Уїнстон Леонард Спенсер Черчілль, більш відомий як сер. Уїнстон Черчілль був найвідомішим Британський державний діяч, перш за все, як прем'єр-міністра Сполученого Королівства під час Другої світової війни і, за деякими даними, відомий по демократичним світом, як великий водій військової кампанії, яка перемогла Гітлера.

Окрім державного Уїнстон Черчілль був письменником. Отримав Нобелівську премію з літератури в 1953 році, в зв'язку з шістьма томами своєї знаменитої роботі "Друга світова війна". Придуманий кілька фраз, які прославилися:

Недоліком капіталізму є нерівний розподіл багатства; Перевага соціалізму є рівний розподіл злиднів.

Репортер запитав старий Черчілль, 80-або 90-нечто ...

- Черчилль, у чому секрет довголіття?

- Цей вид спорту, моя дорога, спорт ... ніколи не практикував.

Ніхто не робить вигляд, що демократія є ідеальним або без пороку. Було сказано, що демократія є найгіршою формою правління, за винятком всіх тих інших форм, які були випробувані час від часу.

Черчілль любив шампанського, зокрема, будинки Pol Roger і пили щодня. Він мав добрі стосунки з Одетти Pol Roger, директор знаменитого шампанського будинку. У 1944 році вони були представлені на обіді в британському посольстві в Парижі і, за даними компанії, Одетта був посланником для французького Опору під час окупації років, тому Черчілль зміцнив свої відносини з House Pol Roger.

Pol Roger виготовлений спеціально для нього 500 мл пляшки, тому що, за словами прем'єр-міністра, "ціла пляшка (750 мл) занадто багато для мене, щоб пити поодинці і півпляшки (375мл) навряд чи буде варто слухати лаяти свою дружину буде дай мені, тому що я п'ю. 500мл є ідеальним кількість ".

Коли Черчілль помер в 1965 році, будинок Pol Roger заплатив йому данину. Протягом 25 років, покласти чорну смугу жалоби на всіх пляшок шампанського у Великобританії.

У Бразилії, шампанське Pol Roger Cuvée сер Уїнстон Черчілль Brut імпортується Mistral і витрати R $ 790,00.

Рейтинг персонажа:
ST (99), відібраних в Mistral зборів 2012

  • Збірка в основному Піно Нуар, Шардоне доповнюється. Він вибирає тільки кращі фрукти, виходячи з виноградників в Валле-де-ла-Марн і Кот де Блан. Це шампанське з терміном погашення в підвалах залишається в контакті з осаді дріжджів для більш ніж семи років до прилипання.
  • Жовтий візуальна середньої інтенсивності, з дрібними бульбашками і численні; інтенсивним і стійким Перлаж. Традиційний ніс з нотами булочки, дріжджів, білих фруктів, цитрусових, з квітковими елементами.
    Небо показує велике тіло, відмінне кислотність, тонкий і багатий мус. Збалансований і м'який, без гіркоти. Ароматичні завзятість дуже довго, з присмаком булочки, цитрусових і сухофруктів. Істинний нектар богів!

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook