנו כדי לעמוד ברגע יינות וסגנונות שונים. הרפתקאות אלה אנו יכולים לבחור את אחד אתה הכי אוהב ומה שמתאים בכיס שלנו.

אתמול בלילה היה לי עוד אחד מאותם חוויות עם הוכחה של 5 יינות של היין האיטלקי Lionello מרקיז, אירוע המקודם על ידי היבוא של אחים ביין החנות Ville du Vin כאן בבירת המדינה. יש יין, Rosso di Montalcino 2,008 Coldi Sole הפתיע קורא את תשומת הלב של כל המורכבות ועידון הגדולים, הולך על הכל, כולל ברונלו.

רוסו די מונטלצ'ינו ("האדום של Montalcino") הוא סוג של יין איטלקי אדום המיוצר בעיר Montalcino, מבצר מוקף חומה הדרומית של אזור קיאנטי. הקרקע באזור היא חולית בינונית, עשיר בגיר, מוקפת בקרקעות וולקניות. האקלים הוא ים תיכוני טיפוסי, עם ממוצע שנתי של 700 מ"מ גשם.

עשוי מאותו הענבים (סנג'ובזה), גדלו באותו אזור הייצור, Rosso di Montalcino, הגרסה "התינוק" של רונלו די מונטלצ'ינו, הוא יין ומוכן לשתייה זול, עם שנה אחת בלבד של התבגרות בחביות . בניגוד לבכורו, ברונלו, יין מרוכז יותר וטאני שדורש הזדקנות כאשר נעשה בדרך המסורתית והטבות מכמה שעות של אוורור לפני ההגשה. Ai מראה מדוע גולת הכותרת של רוסו באירוע.

דירוג אישי: ST (93+) - רוסו די מונטלצ'ינו Coldi Sole 2008 - איטליה - טוסקנה - 100% סנג'ובזה גרוסו - 14% - R $ 125.00 - איפה אפשר למצוא, כאן.

  • למרות ששוב הוא מציג מבט חום עם שקיפות, מבריקה ודמעות עבות ואיטיות. האף מקסים את עוצמת ארומטי, תאנה, כמה הדר, תבלינים מתוקים, הרבה קלייה, מגע אדמה מינרלים ועץ (וניל). יש חך גוף בינוני עם טאנינים עגולים וחומציות טובים, נפגש באיזון אופטימלי. טעם הלוואי הוא פירות ותבלינים עם התמדה טובה, שמוביל לסוף די נחמד.
  • שיוך: פסטה עם רטבי בשר, נקניק ואחר מעושנים וגבינה מיובשת למחצה ונרפא.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות דף הבלוג לחיות את החיים בפייסבוק