Dosáhl Victory stojí druhé vydání časopisu Bacchus. Časopis přináší její obsah, různé aspekty ve víně, které se více než prostý nápoj odráží kultura, historie, lidé, kraje, země - zkrátka, životní styl a její joie de vivre (radost ze života)! Důkazů a diskutovali odborné články v didaktickém tak pro ty, kteří teprve začínají, tipy Vinařská turistika, nákupy, gastronomie a jiné nápoje, jakož i zprávy o chování trhu a aktualizace.

V tomto vydání novinář Marcelo Copello hovoří především o vína s na zimu dobré jídlo. Fantastické Tipy gastronomického světa v Londýně a sýr a víno průvodcem.

S tím Baco chce, aby veřejnost (laika odborníka) zprávu: víno nemusí být - a není - téma složité, hermetické a snobský, pro několik vyvolených. Právě naopak: je to nápoj, který v podstatě, nás zve sdílet, sdílet a demokratizovat veselý, vzdělaný a zdravý radost si ho vychutnat.

Blog editor žít život, Tavares Silvestre Gonçalves je přispěvatelem do časopisu pro Bacchus otázek souvisejících s Duchem svatým. Na straně 16 tohoto vydání má poznámku o návštěvě vinaře Carlos Lucas Victoria.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku