Na mano draugai negali pasakyti, kad aš likti Victoria atostogų yra blogai. Po trečiadienio vakarą su Italijos Brunello & Barolo taurėmis, praėjusią naktį atėjo laikas mėgautis kai kurių vartojimo kiekvienas save gerbiantis oenophile svajones. Atidarytas vynas buvo ne kas kita kaip Château d'Yquem 1996 nektaro, geriausias desertinis vynas pasaulyje, mandagumo draugui Marcos Fonseca.

Château d'Yquem yra tik "Premier Cru" Classé Standartinis, aukščiausios kategorijos, kuris gali pasiekti į Sauternes regiono vynas. Vyno darykla yra daugiau nei 400 metų istoriją, kur dvylika kartų ruošiasi viena iš labiausiai žinomų ir brangių vynų pasaulyje. Butelis priklausomai nuo jūsų pasėlių, kaina iki 5000 eurų. Jos vynai yra vieni iš geriausių vyno sąrašus pasaulyje ir patiekiami prabangūs šalių karalysčių ir kunigaikštysčių.


Atidaryti šį buteliuką priežastis buvo kaip kilnus, kaip save patį, pagerbti jo draugas Dr Welington Andrade gavo naują gyvenimą nuo Dievo. Dauguma neturi sustoti, paėmė Château Léoville Poyferre 1983 Luiz pastos su Château Palmer 1980 aldir vieną CHADWICK 2003 ir vienas iš 2005 Serrant COULEE ir Welington vieną VSC 2003 Komentuoti per atostogas.


Asmeninė Įvertinimas: tiesiog tobulas ST (100)

Sekite dienoraštį Living Life Twitter