Tak přátelé, včera dokončil osm let manželství. Tvorba analogii víno ​​na svatbě v případě, že je kvalitní, se vyvíjí velmi dobře. A díky bohu, moje svatba, aby se velké víno, strukturované a jemná zároveň, integrovaný, vyvíjí dobře.

Na oslavu jsem se rozhodl otevřít nejprve Yacochuya 2001 ST (94+), argentinský víno ​​vyrobené Michael Rolland, což mě překvapilo v pozitivním smyslu v šálku. Vizuální ukázal typický nahnědlá vín se vyvinul, komplexní vůní fíků v sirupu, cedr, koření, propolis, který střídal kdykoli v misce. Chuť je smetanová, intenzivní, vyvážený, že i přes jeho neuvěřitelnou 16% alkoholu, ani to necítí. Víno, které se bude vyvíjet dobře v průběhu let, má zavazadla za to.

Není splněna, pak se rozhodli, že se soupeř pro Argentinu, otevřel láhev Don Melchor 2002 ST (90 +), jeden z nejprestižnějších chilských vín dnes. Rozdíl v pohárovém stylu dokázal jasně a hlasitě. Přes devět let vinobraní je primární, uzavřené zbarvení, téměř nepřekonatelné, mléčné aroma, které mi neobtěžovali trochu. Chuť ukázal sílu, hezčí než na nos, sametová také poměrně vyrovnaný, s velkou vytrvalostí.

Sledujte blog žít život na Twitteru