Esporão dány k dispozici milovníků olivového oleje webové stránky s podrobnými informacemi o jeho původu, výroby, spotřeby podněty, produkty, vztah s potravinami a jejich zdravotní výhody.

Tato stránka byla vytvořena s cílem zpřístupnit hlubší porozumění každého z olejů Esporão, myšlení lidí z hlavních trzích značky (Portugalsko, Brazílie, Angola), ale také v zemích, kde jsou lidé, kteří se hodnota produktu původu , skvělá kvalita a diferenciace.

Nový web byl vyvinut Whitestudio, které již vyvinul novou image olejů, udržet silný důraz na design čelního, jednoduché a intuitivní, což odráží identitu a diferenciaci Oleje Esporão. Tento závazek byl odměněn několika cen za design na úrovni balení, ať už na národní nebo mezinárodní úrovni.

Přístup k informacím o nových webových stránkách je velmi jednoduché, snadné a intuitivní, a byl navržen tak, aby jej bylo možné na mobilních platformách příští generace. Obsah snadno zjistit z on-line vyhledávačů, které mají být ruční zdroj pro rostoucí skupinu znalců excelence portugalského olivového oleje, a zejména oleje Esporão.

"Design oleje, začal před 15 lety, je oblast strategickou hodnotu k Spur. V tomto období jsme dosáhli 85% podílu na prémiovém trhu s olivovým olejem v Portugalsku (olej nad 4,5 €) a my jsme získali důvěru náročné spotřebitele premium olivového oleje z Brazílie. Vzhledem k jeho významu, specifičnost a velmi vysoká účast lidí s našimi oleji, jsme se rozhodli pokročit s touto novou platformou, bez ohledu na Spur webu, tak to může splnit vaše požadavky a očekávání, "vysvětluje Philip Gaetano, ředitel Spur of Marketing.

V Esporão Oleje jsou vyrobeny výhradně s olivami z olivových hájů jižního Portugalska, včetně těch, které shromažďují od 82HA oliv Esporão. Jsou vyráběny ve vlastním mlýně, respektování tradičních kulturních hodnot. Pouze extra panenského a panenského olivové oleje jsou vyrobeny, byla zamítnuta přidávat jakékoliv vytříbené, nebo z vnější strany Portugalska oleje. Tímto způsobem se 100% čistý olivový olej, který zachovává všechny chuť, aroma a čerstvost ovoce.

Navštivte novou online platformu tady, "Oleje Esporão":
http://www.esporaoazeites.com/index.php

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránky blogu žít život na Facebooku