optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za měsíc říjen 2013

Autor vína


Záležitosti sloupec původně objevil se v Living Life | Notebook Pleasure & Cia | věstník Gazette na 25/10/2013

Autor Wine. Termín definuje velmi jednoduché filozofii, kterou hraje vinařů, kteří se snaží vyvinout co nejlepší Terroirs v malých množstvích, a malé vinařství, vlastní spotřebu vína na ochutnávku s rodinou, přáteli a kolegy, kteří mohou, ale nemusí být provedena prodej. Stručně řečeno: Nechci finanční zisk, ale prezentovat to nejlepší kvalitu v šálku, který vinař je schopen. Tento stav dává jeho vína, většinu času, nad velkých vinařství. Opakuji, že ve vinohradnictví a vinařství, sotva jde ruku kvantity ke kvalitě.

Účastnil jsem se před pár týdny, závod s některými argentinský kopie Capixaba přijdou na trh v omezeném množství 240 lahví, jen pro odrůdu. Švýcarská vína jsou vinař Hubert Weber, která produkuje vína z jednoho z nejtradičnějších vinařství v Argentině, Weinert Cavas, na 20 let předtím, než stoupat sólo. "Chci, a moje rodina a přátelé, Brazilci mohou cítit svět pocitů mých vín," říká Weber.

Již ve své první sklizně na úpatí And v Mendoza, pojmenované po něm, vinař nastavil standard, že většina vinařství v Argentině by se měli snažit dodržovat. Vína vysoké koncentrace, a přesto elegantní, vyvážená kyselinkou, která může obsahovat sladkost zralého ovoce. Nepoužívejte unavovat patra, dobrý výsledek z dubu stárnutí a podpořit zrání v láhvi - asi šest let před prodejem.

Tam příkladem této úrovně vína v láhvi výrazně zlepšit, na dobu pět až deset let nebo více. Velmi důležité: kromě ručně vyráběných vín jsou velmi gastronomické Weber. Harmonizovat s herními masa a pikantní omáčky.

Uznání prošel "Descorchados", pořadí nejdůležitější jihoamerické průvodce, který v vydáních 2013 a 2014 dal vysoké skóre pro jeho vína, 90 - 93 bodů. Mým cílem je, aby Cellar Selection Cabernet Sauvignon 2007 Přiznám se, že jsem nadšený - feat doušky s touto cenou, £ 79, nejsou schopni dosáhnout. Jak hezké najít vína, která vyhovují vkusu a kapsy!


Hubert Weber Vineyard Selection Merlot 2006 - Vizuální Ruby kurz. Komplexní vůně, zemité poznámky a červené ovoce. Výkonný, ovocná, s výraznými tříslovinami. Velmi příjemné a vytrvalý. 14% alkoholu. Kde: Village Frutti | R 49 dolarů

Hubert Weber Sklep Cabernet Sauvignon výběr 2007 - nejlepší víno ​​v poháru. Silky, úžasný nos a ústa, s intenzivními tóny červeného ovoce, kokosové, tabák, karamelu a vanilky. Přetrvávající povrch. Kde: Král vína | R 79 dolarů

Hubert Weber Vineyard Selection Malbec 2007 - má aroma zralého černého ovoce, květinové tóny a lehké koření poznámky. Patra s dobrou strukturou a vytrvalosti. Snadné pití. 14% alkoholu. Kde: Buywine.com.br | R 49 dolarů

Hubert Weber Vineyard Selection Cabernet Sauvignon 2006 - ovocná vůně s citrusy, čerstvé a něco tóny vanilky. Kolo, v rovnováze s dobrou kyselinkou. Žádá o jídlo. 14% alkoholu. Kde: Dům Gourmet Beach | R 49 dolarů

Hubert Weber Vinaři Blend Selection 2007 - prémie víno ​​Víno potřebuje alespoň 1 hodinu v karafě ukázat, že přišel. Široká a komplexní v ústech. Poznámky zralého ovoce, černý pepř království, vanilky a světla uzené. Kde: Buywine.com.br | R 139 dolarů

Cavas de Weinert Gran Vino 2004 - fialová komplex, s květinovými tóny, koření, třešní, kůže, a zemitým nádechem. V ústech stativu Perfect, elegantní, šťavnaté a dlouhá. 14,5% alkoholu. Kde: www.imigrantesbebidas.com.br . | R 120 dolarů


To je pravda moji přátelé, v nedávné návštěvy Garibaldi družstvu, ochutnali řadu prémiových vín, tzv. "akordy", v rámci Pipa (sudu) 100.000 litrů bylo vše navrženo pro transformaci a prezentaci výrobků. Jednoduše jedinečná a senzační!

Byli jsme uvítáni Maiquel Vignatti marketingový manažer, který upozornil na zvláštnosti linky. Jsou oba odrůdová vína, Merlot a Chardonnay, a šumivé připravuje tradiční metodou (méthode champenoise), s Pinot Noir a Chardonnay. Výroba je omezena na 3000 lahví na štítku, z hroznů sklizených plodin ve vysoké kvalitě.

Každý štítek je ilustrován brazilských hudebních akordů a ptáků tvořících poetickou hudební skóre. "Každý detail, od přípravy až po uvádění na trh, byla studována v družstvu Garibaldi nabídnout na trh je přehlídkou nejlepších vín kdy byly vyrobeny v Serra Gaucha. Jeden z nejlepších pořadů z naší produkce, "řekl Vignatti.

Vína od skla ukázala dobrou kvalitu. "S Zvýrazněte je Chardonnay. Bílé, která začala velmi dobře ve vůni, a dokonce i zlepšení v ústech. Silný, s něčím máslové a minerálními tóny. Také se objeví tropické ovoce, jako je ananas. V ústech je jemné a především stylové. Long. Velké kyselost a dobře vyvážené.


Spojený s Pipa, s vnitřním průchodem, je podsklepený, kde se vína zrají pod kontrolovanou teplotou. No stojí za návštěvu, a důkaz o jejich vína!

Adresa: Družstevní Vinařství se nachází ve městě Garibaldi Avenue nezávislosti, 845, Garibaldi (RS). Místo: www.vinicolagaribaldi.com.br - Tel: (54) 3464.8104

Pokračování s připomínkami o nedávné "press tripu" jižní Brazílii, podporovaný (Apromontes), (Aprovale) s podporou (ABE), mluví dnes o úžasné návštěvě Dal Pizzol kvalitních vín na trase historické jídelny, v Faria Lemos, musíte zahrnout do příští skriptu regionu. Vinařství se nachází mimo vymezené oblasti údolí vinice, ale v Bento Gonçalves.

Návrh je poskytnout návštěvníkovi a požitek z dobrého vína a šumivého, v kontaktu s přírodou a historií vína v reálném zábavního parku pod širým nebem, o celkové rozloze 80 000 m².

Po příjezdu jsme byli uvítáni s přípitkem Antonio Dal Pizzol (obchodní ředitel Dal Pizzol), Troian Simara (obchodní koordinátor vinařství), Dirceu Scotta, (vinař vinařství a prezident Uvibra) a Rinaldo Dal Pizzol, (ředitel Vlastní kapitál Dal Pizzol).

Šumivé Brut "Dal Pizzol" se získává metodou Charmat Long. Připravuje se z základní víno Pinot Noir, Chardonnay a Riesling Italico. V misce se ukázala docela ovocný a osvěžující, ideální pro brazilské tropické klima.

Budeme i nadále setkávat s muzejními kousky a velmi starých vinařských produktů. Různé typy lahví šetří prostor prodává v průběhu let, sbírka vývrtek, zemědělské nářadí, a dokonce i amfor, keramických nádob, kde jsou uloženy staré římské víno, to vše s cílem zachování a prezentace pro návštěvníky Historie vína v Brazílii a po celém světě. Tam se můžete také setkat řadu lahví z let 1930 a 1950.

Sbírka vývrtek

Ândoras

Typy lahví

Staré stroje

Vinařství také zachovává a titul "Vineyard of the World" kolekce vinic s 300 odrůd hroznů z 5 kontinentů a 23 zemí.

Refosco - Itálie

Malbec - Francie


Pro ty, kteří mají rádi staré víno, tato část je velmi zajímavé. Ve staré pece hrnčířské hlíny, uchovávat a restaurovat, byla instalována v roce 2005 Enoteca vína Dal Pizzol, se sbírkou starých lahví ročníků od svého založení, se považují za muzejní kousky, vysvětluje vinař Dirceu Scotta (na obrázku výše).

Enoteca

Cabernet Sauvignon 1985

Cabernet Franc 1992

Gamay 1993

Další výhodou jsou exotická zvířata, která se potulují volně v parku, jako je tento páva, který se představil na skupiny.

Nádherná Black Swan

Na oběd či večeři jen "předmět", budete si Enoteca Ristorante Dal Pizzol typickou italskou kuchyni v privilegované prostředí přírody.

Salát

Bramborový krém s Cheddar

Enoteca Dal Pizzol 2011 je název vinařství vína elity, střih hroznů 70% Merlot, 15% Cabernet Sauvignon a 15% Cabernet Franc a Merlot a franku jsou Serra Gaucha a Cabernet Sauvignon je kampaň. Stáž po dobu 18 měsíců v nerezových tancích láhev + šest měsíců. Neprochází dřeva. 6000 lahví omezena produkce. Cena láhve je 65 dolarů. Miska má čisté, elegantní, dobré tělo a ovoce kyselin jídlo objednávky.

Kuřecí maso s cibulí a slaninou

Tématický park
Highway RS 431 - 5 km - Okres Faria Lemos
Od pondělí do pátku, od 9 hod. do 11:40 a od 13:30 do 17 hodin
Soboty, neděle a svátky, od 10 hod. do 16:30 hod.
Telefon: 54 3452-2055 54 3439-1311 a (otevírací doba)

DAL Pizzol FINE WINES
Sklep: Faria Lemos - okres Bento Gonçalves
Kancelář: Rua Dr. Casagrande, 418 - Cx S. 520 - 95700 - 000 - Bento Goncalves - RS
Rezervace a informace - Tel: (54) 3452.2055 - Fax: (54) 3452.2037
[email protected] - www.dalpizzol.com.br

E-mail:
Místo: www.dalpizzol.com.br


Exkluzivní akce se zúčastnilo Felipe Larrain, prezident a generální ředitel Vina Almaviva Cognac y Toro, plus Friou Michel, vinaře Almaviva.

Záležitosti sloupec původně objevil se v Living Life | Notebook Pleasure & Cia | věstník Gazette na 10/19/2013

Na 8. tohoto měsíce jsem byl v Riu de Janeiro, aby se zúčastnili zahájení 15. sezóny (2010) ze dne Almaviva, vína z chilské elity, uctívaní milovníky Bacchus po celém světě. Kromě Chile, brazilský trh právě získala tuto oslavu. Exkluzivní akce pro 42 hostů na Copacabana Palace, které se zúčastnili zástupci obou kontrolních rodin.


Vinařství byl vytvořen prostřednictvím "joint venture" mezi Château Mouton Rothschild ve Francii a chilské Concha y Toro, se narodil v roce 1997, v rámci konceptu francouzského zámku. Vinice zaujímá jedinečné terroir, má jedinečnou vinici a posádky, který je věnovaný výhradně k výrobě tohoto skvělého vína. Tyto funkce otočte jej do vína velké propracovanosti, která se prodává po celém světě, s výjimkou Spojených států, prostřednictvím speciálních distributorů, známý "Prodejci Bordeaux" a prostřednictvím dodavatelských řetězců.


Jeho malý roční produkce kolem 12.000 až 15.000 9-litrový box, je sporný celého světa. Hlavním zájmem majitelů je pro kvalitu a dokonalost, která získala mu skóre vyšší než 90 bodů ve všech svých 15 sezón kritiky, jako je Robert Parker a časopisu Wine Spectator, maximální referenci v tomto oboru na světě. Za zmínku stojí i skóre získané s 2009 v časopise Wine Spectator 96 bodů bylo nejvyšší získat Almaviva.


Blog cestoval do Rio de Janeiro s podporou cestovního ruchu DNA. Telefon (27) 3022.7373 | www.dnaturismo.com.br

V současné době, distribuce Almaviva v Latinské Americe je 17% ze svých ročních tržeb, kde je nejdůležitějším trhem je Brazílie. Asie je 50%, 18% Evropa a Severní Amerika 15%.Vertikální Almaviva v šálku


Jeden z jídel: jehněčí krustě s mandlemi.

Tato událost stojí pokladny obou společností "US $ 300,000.00" měla dvě části, a to jak senzační: začalo to s vertikální degustace sedmi ročníků (98,99, 01, 05, 07, 09, 2010) v čele s vinařem Chef Michel Friou, následuje slavnostní večeře. Během večeře, speciálně vytvořené pro tuto příležitost Francesco Carli, restaurace Cipriani, byly podávány dva ročníky, 1996, v láhvi "3 litry" a 2003 "1.5l" Amélie za Chardonnay Concha y Toro.Ve sklenici vína byly neuvěřitelně zřetelný, znázorňující klimatické rozdíly mezi ročním období, je čas stáž v sudech a procento Cabernet Sauvignon u soudu. Na rozdíl od jiných vinařství lahví vína ročně, a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Plodiny, která upoutala mou pozornost, bylo 1996, 1998, 2001, 2009, 2010.


Když za tu cenu, v průměru 550,00 reais v Brazílii, bude záviset na mnoha faktorech, který začíná a končí u dotyčného bankovní účet. To je jeden z největších stavu symbolů na světě, mnohem více než jednoduchý víno.


Jazz


Mluvil jsem s hlavním vinaře z vinařství, Michel Friou, který odpověděl na pár otázek pro blog.

Zvědavost: Kde se jméno Almaviva? Jaký je váš smysl?

Jméno Almaviva, navzdory jeho Hispánský rezonance patří do klasické francouzské literatury: Počet Almaviva je hrdinou opery Figarova svatba, slavné komedie Beaumarchais (1732-1799), později se změnil na operu Genius Mozart. Štítek zobrazuje název "Almaviva" s původní rukopis Beaumarchais.

Pokud jde o další vinařství v Chile, které jsou hlavní rozdíly?

Na rozdíl od jiných vín, které obvykle produkují celou řadu vín, ze "vstupu" na ikonu vína, Viña Almaviva vyrábí pouze jeden víno s hrozny ze svých vinic, s posádkou zcela oddaný k němu.

Jaké je tajemství Almaviva být uctíván jako víno?

Almaviva ve vínech, ovoce je vždy přítomen, komplexní, svěží, velmi čisté a ryzí. Kvalita jeho třísloviny, firmy, ale vždy dostupné, je pravděpodobně jedním z vašich hlavních těsnění.

Almaviva může vyvíjet jak velkých francouzských vín?

Jsme velmi spokojeni s vývojem starých ročníků Almaviva. Po 17 letech, první ročník vyroben v roce 1996 stále živý a expresivní.

Co si myslíte o brazilských vín?

Brazilci milují šumivá vína. Určitě to je kategorie vín s větší rozvoj a lepší kvalitativní úspěch v Brazílii. Nepochybuji o tom, že vzhledem k velikosti Brazílie a rozmanitost jeho podnebí a půdě, by měly být schopny dosáhnout lepších výsledků v budoucnosti v jiných kategoriích vína.

V bublině v náručí sté výročí brazilské šumivého vína, brazilské Asociace vinařství (EBA) držel 8. Contest brazilské Šumivé v Národním hlavního města Champagne, Garibaldi (RS), pocta k výrobku, který získal obdivovatele po celém světě. Chuť Brazílie, svědčí a vykázány v misce po dobu 68 degustátorů, vyústila v ocenění 83 šumivých 43 brazilských vinařství, dvě Velké zlaté medaile (až 92 bodů), 59 Gold (88-91 bodů) a 22 Silver (84 87 bodů). Soutěž dohromady 259 šumivé víno 69.

Kromě kvality, která je již notoricky známá mezi odborníky a spotřebiteli, brazilský šumivé víno také ukázal, podle předsedy Evropského orgánu pro bankovnictví, vinaře Luciano Viana, jeho evoluce. "V letošním roce jsme měli tu čest ochutnávky mladého a zralé šumivé. Nápadná přítomnost vyhrazena starších ročníků byl vrcholem, stejně jako rozmanitost stylů, "říká.

Vzorky byly hodnoceny 67 panelistů rozděleny do pěti panelů, z nichž každý má různé vzorky. Degustace se konala ve středu a ve čtvrtek (16. a 17.), pouze v dopoledních hodinách, v Poslanecké průmyslu a obchodu Garibaldi (CIC). Práce následoval standardy Mezinárodní organizace hroznů a víno (OIV) a Mezinárodní unie vinařů (UIOE).

V každém ročníku se soutěž rozrostla v počtu registrovaných vzorků a jejich reprezentativnosti. 2011 - 2013 nárůst počtu šumivých byl 12%, 231 až 259 vzorků. Účast na soutěži, v souladu s pravidly, šumivé - již v prodeji - přírodní, z hroznů vinné révy Vitis ve dvou kategoriích: Šumivé druhá fermentace (Charmat a tradiční) a Sparkling první fermentace (muškátový květ).

Šíření výsledků a předání medailí se konal v koktejlu se konala včera v noci, 18 v CTG Sentinel Serra, v parku Fenachamp. Nejlepší šumivé řazeny podle kategorií, respektovat limit ve výši 30% z těch, zapsal byly uděleny.

Silvestre hodnocení Tavares - Foto Credit (Gilmar Gomes)

68 ES degustátor

Affonso Ritter - Bandeirantes Group a Journal of Commerce

Alberto Miele - Embrapa hroznů a vína

Alejandro Cardoso - Cia Piagentini

Alvaro Cezar Galvao - Divine Průvodce Site

Amarildo Nespolo - Ministerstvo zemědělství, chov dobytka a výživy

Anderson Schimitz - Amazon Group

André Donatti - Vinařství Campestre

Andreia Debon - Publisher Nový cyklus (Bon Vivant)

Antonio Czarnobay - Bodega Czarnobay

Atila Zavarize - Hermann Víno a vinice

Bruna Cristófoli - Four Trees inteligence a hodnota

Bruno Motter - Vinařství Don Guerino

Carlos Abarzúa - Vinařství Geisse

Carlos Zanus - Salton Vinařství

Cedenir Fortunatti - Fante Nápojový průmysl

Christian Bernardi - Přírodní produkty

Claudia Stefenon - Biotecsul

Daniel De Paris - Vinařství Don Candido

Darci Dani - Agavi

Delto Garibaldi - Laboratorní Lavin

Dirceu Scotta - Vinařství Monte Lemos

Edegar Scortegagna - Luiz Argenta Fine Wines

Eduardo Milan - Sklep Magazine

Pippa Galon - Vinařství Monte Lemos

Elton Viapiana - Vinařství Viapiana

Fausto Filippon - Laurentia Vinice

Firmino Splendor - Sklep Splendor

Flavio Novello - Družstvo Nová smlouva

Flavio Zilio - Aurora družstvu

Gabriela Poletto - IBRAVIN

Geyce Salton - Juice Vistamontes

Gilberto Pedrucci - dům Vinařství Pedrucci

Gilberto Simonaggio - Miolo

Gilson Berselli - Courmayeur v Brazílii

Giseli Scopel - Vinařství Perini

Irenej Guarnier Son - Site dobré věci života a RBS TV

Ismar Pasini - Vinařství družstvo St John

Jefferson Nunes - Laboratorní Enolab

Joice Seidenfus - Salton Vinařství

Jorge Cattani - Družstvo Garibaldi

Jose Venturini - Vinařství Goes & Venturini

Juciane Casagrande - Dům Valduga Fine Wines

Jurandir Nosini - Aurora družstvu

Leandro Santini - Vinařství Perini

Luciane Daux - Journal News of the Day

Luciano Manfroi - IFRS-BG

Luciano Scomazzon - Chandon v Brazílii

Lucindo COPAT - Salton Vinařství

Renato Luiz Pozza - kamenný sklep Vinařství

MAGNOS Basso - Basso a šumivá vína

Marcel Miwa - časopis Prazeres da Mesa

Marco Salton - Vinařství Valmarino

Mark Carlesso - Dům Valduga Fine Wines

Mark Vian - Enovitis

Matthew Poggere - Famiglia Zanlorenzi

Mauricio Roloff - Ibravin a Pioneer Journal

Mauro Zanus - Embrapa hroznů a vína

Nelson Rotta Randon - Randon laboratoř

Neuri Bruschi - Veneto Mercantil

Paula Schenato - Aracuri kvalitních vín

Philippe Mevel - Chandon v Brazílii

Ricardo Morari - Vinařství Peterlongo

Sergio De Costa - La Cantina Vinařství

Sylvester Tavares - místo Living Life, The Journal Gazette a Radio CBN Vitoria (ES)

Silvia Mascella Rose - Sklep Magazine

Thomas Bolzan - společnost nápoje Panizzon

Vanderlei Gazzi - Vinařství Gazzaro

Vanessa Stefani - Vinařství Geisse

Konečný výsledek:

Chcete-li stáhnout PDF http://www.clicrbs.com.br/pdf/15745326.pdf

Na první den slepé posouzení VIII brazilské Šumivé Contest, sponzorovaný brazilské Asociace vinařství v Garibaldi (RS), měli jsme dobré překvapení. Z 26 vzorků (metoda Charmat a tradiční - bílé a rosé) hodnocena u mého stolu - odst. 3, pod vedením Gilberto Pedrucci, (7) porotci hlasovali - 1 "zlatou medaili" a dalších sedm "zlaté medaile".

Soutěž byla plně počítačově, je příkladem toho, co se děje ve významných mezinárodních soutěžích. Notebook pro každého recenzenta byla poskytnuta. Opatření zajistí větší pružnost a bezpečnost, a to zejména v částečném součtu dluhopisů vydaných hodnotitelů.

Zítra se bude podílet na další kolo hodnocení. Konečný výsledek, s názvem vítězných vzorků budou zveřejněny v pátek večer.

Foto soudě tabulka n ª 3

Vracím se dnes Serra Gaucha, tentokrát na přísahu na pozvání ABE (brazilské Asociace vinařství), 8. soutěže brazilské šumivé, který posoudí mezi 16. až 18., Garibaldi, 257 vzorků z 68 společností, MG, PE, PR, SC a RS

67 degustátoři mezi vinaři a novináři, ilustrovaný příští týden, na 16. a 17. října, 257 68 brazilských šumivé víno vyrábí oblasti Minas Gerais, Pernambuco, Paraná, Rio Grande do Sul a Santa Catarina. Jedná se o osmý Brazilec Šumivé Contest, který integruje Fenachamp 2013 v Garibaldi (RS), podporoval brazilské Asociace vinařství (ABE). V roce 2011, 231 vzorků bylo přihlášeno o 70 vinařství. Šíření výsledků a slavnostní předávání cen se koná 18. v 19h v koktejl se bude konat na CTG Sentinel Serra, v parku Fenachamp.

Podle nařízení, se účastní pouze přírodní, šumivé hrozny z hroznů Vitis ve dvou kategoriích: Šumivé druhá fermentace (Charmat a tradiční) a Sparkling první fermentace (muškátový květ). Šumivé účastníci jsou již v prodeji.

8. Soutěžní Brazilský Šumivé se řídí normami Mezinárodní organizace hroznů a víno (OIV) a Mezinárodní unie vinařů (UIOE), a proto uděluje ceny pro nejlepší šumivé seřazeny podle kategorií, respektovat limit ve výši 30% z těch, zapsal. Degustace se bude konat v Poslanecké průmyslu a obchodu (CIC) Garibaldiho.

67 ES degustátor

1.. Affonso Ritter - Bandeirantes Group a Journal of Commerce

2. Alberto Miele - Embrapa hroznů a vína

3. Alejandro Cardoso - Cia Piagentini

4. Alvaro Cezar Galvao - Divine Průvodce Site

5. Amarildo Nespolo - Ministerstvo zemědělství, chov dobytka a výživy

6.. Anderson Schimitz - Amazon Group

7. André Donatti - Vinařství Campestre

8. Andreia Debon - vydavatel New CILCO (Bon Vivant)

9. Antonio Czarnobay - Bodega Czarnobay

10. Atila Zavarize - Hermann Víno a vinice

11. Bruna Cristófoli - Four Trees inteligence a hodnota

12. Bruno Motter - Vinařství Don Guerino

13. Carlos Abarzúa - Vinařství Geisse

14. Carlos Zanus - Salton Vinařství

15. Cedenir Fortunatti - Fante Nápojový průmysl

16. Christian Bernardi - Přírodní produkty

17. Claudia Stefenon - Biotecsul

18. Daniel De Paris - Vinařství Don Candido

19. Darci Dani - Agavi

20. Dario Crespi - Union Distilery Maltwhisky

21. Delto Garibaldi - Laboratorní Lavin

22. Dirceu Scotta - Vinařství Monte Lemos

23. Edegar Scortegagna - Luiz Argenta Fine Wine Ltda.

24. Eduardo Milan - Sklep Magazine

25. Pippa Galon - Vinařství Monte Lemos

26. Elton Viapiana - Vinařství Viapiana

27. Fausto Filippon - Laurentia Vinice

28. Firmino Splendor - Sklep Splendor

29. Flavio Novello - Družstvo Nová smlouva

30. Flavio Zilio - Aurora družstvu

31. Gabriela Poletto - IBRAVIN

32. Gilberto Pedrucci - dům Vinařství Pedrucci

33. Gilberto Simonaggio - Miolo

34. Gilson Berselli - Courmayeur v Brazílii

35. Giseli Scopel - Vinařství Perini

36. Irenej Guarnier Son - Site dobré věci života a RBS TV

37. Ismar Pasini - Vinařství družstvo St John

38. Jefferson Nunes - Laboratorní Enolab

39. Joice Seidenfus - Salton Vinařství

40. Jorge Cattani - Družstvo Garibaldi

41. Jose Venturini - Vinařství Goes & Venturini

42. Juciane Casagrande - Dům Valduga Fine Wines

43. Jurandir Nosini - Aurora družstvu

44. Leandro Santini - Vinařství Perini

45. Luciano Manfroi - IFRS-BG

46. Luciano Scomazzon - Chandon v Brazílii

47. Lucindo COPAT - Salton Vinařství

48. MAGNOS Basso - Basso a šumivá vína

49. Marcel Miwa - časopis Prazeres da Mesa

50. Marco Salton - Vinařství Valmarino

51. Mark Carlesso - Dům Valduga Fine Wines

52. Mark Vian - Enovitis

53. Matthew Poggere - Famiglia Zanlorenzi

54. Mauricio Roloff - Ibravin a Pioneer Journal

55. Mauro Zanus - Embrapa hroznů a vína

56. Nelson Rotta Randon - Embrapa hroznů a vína

57. Neuri Bruschi - Veneto Mercantil

58. Paula Schenato - Aracuri kvalitních vín

59. Philippe Mevel - Chandon v Brazílii

60. Ricardo Morari - Vinařství Peterlongo

61. Sergio De Costa - La Cantina Vinařství

62. Sylvester Tavares - místo Living Life, The Journal Gazette a Radio CBN Vitoria (ES)

63. Silvia Mascella Rose - Sklep Magazine

64. Thomas Bolzan - společnost nápoje Panizzon

65. Vanderlei Gazzi - Vinařství Gazzaro

66. Vanessa Stefani - Vinařství Geisse

67. Vitor Manfroi - ICTA / UFRGS

Brzy se můžete jít prakticky ve 3D o nejlepší zámky Bordeaux. K radosti milovníků Bacchus, Google právě podepsal partnerství s předními výrobci bordaleses, která dává přístup nejen k vnějšku, ale i uvnitř jejich vinařství. První spadnout do sítě je Lafon Rochet v Saint Estephe, který umožní surfaři procházky uvnitř zámku, jejich tanky, bubnů a suterénu.

Zdroj: Bacchus Magazine


Andre Manz se narodil v severním pobřeží São Paulo a dnes vlastní vinařství vítězný 2 z 50 vín z Portugalska a pouze vína na světě, čerpané z téměř zaniklé hroznů Džampäl výrobce.

S cílem udělat pro dosažení svých brazilské krajany nejspravedlivější ceny vína, André založena Lusitanus Značky Import Obchodní Ltda v Brazílii, který se dováží tato brazilská portugalština vína s krví.


Kdysi dávno, že fotbalová kariéra Andrewa Manz skončil a po revoluci, že brazilský Fitness v Portugalsku v 90. letech, a dnes je lídrem v tomto trhu s firemní akce, školící školy, vydavatele a společnost poradenství pro tělocvičny, mezi ostatními.

V roce 2004 se Andrew a jeho rodina se přestěhovala do Cheleiros, trochu plná historie a tradice obce, hledá místo, trochu více a dostat pryč od stresu z kapitálu. Tam je velký zájem a nadšení pro fantastickou kvalitu portugalských vín, Andrew Manz si uvědomil, že velkou tradici výroby vína v této obci, a rozhodla se koupit malý opuštěný vinici. Věděli jste, aby víno pro sebe a své přátele!

Pak 2 vinaři se přestěhovali do vinohradu k určení typu hroznů, které byly tam a bylo tam, že to všechno začalo ... dva odborníci byli schopni identifikovat shluky bílých hroznů, které tam rostly! Zkoumal a zjistil, opuštěné a byl téměř zaniklý názvem "Džampäl" portugalské hroznů. Andrew řekl, že žádné další produkoval tento hrozen, protože to bylo velmi produktivní a nebyla zisková, dosahující radí, abyste začali ty vinice. Andrew právě řekl, není zájem, pokud hroznů bylo ziskové, nebo ne, a odpověděl: "Nechci, aby produkují příliš mnoho vína, jsem je vyrábět dobré víno!" A tak se rozhodl zkusit výrobu vína z této hroznů. Výsledkem bylo víno, které překvapí každého svou kvalitou a diferenciace.

Andrew Manz byl velmi nadšený jeho objevu a kvalitu svých vín a zábava začala stávat vážná, klonování a výsadbu nových vinic, podporuje staré vesnické zemědělce, soustružení velkou rekultivační projekt nejen to hrozny, ale také obnovit výrobu jakostních vín, které předtím dal uznání této římské vesnice. Dokonce i muzeum vína postavený André!

Projekt rostla a uznání kvality vína byla také čím dál. Mystický "Dona Fatima," single odrůdové víno Džampäl Svět byl považován za jeden z 50 nejlepších vín z Portugalska!

Ale Andrew nezastavil Cheleiros (Lisabon), která produkuje vína DONA Fatima, Orchard Ducha svatého, platonický, Manz ROSE (druhá výhradně pro Brazílii). André queria ter o melhor que Portugal oferece nos vinhos e avançou com produção de um vinho na Região do Douro MANZ DOURO (Medalha de Ouro MUNDUS VINI 2013) e na Península de Setúbal CONTADOR DE ESTÓRIAS (Eleito um dos 50 Melhores Vinhos de Portugal).

Esta é sem dúvida uma história de sucesso inesperada para quem saiu do Brasil há 30 anos ambicionando uma carreira no futebol, vira empresário de sucesso, descobre uma uva rara e agora retorna ao Brasil trazendo consigo premiações e vinho português com sangue Brasileiro!

Hoje a coluna Vivendo a Vida no Caderno Prazer & Cia, de A Gazeta, traz uma matéria sobre a Serra Gaúcha, dicas de vinhos, vinícolas, hotéis e aonde encontrar uma boa gastronomia.