Vína a šumivá vína zakoupené před 1. lednem 2011 obchodníků jsou osvobozeny od povinnosti mít kontrolu těsnění fiskální, podle vzdělání IRS publikoval v pátek (30) v Úředním věstníku. Od prvního dne 1, domácích i zahraničních vín, zakoupené od ledna 2011, budou muset poskytnout tuto kontrolní pečeť.


Komerční zařízení musí udržet kontrolu nad granulární a faktury víno ​​zakoupili před rokem 2011. Výrobky, které nesplňují tyto požadavky, mohou být zabaveny IRS.

Víno byl jediný nápoj klasifikována jako "horký" to bylo prodáváno v zemi, aniž by řídicí razítka. Nápoje klasifikované jako studený jako piva a nealkoholických nápojů, které jsou vystaveny jinému typu kontroly se průtokoměrů instalovaných v továrnách.

Použití kontrolního těsnění má za cíl potlačení nezákonné obchodní praktiky, jako je například víno ​​manipulace se ředění přípravku, a pašování, zejména hraničních zemích jako Argentina a Uruguay, bez placení dovozní daně.

Via: G1

Zástupci obchodu São Paulo a Internal Revenue Service se setkal včera v Brazílii, aby diskutovali o povinnost obchodní podniky mají národní a dovážených vín razítkem s řídicím těsněním fiskální od příštího neděli, jak je stanoveno vzdělání IRS.

Federace obchodu se zbožím, služeb a cestovního ruchu státu São Paulo (FecomercioSP) dnes oznámila, prostřednictvím prohlášení, že výrobek zakoupili před 1. lednem 2011, kdy normativní instrukce vstoupila v platnost, a pokud se jim nepodaří Těsnění nebude riskovat, že bude chycen daňové příjmy od maloobchodníka prezentuje na faktuře prokazující datum nákupu.

Producenti vína měl za celý rok 2011 uplatnit pečeť na lahve a dohled maloobchodní a velkoobchodní začíná od neděle.

Zabavení výrobků zakoupených před novým pravidlem byl platný starost Fecomércio, který považuje za pozitivní setkání. Ruská novinářka Didú ředitel Centra São Paulo státu pro obchod (Cecomercio), organizace spojené s FecomércioSP, setkal se včera v Brazílii s náměstkem Pod tajemník spolkového příjmů Brazílie, Zayda Bastos Manatta a dohledem tajemníka Internal Revenue Service, Caio Marcos Candido.

Via: UOL hospodářství

Sledujte blog žít život na Twitteru