Глорія Рейнольдс
мистецтво і традиції
Регіональний вино з Алентежу - Португалія
Вина, сімейний бізнес, 180 років з Португалії

Рейнольдс це ім'я, яке буде пов'язане з історією виробництва вина в Португалії. В походження була сім'я подарунок в Дору і в даний час приділяє Ештремош письма в цьому всесвіті, маючи завжди керуватися виступом сміливості і новаторства у виробництві пробок і машин для виробництва посуду в вин і, зовсім недавно, У нових сортів вони принесли в Алентежу. Випущений в 2005 році, «Глорія Рейнольдс 2002 'є першим кроком до успіху, вино було створено у співпраці з однією з найвідоміших виноробів Португалії, Павло Laureano, які з 1998 року є Будинок з Глорією Рейнольдс, віддаючи належне матері Джуліан Куельяр Рейнольдс, засновник, Глорія Рейнольдс саме тоді, коли, дивлячись слідувати сімейної традиції у виробництві вина.
Глорія Рейнольдса частина, яка приймає Виробники Алентежу вино, яке зробив поступову заміну деяких традиційних сортів з інших, особливо в Аліканте Bouschet, касти, що тільки один раз існувала не Mouchão і Quinta НЕ Кармо, всього властивості, які належали родині Рейнольдса .
Вина, сімейний бізнес, 180 років з Португалії
Слід їх різні етикетки високого вініфіціруют діапазоном GLORIA Рейнольдса.

Глорія Рейнольдс Tinto 2004 - Алентежу £ 490,00gf високо персоналізовані і відмітні вина, чому задоволення і задоволення для вимогливих споживачів. Структура, яка дозволяє відмінну еволюцію в пляшці. Зелений обрізка 50% виробництва. Належність до сортів, Trincadeira і Аліканте Buschet збирають вручну і бродіння в чанах з французького дуба і 24 місяців в бочках з французького дуба Сеген Moreau.Produção, 3000 пляшок / рік.

Глорія Рейнольдса 2006 Білий - Алентежу £ 190,00gfAs Виноград каста Антал Ваз, збирали рано вранці і після всього гребенів і м'який дроблення, пресували в пневматичного преса, і отриману обов'язковим з'ясувалося статично duarante 48 годин, низьке температура. Кисломолочні протягом 30 днів в нових бочках з французького дуба при температурі 15 ° С з подальшим близько 8 місяців стажування з щотижневої bâtonnage. потім підтримували протягом одного місяця до 6 ° С в нержавіючої сталі, а потім розливають.

Figueira де Cima 2003 Tinto - Алентежу £ 243,00gfEspecial SóciosAs виноград Аліканте Buschet, Арагонес і Trincadeira були вручну ввести останній тиждень серпня і третій тиждень вересня 2003 fermanteção сталося у французьких бочках з дуба для 14 днів, при температурі 27/28 ° С, потім пройшов через стадії у французьких дубових бочках 1/3 нова, 1/3 1 років використовувати 1/2 років використання. Після 18 місяців стажування було розлито в пляшки і витримують в підвалах, щоб добитися чудового балансу .Production, 3000 пляшок / рік.

Джуліан Рейнольдс Tinto Reserva 2004 - £ 162,00gfAs Алентежу сорти винограду Аліканте Buschet, Арагонес і Trincadeira збирали вручну в невеликих коробках в виноградниках Herdade да Figueira де Cima, навколишнє винний завод. Після повної desegace виноград витримують в дубових чанах французьких Сеген Моро, з контролем температури частина сюжету пізніше у французьких дубових бочках же бондарські протягом 12 місяців. Розлив передувала фільтрації грунтами середньої пористості і пляшки дозрів ще як мінімум шість місяців, перш ніж comercializadas.Faça покупку по телефону або електронною поштою, доставлено в своїй резиденції і відправив по всій Бразилії, доставка по запросу. Виробництво, 5400 пляшок / рік.

Карлос Рейнольдс 2006 Red - Алентежу R $ 89.00
Карлос Рейнольдс, внук Глорія Рейнольдс, сина Юліана, є сьомим geraçãodos Рейнольдс Португалії виробляють якісні вина в Алентежу. Це вино, яке вивільняється молодше, ніж зазвичай в будинку і представляє продюсер початкового рівня. Це вініфіціруют під наглядом досвідчених і престижних винороб Паулу Laureano, від Touriga Nacional і Alfrocheiro. Після бродіння в дерев'яних чанах з французького дуба, що надходять з кращих французьких Cooperage, Сеген Моро чанах і в віці в той же півтора року.