Brazilija yra didžiausia Lotynų Amerikos šalis, ir yra laikoma penkta didžiausia vyno gamintoja Pietų pusrutulyje ateina parengti vynus nuo kolonizacijos pradžioje, XVI amžiaus pradžioje. Šiuo metu Brazilijos vyno regionai viso 83.700 ha, padalintas į šešis regionus: Serra Gaucha, Kampanija, Siera Pietryčių ir Campos de Cima da Serra Rio Grande do Sul, pietų Brazilijoje, Santa Catarina slėnis San Franciskas, kad šalies šiaurės rytuose.

Šiuo metu yra daugiau nei 1100 rūsiai visoje šalyje, labiausiai sumontuoti mažuose ūkiuose (vidutiniškai 2 hektarai vienam šeimos). Tiekimo grandinės vynuogių ir vyno sujungia technologijas, garantuojančias jų etikečių kokybę, pavyzdžiui, rankinio kirtimų, pažangiausius procesų vynuogininkystė ir vyno daryklų. Esant tokioms sąlygoms, Brazilija gali sukelti šviežių vynuogių, vaisių ir subalansuoto su vidutinio alkoholio kiekio ir labai malonus.

1532 - pradžia

Pirmieji vynmedžiai atnešė į Braziliją Martim Afonso de Souza, kuris ateina iš Portugalijos su skleidžiant žemės ūkio į naują koloniją tikslo. Vitis vinifera sodinukai pasodinti São Vicente kapitonu, į pietryčius nuo šalies, bet nepalankios klimato sąlygų ir dirvožemio, trukdančios patirties eiti į priekį. Nuotrauka: fragmentas Sent Vinsentas fondas, Benedito Calixto darbą.

1551 - Reikalavimas Lusa

Narys kolonizacijos ekspedicijos Martim Afonso de Souza, jauna Brás Cubas reikalauja auginti vynmedžius, perkelti savo pasėlius nuo kranto į Atlanto Plateau. 1551 metais, jis sugeba išgauti vynuogių Vitis vynuogių sultis, gaminti pirmąjį Brazilijos vyną. Jo iniciatyvą, tačiau tai nėra tvarus, atsižvelgiant į klimato ir dirvožemio sąlygomis. Nuotrauka: fragmentas Negres Cangueiros Jean-Baptiste Debret darbas.

1626 - Stimulus dieviškas

Jėzuitų misijų regione atvykimo diskai vyno pramonėje pietinėje Brazilijoje. Vynmedžių įvedimas Rio Grande do Sul įskaitoma į Tėvo Roque Gonzalez de Santa Cruz, kuris turi gvaranių indėnų pagalbos į augalų priežiūros ir vyno preparatas, vienas iš svarbiausių religinių švenčių. Nuotrauka: fragmentas portretas Tėvo Roque Gonzalez de Santa Cruz.


1640 - Kokybės užtikrinimas

Jis surengė pirmąjį skonio orientuotą Brazilija, apie kuriuos buvo pranešta 1-ojo kameros San Paulo protokolą. Siekiama standartizuoti vyną, kuris pardavinėjamas šalyje išmetant tuos, kurie nepasiekia minimalios kokybės. Veiksmai nukreipti pirmiausia gamintojų pietryčiuose, po liemenėlės Cubas pėdomis ir išlieka augančių vynuogių netinkamų vietų. Nuotrauka: STOCK Xchng.

1732 - Naujos protrūkiai pietinėje

Portugalų imigrantai, daugiausia Azorų pradžios užpildyti priekrantėje Rio Grande do Sul, sudarantys kolonijas miestuose Rio Grande, Pelotas ir Porto Alegre, į procesą, kuris tęsiasi iki 1773. Jie priima į bagažo sodinukai Vitis vinifera į Azorų ir Madeiros salas, bet paskatų ir tinkamų kultivavimo metodų trūkumas padaro plantacijos negaus išraiška. Nuotrauka: fragmentas skydelis dažytos Luiz Augusto de Freitas.

1789 - Knygų turgus

Suvokdami iniciatyvas visame Brazilijos, Portugalijos teismo uždrausti vynuogių auginimą šalyje kaip būdas apsaugoti savo vyno gamybai vynuogininkystė daugintis. Kiek slopina gėrimo prekiauti kolonijos ir apriboja veiklą vidaus aplinką. Nuotrauka: STOCK Xchng.

1808 - Populiarinimas Teisingumo Teismo

Atsižvelgiant į Portugalijos karūną perdavimo į Braziliją su karališkosios šeimos metus, o ne tik panaikino dėl vynuogių auginimo ir įgyti kūno įpročius aplink vyno draudimas. Gėrimas yra įtrauktas į maitinimą, visuomeninių renginių ir daugybę religinių švenčių. Nuotrauka: fragmentas portretas Dom João VI dažytos Jean-Baptiste Debret.

1817 - Ateities Pietų

Novatorišką vyndarystės Gaucho materializuojasi dailiojo Manoel Macedo gamintojo netoli Rio Pardo mieste. Per laikotarpį, kuris tęsiasi iki 1835 jis fiksuoja iki pasirengimą 45 barelių per metus, kuris uždirba jam pirmosios raidės patentą į šalies gėrimas, kurį suteikė prekybos Rio de Žaneire valdybos gamybai. Nuotrauka: STOCK Xchng.

1824 - Atvykimas Europos

Pradžioje vokiečių gyvenvietė plečiasi imigrantų domisi vynuogių auginimo skaičių. Tuo pačiu metu, Jonas Krikštytojas italų Orsi įsikuria Serra Gaucha, ir suteikti Dom Pedro I Europos vynuogių auginimo, tampa viena su gamybos grandinės vyno regione pranašais. Nuotrauka: fragmentas rėmas Ernst Zeuner

1840 - Alternatyvūs Atsparus

Iš anglų prekybininkas Thomas Messiter rankas, diegiamos augalų Gaucho vynuogių Vitis Vitis bourquina lambrusca ir Amerikos kilmės. Daugiau atsparios ligoms ir kenkėjams, sodinukai pirmą kartą buvo pasodintas dėl jūreivių sala, esanti Lagoa dos Patos, bet netrukus išplito visoje valstybės. Nuotrauka: STOCK Xchng.

1860 - sklaida kultūroje

Isabel vynuogių, vienas iš Amerikos veislių įvestas Rio Grande do Sul, greitai įgyja ūkininkų užuojautą, jų atsparumą ligoms. Yra pranešimų, kad 1860 metais, ji susiformavo vynuogynų Pelotas, Aberystwyth, Gravesend, Juodkalnijos ir savivaldybių Sinos slėnis. FOTO: Kolekcija Ibravin.

1871 - pirmą kartą eksportavo

Portugalijos karališkoji šeima pradeda suvokti enological gamybą pietuose. Keliauti Europoje ir Rytuose, Dom Pedro II pradeda Mažakrūvių vidaus vyno parodyti šeimininkus. Eksportas, tačiau tik pradedame kitų metų, nedideliais kiekiais, prie Krašto Vyno San Leopoldo vardą. Nuotrauka: fragmentas portretas Dom Pedro II dažytos John Maximian MAFRA.

1875 - italų Marco

Didelis šuolis į nacionalinę vyno gamyba vyksta su Italijos imigrantų Rio Grande do Sul atvykus Ieškinio tėvynę technines žinias rengiant ir vartojimo kultūrą gėrimo, jie pakelti gėrimo kokybę ir suteikti reikšmę ekonominėje veikloje . Daugelis kad sodinukai vynuogių Europoje, bet lašas dėl adaptacijos sunkumų. Nuotrauka: fragmentas pamfletas skatinti Italijos emigraciją į Braziliją.

1881 - gimė vienas Terroir

Metai iš seniausių įrašą vyndarystės slėnyje, Rio Grande do Sul, su 500.000 litrų pagamintų Garibaldi miesto paskyrimą. Numeris įtrauktas į ataskaitą, pagamintas 1883 metais pagal Italijos konsulo Enrico Perrod po apsilankymo regione. Nuotrauka: dauginti.

1912 - Sąjunga aplink vyno

Sunku derėtis dėl kainos su prekybininkų ir pradžioje sektoriaus pramoninkų, naujakuriai imtis bendradarbiavimo sistemą. Šis pirmasis etapas iniciatyvos pažymėtas kooperatyvų Porto Alegre Sąjungos kūrimo. Boikotavo tie, kurie reikalingi prekybos, pasiūlymas neturi ilgą gyvenimą. Nuotrauka: dauginti.

1928 - Patikslinimas sektoriaus

Priekinė netvarkingai konkurencijos, kokybės ir augimui dėl veiklos svarbą virpesių sukuriamas nuo vyno Sąjungą, bandymas organizuoti sektorių. Iniciatyvą koordinuoja Oswaldo Aranha, tada valstybės sekretorius gubernatorius Getúlio Vargas. Nuotrauka: fragmentas portretas Oswaldo Aranha.

1929 - Antroji banga bendradarbiavimo

Asociacija yra pasisavinama ūkininkams. Per 10 metų, 26 kooperatyvai pagrįstu, įskaitant tokių, kurie toliau veikti šiandien. Modelis suteikia konkurencingumą smulkiesiems gamintojams ir nukreipia juos į pusiausvyros padėtį, pasiektą per ateinantį dešimtmetį. Nuotrauka: rinkimas vyninė kooperatyvas Garibaldi.

1951 - Užsienio palūkanos

Apie vynuogyno Georges Aubert Prancūzijos perdavimo į Braziliją metais žymi ciklo, skolintomis nacionalinis vyno pramonė pradžia. Užsienio bendrovių šalyje, kuri būtų įtvirtintas su tarptautinių įmonių atvykus 70s, palūkanos prisidėjo naujas technologijas į vynuogynų ir valgyklose ir iškėlė produkcijos kokybę ir išplėsti vynuogių auginimo vietovėse. Nuotrauka: dauginti.

1990 - Pakeisti modelį

Iš rūsiai, kurie per 80 metų buvo paženklintos vynuogynų pertvarkymo (pasikeitimas sistema Palmetowy grotelės veislių ir auginimo Europos, o ne Amerikos), įsibėgėja nuo ekonomikos atvėrimą Brazilijos tobulinimas. Prieiga prie įvairių vyno stilių ir konkurencija su importuojamais švino vietiniams gamintojams padidinti kokybę. Nuotrauka: Ibravin kolekcija.

2002 - regioninis tapatumas

Su vyno pramonėje įtvirtintos skirtinguose regionuose, Pietryčių šalies, kiekvienas produktyvus zona investuoja į besivystančių už savo vynų tapatumo. Šioje srityje pradininkas yra vynuogynų slėnis, užkariauja kilmės nuoroda 2002 m. Sekdama jo pėdomis, Pinto Bandeira pasiekia tą patį sertifikavimą 2010 metais. Nuotrauka: Ibravin kolekcija.

Via: Vynai Brazilijos

Sekite dienoraštį Living Life Twitter