Schopen ve chvíli čtyři roční období Almaviva EPU je výsada byla ještě více plodin produkovaných jako první dva, v roce 2000 a 2001 a v posledních dvou prodejem na trhu, 2008 a 2009. Ochutnávka ten, který začal se dvěma argentinských vín Bodega y Cava Weinert 1980 a 1983 opakuje svou vynikající kvalitu podruhé v míse. Myšlenka pořádání této jedinečné vertikálně narozené rozhovoru s velkou Rodrigo MAZZEI je víno ​​a cestovní blog , kde probíhá velmi rychle, čímž šálek, o tři dny později, za přítomnosti několika přátel, Rogério Baracho, Dulcino Tozi a André Andres v mém domě (Balkon Living Life).

Podle víno ​​Almaviva, UPC, které v jejich jazyce znamená "číslo dvě", je vyroben převážně Cabernet Sauvignon Carmenere, v oblasti Puente Alto, Maipo Valley, Chile centrální oblast. Víno je vyrobeno z hroznů pocházejících z nových vinic, 10 let, který se nachází v jiném oboru, v Cordillera Andes, místo, kde je klima velmi podobný Médoc, Bordeaux, Francie. Podle průvodce Descorchados 2012, rozdíl od prvního do druhého, je použít kromě Cabernet Sauvignon a Merlot jsou zahrnuty Carmenere a Cabernet Franc.

Maipo Valley, Puente Alto, byl uznán za více než dvacet let mají nejlepší podmínky pro rozvoj Cabernet Sauvignon, které byly vybrány 85 ha, které se vyznačují skalnatou půdu, kde zimy jsou chladné a deštivé a léta označených teplo v noci a během dne je čerstvé.

Více přístupná kapsa a podle mého názoru, lepší, zábavnější než ta první, TOP. Aktuální plodina se prodává v Brazílii obchodem Wine.com.br , za cenu 190,00 dolarů, méně než polovina z prvních. Jejich průměrná roční produkce je 24.000 lahví.

Měl jsem velké potíže při získávání spolehlivých informací o EPU. Navrhnout vinice produkují site specific značně pomůže, chce předat správné informace. Například, místo mluví za dovozu hroznové vinice staré a Descorchados, mluví hroznů vinice .... novou směs hroznů a tak dále.

Hodnocení ročníků: 2000, 2001, 2008 a 2009 (první a poslední)

Almaviva EPU Harvest 2000 - (nejprve produkoval) - Cabernet Sauvignon, Carmenere - 14% - ST (92)

  • Vizuální granát střední intenzitu, jasné a zářivé. Ovoce na nose dominují tóny eukalyptu, mentolu, balsamikovým, guava a pozadí koření. Chuť ukázal čerstvé, středně plná, vyvážená mezi kyselostí a obsahem alkoholu, kvalitní jemnou kyselinkou. Dochuť potvrzuje nos a dokončete dlouhá a příjemná.

Almaviva EPU Safra 2001 - Cabernet Sauvignon, Carmenere - 14% - ST (97)

  • Vizuální Střední intenzita rubín, jasné a zářivé. Nos spal skoro dvě hodiny, pak je otevřel a ukázal podobné charakteristiky v roce 2000 je, eukalyptus, mentol, balsamico, guava, ale s menší intenzitou. Mastný patra, tlustý, tenký dřevo a velmi dobře umístěné. Vyvážené třísloviny, šťavnatá kyselost. Nektar bohů!

Almaviva EPU Crop 2008 - Cabernet Sauvignon, Carmenere - 14% - ST (91 +)

  • Nyní je k dispozici mnoho změn, je vůně již neobjevují na poznámky se nacházejí v hospodářských let 2000 a 2001, a ano, velmi karamel, vanilka, červené plody a černé. Chuť potvrzuje, ovoce, dobré tělo, tuk, dobře umístěná dřevo, vyvážené a velice dlouhé.

Almaviva EPU Vintage 2009 - Cabernet Sauvignon, Carmenere - 14,5% - ST (92)

  • Další plodiny, a znovu si všiml rozdílu ve velkém stylu. Na rozdíl od dříve, v roce 2009 funkce převažující aroma červeného ovoce, čerstvé, čisté, s dřevem zasahovat méně charakter. Chuť ukázal Nejlepší ve svěžesti, velký kyselosti, potvrdil červeného ovoce, třešní a černého rybízu. Koncentrace alkoholu a jeho taniny jsou vyšší, ale měkkost pokračuje, ukazuje velké vzhled. Víno je připraveno, ale pro znalce vína, jak jsem se vyvinul, to nikdy neuškodí mít trpělivost.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku