V posledných rokoch sa predaj vína prostredníctvom internetových stránok získať značný nárast. S nedostatkom času, ľudia hľadajú každý deň vo Vašom nákupnom pohodlie. Spôsob predaja aj prítomných na internete, podobne ako nákup kluby, ktoré rastie a vytvára dostatok zvedavosť Oenophiles v službe, sú "Wine Club".

V súhrne Kluby Wine poslať svojim členom na mesačnej báze na poslednú adresu uvedenú, niekoľko fliaš vína vybraná znalcom. Za to, že členovia platiť mesačný poplatok za úpis, ktorý trvá určitú dobu. Všeobecne platí, že sú zaslané dve fľaše vína za mesiac, ale toto množstvo sa môže meniť tým, že pripustí - najčastejšie - smerom k pridružené žiadostí (vrátane obdobia predplatného).

Prvá otázka, ktorá príde na myseľ, je: za združujúca som do klubu Vína Podľa môjho názoru áno, to taky, je skvelou voľbou nielen pre začínajúcich milovníkov vína, ale aj pre skúsenejších, to vytvára? možnosť vyskúšať rôzne štítky s rôznymi podmienkami nákupu.

Najlepšie kluby ponúkajú rôzne služby a výhody, môže byť označená:

 • Prvé a najdôležitejšie výhodou je bezpečné kúpiť, po tom všetkom, zvyčajne sommelier (víno s profesionálne skúseností), vyhodnocuje a schvaľuje vzorky. Čím sa eliminuje situáciu, kedy si kúpite a získať sklamaný. Logické, že víno je osobný vkus, ale riziko je minimalizované rovnako.
 • Príležitosť stretnúť sa v miske, hrozna a vín z rôznych krajín, z ktorých niektoré exkluzívne, rozšírenie obzorov, zlepšenie ich obsahom valcov.
 • Pomáha pri zhromažďovaní najlepších harmóniou.
 • V niektorých kluboch, máte možnosť sústrediť svoje mesačné zásielok červené, biele, ruže, šumivé alebo zmes rôznych druhov vína.
 • Interakcia medzi členmi, diskusií a výmeny kanála enologických poznatkov.
 • Prístup na články, správy, videá, Trivia, tipy a triky zo sveta vína.
 • Ďalšou veľkou výhodou je cena vzťah. Typicky, víno kluby predávať vína cenovo 20-40% vyššie, než je trh.
 • Zľavy na kurzy a degustácia
 • Niektoré weby predávajúci klub, ktorý má ponúknuť zľavy na ďalšie produkty z webu.
 • Plánované dodanie.
 • Preprava zdarma u väčšiny.
 • Tam je určitá flexibilita v množstve, ktoré má byť dodané na člena (zvyčajne 2, 4 alebo 6 fliaš).
 • Mesačná paušálna čiastka, ktorá vyhovuje vášmu rozpočtu.
 • Uľahčenie platba kreditnou kartou alebo bankovým platby.
 • Odoslanie kópie sa vykonáva v špeciálnom balení "kufríka" vyvinuté špeciálne pre tento účel, rovnako ako praktické a krásne obalu, ktorý chráni dobre fľaše brániť cestnou a leteckou dopravou.

Nižšie je zoznam niektorých kluboch sú k dispozícii v Brazílii (s ich e-mailové adresy):

Winelands:

Winelands Wine Club ponúka milovníci vína zhromaždiť tieto problémy vyriešiť, čo si vyžiadalo výmenu enologických poznatkov, rozšíriť kultúru vína, poskytuje pohodlné degustáciu nedávnej svetovej produkcie tohto nápoja, ktorá je jedným z najviac ocenili od nepamäti. Winelands Wine Club ponúka služby spojené Sommelier Winelands že vyjasnenie pochybností a enogastronomic poskytovanie pomoci s tipy a návrhy pre vína a zodpovedajúce tie pre večierky a oslavy. Nadviazať kontakt s sommeliera prostredníctvom našich internetových stránok v "oblasti pridruženého podniku." Som členom a som spokojný.

Víno:

Tím Winehunters cestuje po svete v hľadaní najlepšieho vína, ktoré sa vám prináša. Členovia ClubeW majú 15% zľavu na všetky nákupy na mieste, a pravidelne sa zúčastňuje v exkluzívnych propagačných akcií. Členovia ClubeW majú 15% zľavu na všetky nákupy na mieste, a pravidelne sa zúčastňuje v exkluzívnych propagačných akcií. Bez ohľadu na veľkosť vašej objednávky, ClubeW Členovia majú dopravu zadarmo na všetky nákupy a kdekoľvek v Brazílii. Spolu s jeho WineBox®, môžete tiež obdržať Wine.com.br časopis s tipy, recepty, maličkosti a mnoho informácií o svete vína. Vždy sa predpokladané vydanie skvelých vín prístup. Som členom a som spokojný.

Winetclub:

Časť WINET CLUB, obdržíte mesačne zo svojho domova, starostlivo vybraných vín Andrew Rossi, špecialista Deco vytvorené tradičné a renomovaný britský ústavu Wine & Spirits vzdelávanie Trust (WSET). Deco je tiež autorom blogu EnoDeco (www.r7.com/enodeco), jeden z najuznávanejších vinárskych blogy a pristupovať k nim z Brazílie. Vaším cieľom je, aby sa najlepšie vína do svojho domova. Tieto vína, ktoré sa ťaží a vybrané s prihliadnutím na závažnosť a konzistencii výrobcu a jeho celú radu vín. Navyše, výber je tiež založená na exkluzivite, tj, sú vína, ktoré sú väčšinou nie sú tak ľahko nájsť v obchodoch a supermarketoch, iba na ich dovoze. V klubovni nájdete tri časti, začiatočníkov, nadšencov a znalcov a každý profil sú k dispozícii 2 plány s možnosťou príjmu 2 alebo 4 fľaše, takže si môžete vybrať to, čo najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám a potreby.

Vinos: http://www.clubedevinhos.com.br

Jeho primárny záväzok posilnenie dobrého domáceho vína. Prijali výzvu, aby moje najlepšie enologické výsledky v krajine, výrobcovia, ktorí sa rozhodnú pre kvalitu ako prioritu.

Vína koleso:

Požičovňa Vína sa narodil na výlet do vinárstvo Mendoza, Argentína, ale mohla byť v inom regióne tradične víno sveta, po tom všetkom majú veľmi zvláštne čaro. Najvýznamnejšie zážitok som mal, že rustikálny miesto bolo bezpochyby návšteva vinárstva na bicykli. Turné začalo iným spôsobom, bol skromný. Po niekoľkých pohárov, keď sme putovali, motorka mala svoju úlohu transformovať cestu k harmonickému čas pre diskusiu a úvahy o myšlienku chancing vína na bicykli. Vždy sa snažíme, aby sa naši členovia a priatelia sú tieto malé pokusy o radosti a špeciálnych vín, ktoré tvoria naše podnikanie naozaj stojí za to.

Dionisio Club: http://www.dionisoclube.com.br

Pod vedením Art des jaskyne, najväčší výrobca vínnych pivníc v krajine, sme za infraštruktúru diferencované v kombinácii s tímom someliérov a vysoko kvalifikovaných odborníkov poskytnúť to najlepšie vo svete vína. Dnes, s viac ako 3000 členmi, ponúkame exkluzívne výhody a rad špeciálnych akcií, ako sú ochutnávky vín, prednášky, kurzy, harmonizovaných večera, víno výberu medzi ostatnými.

Spoločnosť Bureau:

Spoločnosť Bureau, ktorá je súčasťou medzinárodnej skupiny vínnych klubov, vyberá vína z celého sveta na svojich členov, vydáva mesačník obsahujúce rozsiahle informácie o víne a gastronómii, organizuje kurzy, výlety a akcie. A okrem toho všetkého, to predstavuje jedinečnú príležitosť vychutnať si svet vína.

Wine Club:

Jej cieľom je vždy nájsť najlepšie vína pre vás. Ale môže sa stať, že občas, že nie ste spokojní s našou voľbou. Ak k tomu dôjde, všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať nás a my sa buď vrátia, alebo nahradiť iné: žiadne oneskorenie, žiadne otázky, žiadne kecy. Sľubuje 100% Satisfaction Guaranteed

Inteligentné Vína By: http://www.smartbuywines.com.br/#/clube/

Ako člen Klubu Vína Podľa SMAR obdržíte každý mesiac alebo raz za dva mesiace, výber z troch vín i prerušovaný s cenami "lup". Ponúka tiež vernostný program, môžete vymeniť body za produkty.

Víno Ville:

Wine Ville je on-line obchod, ktorý ponúka vína, doplnky vína, pohárov na víno a iné nápoje v juhovýchodných štátoch. Ponúka dopravu zadarmo a zľavy až 15% na najlepších fliaš vína pre predplatiteľov. U každého profilu znalca, Wine Ville ponúka prispôsobené plán. Víno klub ponúka dva typy predplatného: Milenec Plan vyrobená pre začiatočníkov a milovníkov Sommelier plán pre vinárskych odborníkov. Každý mesiac prináša jedinečný výber s najlepšími fľašou vína pre predplatiteľov. Víno klub ponúka 2-4 fľaše podľa podpisových vína vášho plánu.

Odporúčaná vína:

"Spokojnosť zaručená alebo vrátenie peňazí." Ak sa stanete členom a pokánia, vrátime všetky svoje peniaze späť. Za to, že budete musieť do 07 dní odo dňa doručenia Vášho tovar žiadať vrátenie peňazí. Môžete nám musí zaslať vína dopravcu označeného nami a nádoby musia byť v originálnej krabici, s bezpečnostným uzáverom intaktné. Akékoľvek poškodenie v balení vo fľašiach alebo zruší vývozné náhrady. K dispozícii je unikátna rýchlosť kolekcia pre Brazíliu vo výške R 20,00 dolárov.

Wine Club (Grand Cru - Brasilia):

Jej členovia budú dostávať doma, mesiac, tri fľaše vína volí podľa témy a doplnené o informácie, vysvetlenia a Trivia o vína. S pevnou mesačný poplatok R 175,00 dolárov a bez dodatočných nákladov alebo dodacie poplatok, člen má možnosť stretnúť sa podali výrobcu, výhradne z Grand Cru. A ešte mať výhody v obchode.

Le Pic Enoteca Wine Club:
http://www.lepic.com.br

V Le Pic Club Wine starostlivého výskumu, výberu a ochutnávkami vynikajúcich vín, ktorá je koordinovaná sommeliera Paul Piccoli je vyrobený. Vína sú obchodované za veľmi zaujímavé hodnoty a príde k vám domov za cenu nižšiu ako je trhová. Každých 60 dní, 6 fliaš (alebo viac, ak chcete), sú odosielané do pohodlia vášho domova s ​​bezpečné, zabalené v exkluzívnych krabíc pre prepravu. Šetrí váš čas a je bez dopravnej zápchy a ďalšie nešťastie. Okrem toho nemajú registračný poplatok nad dva boxy (dvanásť fliaš) ste si objednali, budú oslobodené nákladné (RS, SC, PR, SP a RJ).

Vino Gourmet Club:

ClubeVinogourmet je vínny klub, ktorý bol navrhnutý a vytvorený odborníkmi, ktorí veria v krásu a jednoduchosť vín a gastronómie. Naším najväčším cieľom je, aby členovia klubu poznať pravidlá harmonizácie v praktických testov a nájsť to, čo je najlepšie pre vaše chuťové poháriky.

Club Divine Mercato:

Wine Club Divín Mercato si kladie za cieľ podporovať kultúru vína, vytvárať vzťahy medzi členmi a šírenie znalostí v uvoľnenej spôsobom, poskytnúť účastníkom vymeniť si skúsenosti a tipy, plus vedomosti o kultúre produkujúcich krajín. Iste jedinečný zážitok. Ako člen obdržíte exkluzívne zľavy na všetkých našich značiek, a budú pozvaní na špeciálne akcie, ako sú ochutnávky, kurzy, harmonizovaných večerou, Wine deň, okrem iného, ​​aj s rôznymi hodnotami.

V každom prípade, nemožno poprieť, že existujú výhody spojenia nám dobrého vína Kluby a trh s dobrými výbery v poriadku. , pois como demonstrado acima – ainda que em breve resenha – alguns clubes têm algumas peculiaridades , não sendo, assim, todos idênticos. Dôležité je však poznamenať, že zainteresované strany v ich osobnom profile, klub, že vhodnejšie vašim potrebám, pretože ako je uvedené vyššie - stále ešte skoro na to skontrolovať - niektoré kluby majú niektoré zvláštnosti, nie je teda všetky rovnaké.

Sledujte blog žiť život na Twitteri

Užite stránky, blog žiť život na Facebooku