Miluji večeři pátek mými přáteli, to je den čeká na celý týden. To se stalo rituálem. V ten den, kdy se ženy také jít, společenský život, vždy zvolit naše nejlepší lahve nejen pro náš vkus, většina také myslel na osobním vkusu přátel, poté, co všechny známé na dlouhou dobu, nebo mísy a chtějí potěšit.

Tento víkend jeden z přátel vzal láhev Almaviva 1998 vlajkového vína z Chile, na celém světě, což vyvolává zvědavost a vzdechy každého milovníka vína. Možná jsem požehnaný mít možnost ochutnat několik svých plodin na několika příležitostech, v níž jsem byl vždy spokojen s kvalitou v šálku.

Více tento láhev ročníku 1998 ukázal liší od všech ostatních již ochutnal mnou dnes. Jednoduše to smazán. Chcete-li být umístěny v poháru bez karafy, pak se pokusil promluvit: víno ​​tento off, musíme vypořádat. Více i po 1 hodině dacanter ukázala, že došlo, ani v nosem nebo ústy.

No, po tom jsem přemýšlel, co může způsobit tento vinařský vypadat. Bad sklizeň, vinný sklep a dokonce hrozné podezření, že jsou falešné víno. Po korek neměl být infiltrována ukázal.

Další je, že to byl jen špičkové víno ​​zklamat a nic jiného. Jsme naživu ... .. !!!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Přebytek alkoholu je škodlivá pro zdraví! Pokud budete pít Nejezděte!