در سال های اخیر از فروش شراب از طریق سایت های اینترنتی به دست آمده افزایش قابل توجه است. با کمبود وقت، مردم به دنبال هر روز در راحتی خرید خود ندارید. روش فروش نیز در اینترنت در حال حاضر، شبیه به خرید باشگاه، که در حال رشد است و به اندازه کافی از تولید کنجکاوی oenophiles در وظیفه هستند، "شراب باشگاه.

به طور خلاصه باشگاه شراب ارسال به اعضای خود به صورت ماهانه برای آخرین آدرس ذکر شده، چند بطری شراب توسط متخصص انتخاب شده است. برای که، کاربران پرداخت هزینه ماهانه برای اشتراک است که برای مدت معینی به طول می کشد. به طور کلی، دو بطری شراب در هر ماه فرستاده می شود، اما این مقدار می تواند متنوع با پذیرفتن - اغلب - به سمت درخواست های مرتبط (از جمله دوره اشتراک).

اولین سوالی که به ذهن می آید این است: ارزش ارتباط خودم را به یک باشگاه آب گوجه فرنگی به نظر من بله، آن را بیش از حد، یک انتخاب بزرگ نه تنها برای دوستداران شراب تازه کار است، بلکه برای تجربه تر، آن را ایجاد؟ توانایی تست برچسب های مختلف با شرایط مختلف از خرید.

بهترین باشگاه های ارائه خدمات و مزایای مختلف، می توان برجسته:

 • مزیت اولین و مهم ترین فروش امن، بعد از همه، معمولا خدمه شراب (حرفه ای با تجربه شراب) ارزیابی است و نمونه تصویب. نتیجه از بین بردن این وضعیت که در آن شما خرید و نا امید کرد. که شراب منطقی سلیقه شخصی است، اما خطر را به حداقل رسانده و همچنین.
 • فرصت را در کاسه، انگور و شراب از کشورهای مختلف، بعضی از منحصر به فرد، افق های در حال گسترش، بهبود تاکسی جابه جایی خود را تامین کند.
 • کمک در جمع آوری بهترین هارمونی.
 • در برخی از باشگاه ها، شما باید توانایی تمرکز قرمز حمل و نقل ماهانه خود را، سفید، گل رز، درخشان و یا مخلوطی از انواع مختلف از شراب.
 • تعامل بین اعضا، بحث و تبادل دانش oenological کانال.
 • دسترسی به مقالات، اخبار، فیلم ها، چیزهای بی اهمیت، راهنمایی و ترفندها از جهان از شراب.
 • یکی دیگر از مزیت بزرگ نسبت به قیمت است. به طور معمول، باشگاه های شراب فروش شراب قیمت 20-40 درصد بیش از بازار حاکم.
 • تخفیف دوره ها و مراسم تست
 • برخی از سایت های فروش باشگاه است که ارائه تخفیف در محصولات دیگر از سایت.
 • تحویل برنامه ریزی شده.
 • حمل و نقل رایگان در اکثر.
 • است برخی از انعطاف پذیری در مقادیر به عضو (معمولا 2، 4 و یا 6 بطری) تحویل وجود دارد.
 • مقدار ثابت ماهانه که مناسب بودجه شما.
 • پرداخت تسهیل با کارت اعتباری و یا پرداخت بانک.
 • ارسال کپی خود را در یک بسته بندی ویژه از "کیف" به طور خاص برای این منظور توسعه، و همچنین بسته بندی عملی و زیبا که به خوبی محافظت می کند بطری برای مقاومت در برابر جاده ها و حمل و نقل هوایی انجام می شود.

در زیر لیستی از برخی از باشگاه های موجود در برزیل (با آدرس ایمیل مربوطه می باشند) است:

Winelands:

Winelands شراب باشگاه ارائه می دهد دوستداران شراب در اطراف این مسائل را جمع آوری، باعث تبادل دانش oenological، گسترش فرهنگ شراب، ارائه مزه کردن راحت از تولید جهانی اخیر از این نوشیدنی است که یکی از مهمترین و از زمان بسیار قدیم قدردانی است. Winelands شراب باشگاه ارائه می دهد خدمات خدمه شراب Winelands که روشن شدن شک و تردید و enogastronomic ارائه کمک با راهنمایی و پیشنهادات خود را برای شراب و آنهایی که مطابق با احزاب و اجتماعات همراه است. تماس با خدمه شراب خود را از طریق وب سایت ما در "منطقه از دیپلم." من عضو هستم و من راضی هستم.

شراب:

تیم Winehunters سفر جهان در جستجوی بهترین شراب را به شما به ارمغان آورد. اعضای ClubeW 15٪ تخفیف خرید در سایت، و به طور منظم در تبلیغات منحصر به فرد شرکت کنند. اعضای ClubeW 15٪ تخفیف خرید در سایت، و به طور منظم در تبلیغات منحصر به فرد شرکت کنند. مهم نیست که به اندازه سفارش خود را، کاربران ClubeW باید تحویل رایگان در تمام خرید و در هر نقطه در برزیل. همراه با WineBox® آن، شما همچنین مجله Wine.com.br با راهنمایی، دستور العمل، چیزهای بی اهمیت و مقدار زیادی از اطلاعات در مورد جهان از شراب دریافت می کنند. انتشار پیش بینی کرده اند همیشه از دسترسی به شراب بزرگ است. من عضو هستم و من راضی هستم.

Winetclub:

بخشی از WINET CLUB، شما ماهانه از خانه خود را، شراب را با دقت انتخاب شده توسط اندرو Rossi به، متخصص دکو تشکیل شده توسط موسسه سنتی و مشهور بریتانیا شراب و ارواح آموزش اعتماد (WSET) دریافت خواهید کرد. دکو همچنین نویسنده از وبلاگ EnoDeco (www.r7.com/enodeco)، یکی از وبلاگ های شراب محترم ترین و قابل دسترسی از برزیل. هدف شما این است را به بهترین شراب را به خانه خود. این شراب که در حال استخراج و انتخاب با توجه به شدت و تداوم تولید و خط کامل خود را از آب گوجه فرنگی. علاوه بر این، انتخاب نیز در انحصار است، یعنی، آب گوجه فرنگی که بیشتر نیست، بنابراین به راحتی در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها، تنها در واردات خود را در بر داشت. در محل باشگاه وانجمن شما سه بخش، مبتدی، علاقه مندان و متخصصان و هر یک از مشخصات 2 برنامه با امکان دریافت 2 یا 4 بطری وجود دارد پیدا کنید، بنابراین شما می توانید انتخاب کنید چه چیزی به بهترین وجه برآورده خواسته ها و نیازهای شما.

Vinos: http://www.clubedevinhos.com.br

تعهد اولیه خود را به تقدیر ملی از شراب خوب است. گرفته تا چالش به معدن بهترین نتایج enological کشور، تولید امید بستن برای کیفیت به عنوان یک اولویت است.

آب گوجه فرنگی دوچرخه:

دوچرخه آب گوجه فرنگی از سفر به از wineries از مندوزا، آرژانتین متولد شد، اما می توانست در مناطق دیگر به طور سنتی شراب جهان بوده است، بعد از همه آنها جذابیت بسیار عجیب و غریب. تجربه مهم ترین من تا به حال به این جایگاه روستایی که بدون شک بازدید از از wineries با دوچرخه بود. تور در راه های مختلف آغاز شد، بی تکلف بود. پس از چند لیوان در حالی که ما سرگردان، دوچرخه نقش آن برای تبدیل راه را برای یک زمان هماهنگ برای بحث و بر اساس این ایده از chancing آب گوجه فرنگی دوچرخه بود. ما همیشه سعی کنید به آن را برای اعضای ما و دوستان این آزمایش کمی از لذت و نفت است که کسب و کار ما واقعا ارزش آن را دارند.

و Dionísio باشگاه: http://www.dionisoclube.com.br

بر اساس جهت هنر DES غارها، بزرگترین تولید کننده زیرزمینهای شراب در این کشور، ما در زیرساخت های همراه با یک تیم از sommeliers و حرفه ای بسیار ماهر به ارائه بهترین در جهان شراب متفاوت. امروز، با بیش از 3000 عضو، ما ارائه می دهیم مزایای منحصر به فرد و تعدادی از رویدادهای خاص مانند مراسم تست شراب، سخنرانی ها، دوره ها، شام هماهنگ، انتخاب شراب در میان دیگران.

دفتر انجمن:

دفتر انجمن، بخشی از یک گروه بین المللی از باشگاه شراب، شراب انتخاب از سراسر جهان به اعضای آن، منتشر یک مجله ماهانه حاوی اطلاعات گسترده ای در شراب و سلیقه در غذا، سازماندهی دوره، سفر و حوادث. و علاوه بر این همه، آن را یک فرصت منحصر به فرد برای لذت بردن از جهان از شراب است.

باشگاه شراب:

ماموریت آن این است که همیشه برای شما پیدا کردن بهترین شراب. اما ممکن است گاهی اوقات اتفاق می افتد که، شما با انتخاب ما راضی نمی کند. اگر این اتفاق بیفتد، همه شما باید انجام دهید این است با ما تماس بگیرید و ما خواهد شد یا بازپرداخت و یا جایگزین های دیگر: بدون تاخیر، بدون سوال، بدون مزخرف. وعده 100٪ رضایت تضمین شده

هوشمند آب گوجه فرنگی توسط: http://www.smartbuywines.com.br/#/clube/

به عنوان یک عضو از باشگاه آب گوجه فرنگی با Smar هر ماه یا هر دو ماه، یک انتخاب از سه شراب و همچنین با قیمت های "کوله پشتی" نشانه گذاری شده دریافت می کنید. نیز ارائه می دهد برنامه های وفاداری، می توانید امتیاز برای محصولات تبادل.

شراب و Ville:

شراب و Ville فروشگاه آنلاین ارائه می شود که آب گوجه فرنگی، لوازم جانبی شراب، ظروف پایه دار برای شراب و نوشیدنی ها دیگر در ایالات جنوب شرقی است. ارائه می دهد حمل و نقل رایگان و تخفیف تا 15٪ در بهترین بطری شراب برای مشترکین. برای هر خبره نمایش، شراب و Ville ارائه طرح های سفارشی. باشگاه شراب ارائه می دهد دو نوع اشتراک: طرح عاشق ساخته شده برای مبتدیان و دوستداران طرح خدمه شراب برای کارشناسان شراب. هر ماه، حمل انتخاب منحصر به فرد با بهترین بطری شراب برای مشترکین. باشگاه شراب ارائه می دهد 2-4 بطری با توجه به شراب امضای طرح خود را.

شراب توصیه می شود:

"تامین رضایت شما تضمین و یا پول خود را به عقب." اگر شما تبدیل شدن به یک عضو و توبه کنند، ما تمام خواهد شد پول خود را بازپرداخت. برای آن، شما را از تاریخ دریافت کالا خود را به درخواست بازپرداخت را تا 07 روز است. شما باید به ما شراب های حامل نشان داد که توسط ما ارسال و بطری باید در کادر اصلی، با مهر و موم امنیت دست نخورده. هر گونه آسیب در بسته بندی در بطری و یا از درجه اعتبار ساقط بازپرداخت. میزان مجموعه منحصر به فرد برای برزیل در مقدار R $ 20.00 وجود دارد.

شراب باشگاه (بزرگ CRU - برازیلیا):

اعضای آن را در خانه دریافت، ماهانه، سه بطری شراب با توجه به موضوع انتخاب شده و همراه با اطلاعات، توضیح و چیزهای بی اهمیت در مورد آب گوجه فرنگی. با هزینه ثابت ماهیانه از 175.00 R $ و بدون هیچ هزینه اضافی و یا هزینه زایمان، عضو این فرصت برای دیدار با هر یک از تولید کنندگان به ارمغان آورد، منحصرا، توسط CRU بزرگ. و هنوز هم مزایای در فروشگاه داشته باشد.

لو عکس Enoteca شراب باشگاه:
http://www.lepic.com.br

در لو عکس باشگاه شراب تحقیقات دقیق، انتخاب و شراب مزه عالی، با هماهنگی خدمه شراب پل Piccoli به ساخته شده است. شراب برای مقادیر بسیار جذاب و داد و ستد برای قیمت زیر بازار را به خانه شما می آیند. هر 60 روز، 6 بطری (یا بیشتر در صورت تمایل) به راحتی از خانه خود را با امن و مطمئن، پیچیده شده در جعبه های منحصر به فرد برای حمل و نقل ارسال می شود. موجب صرفه جویی در وقت شما و به صورت رایگان از ترافیک و دیگر اتفاقات ناگوار است. علاوه بر داشتن هزینه ثبت نام فوق دو جعبه (دوازده بطری) به شما دستور داده خواهد شد حمل و نقل معاف (RS، SC، PR، SP و RJ).

vino می شناس باشگاه:

ClubeVinogourmet باشگاه شراب که طراحی شده بود و توسط افراد حرفه ای که در زیبایی و سادگی از شراب و سلیقه در غذا باور ایجاد شده است. بزرگترین هدف ما این است که برای اعضای باشگاه قوانین هماهنگ در آزمونهای عملی می دانند و پیدا کردن بهترین کار برای جوانه های چشایی شما.

باشگاه الهی Mercato:

شراب باشگاه DiVino Mercato با هدف ترویج فرهنگ شراب، تولید روابط بین عضو و گسترش دانش در راه آرام، شرکت کنندگان ارائه تجارب ارز و راهنمایی، به علاوه آگاهی از فرهنگ کشورهای تولید. قطعا یک تجربه منحصر به فرد. به عنوان یک عضو شما تخفیف منحصر به فرد در تمام برچسب ما را دریافت، و به رویدادهای خاص مانند مراسم تست، دوره، شام هماهنگ، روز شراب، در میان دیگران، نیز با مقادیر مختلف دعوت شده است.

به هر حال، نمی توان منکر که مزایای پیوستن به ما در باشگاه های شراب خوب و بازار با انتخاب خوب به منظور وجود دارد. , pois como demonstrado acima – ainda que em breve resenha – alguns clubes têm algumas peculiaridades , não sendo, assim, todos idênticos. نکته مهم، با این حال، دید که سهامداران در مشخصات شخصی خود، این باشگاه که اتصالات بیشتر به نیازهای شما، به دلیل همانطور که در بالا نشان داده - هنوز هم به زودی به بررسی - برخی از باشگاه برخی از خصوصیات، که در نتیجه همه یکسان نیست.

دنبال وبلاگ زندگی زندگی در توییتر

لذت بردن از زندگی زندگی وبلاگ صفحه در فیس بوک