Manoel Beato, jeden z nejuznávanějších sommelierů v Brazílii, se také rozhodla vzít brazilská vína z písmen deset restaurací skupiny Fasano. Národní štítky vzal sklepů domů Rogério Fasanem jako písmena každé restauraci jsou předělaný v nadcházejících měsících. "Nebudu měnit dopis dnes, ale vína jsou u konce, nebudeme kupovat více. A nové karty nebudou mít brazilská vína, "říká Beato.

Sommelier se rozhodl přijmout všechna brazilská vína z karty jako způsob, jak tlačit na Ibravin a dalších sdružení, které podporují bezpečnost vzdát se projektu. "Vím, že toto opatření je silný, obraz Fasano, ale to je, jak reagovat na projektu omezit rozmanitost vína," říká Beato. "Zabezpečení je návratem, v době, kdy se kvalita obrazu brazilského vína roste," dodává. Z více než 350 značek z dopisu Fasano, Brazilci představují 10 štítků - je malý objem, ale důležité pro kvalitu obrazu z vinařského kraje.

Více: Požehnaný je známý sommeliér zvýšit domácí produkci. Často se stává, že obsahuje důkaz, barvené Brazilský slepě velkých evropských značek pro klienty a Oenophiles. Jsou vždy víno ochutnal ji to líbilo a byl překvapen. A dělá důležitou práci snížit (nebo konec) s předsudky mnoha spotřebitelů se vín vyrobených v naší zemi.

Kromě Fasano, několik domů haute kuchyně oznámila, že užíváte brazilská vína a vinařství, které podporují zachování své vinařství. Roberta Sudbrack, Claude Troisgros a Felipe bronz, v Rio de Janeiru, a Tasca da Esquina, São Paulo, je klíčem. Včera, DOM a Dalva e Dito, v São Paulu, oznámila, že vezme všechny štítky, nejen vinařství, které podporují zachování jeho dopisů.

Přes
Od Suzana Barelli

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku