optimalizace pro vyhledávače , pošlete webové stránky e-mailem na odsávání

Archiv za červenec, 2013


A když už mluvíme Cousino Macul ve víně, který vlastní jedna z nejstarších vinic v údolí Maipo, otevřené pro kamarády přes láhev oslavovaných Antiguas rezervací 1999 sklizeň považována poznámce pod čarou 10 v Chile.

Pohár byl nejvíce plný všech, kdo ochutnal tuto plodinu. Uzávěr v perfektním stavu, vizuální ještě tma, otevřené a komplexní vůně s balsamico poznámky, kůže, koření a masa, ke kterému došlo po celou dobu závodu. Chuť ukázal dobré tělo, krémovitost, tato kyselost bez excesů s mírnými taniny. Velmi zdravý a elegantní víno (12,5% alkoholu), na vrcholu svých 14 let. Domnívám se, že se ještě vyvíjet. Zdraví!

Sledujte nás -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | Radio CBN


Podle průzkumu, který provedla Wine & Spirit, Čína je již pátým největším producentem vína na světě.

Země s největším počtem obyvatel má své vlastní charakteristiky. Za prvé, Číňané ukazují zálibu dovážených vín, jejichž jména jsou snadno vyslovit. Kromě toho, favorizovat červené víno, protože jeho barva je spojována se štěstím a bohatstvím. Pokud jde o spotřebu, ale Čína je stále hluboko pod západních zemí. Čínští pijáci konzumovat pouze 1,4 l vína na osobu v roce 2011, zatímco Francouzi, například, se zvýšil z 50.

Sledujte nás -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | Radio CBN

Ústav Douro a portská vína (IVDP) získal další právní válku v zahraničí tím, že blokuje zápis italské společnosti "DiPortofino".

V květnu, téměř dva roky po začátku procesu, Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu (OHIM v angličtině zkratka) dal důvod k orgánu, který potvrzuje, port, odmítnutí značku, která by "neprávem těžilo z rozlišovací způsobilosti a prestižní označení původu "portugalštině.

Společnost se sídlem v Savona v regionu Ligurie, chtěl, aby na trh různé potravinářské výrobky z jako je káva, čaj, cukr, koření, zmrzliny, piva a vody. V rozsudku Evropského orgánu, který Business přistupovat, číst, že "bude mít prospěch ze slávy tradičního názvu Port původu." To je to, že "i když ne v souvislosti vinařské produkty, patří do komody a nápojový průmysl", a mohou být prodávány ve stejných obchodech.

Stav "prestiže", zmínil OHIM jen byla uznána v Cognac v roce 2008. Předseda IVDP, Manuel Cabral, řekl Business věděl, že italské nároky zveřejnění žádosti o zápis ochranné známky, a řekl, bez kvantifikace , které byly blokovány "mnoho" případy, a že existuje několik dalších ve fázi rozhodování. Na otázku o nových nástrojů pro identifikaci a boj proti tyto případy, řekl, že je "v podstatě nyní získat výsledky způsobu jednání, které začalo před nějakým časem.

Diplomatickou cestu k soudu

Chcete-li chránit totožnost této unikátní výrobek na světě, který prodával 93.000.000 eur v období od ledna do dubna, IVDP používá diplomatické kanály - prostřednictvím ministerstva zahraničních věcí a ochrany zemědělství - Evropské komise, správní (podél této OHIM nebo Národní institut průmyslového vlastnictví), a jako "finální lék" k soudu.

Je to "jasně ve Velké Británii a mimo Evropu, včetně vín ve Spojených státech", že veřejnost ústav poznamenává větší konflikt. A když většina stížností se týká jména přístavů a ​​přístavních, Cabral řekl, že případy zahrnující značky Douro "se zvýšil jak v Portugalsku, nebo mimo Evropskou unii, například Angoly".

Zdroj: Journal of Business / Antonio Larguesa

Sledujte nás -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | Radio CBN

Dne 23. června Anadia vstoupila do Guinessovy knihy rekordů s největší šumivé přípitek na světovém řetězci, se zúčastnilo 1275 účastníků.

Iniciativa se konala během veletrhu pro révu a víno, kde se účastníci umístěným v zákrytu s šumivým flétnu v ruce, takže brindarem se stranou osoby.

Chcete-li zdůraznit, že se tak stalo toast s šumivé Bairrada PDO. Předchozí rekord patřil do Japonska s 886 dárky.

Sledujte nás -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | Radio CBN

Skupina Evropské unie poslanci setkal v poslední době připravit písemné prohlášení, které vyžaduje, aby Evropský parlament bude podporovat uznání vinařské kultury jako nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO.

V prohlášení, poslanci zdůraznit příspěvek víno je k založení prvních civilizací a jejich role identitu, a to jak v náboženských a kulturních zvyklostí.

Pro španělské MEP Esther Herranz, výroba vína přispěla k formování prvních firem, které rozšířeny římské říše. Také poukazuje na to, že po celá staletí, víno bylo součástí jídelníčku mužů a jejich spotřeba je považována za součást zdravé výživy.

Zdroj: Ústav pro révu a víno, IP

Sledujte nás -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | Radio CBN

Alejandro Bulgheroni, považován za jeden z nejbohatších mužů v Argentině, se jmění odhaduje ve výši 5,5 miliardy dolarů, podle časopisu "Forbes", pokračuje v investicích do Montalcino, Itálie. Poté, co v poslední době získání Fattoria dei Barbi za 15.000.000 eur, teď to bylo na přelomu Podere Brizio, sousední Gianfranco Soldera Case Basse, který byl napaden loni bývalý zaměstnanec, který vyhodil více než 60.000 litrů vína sklep nádrže. Bulgheroni, také vlastní Dievole.

Sledujte nás -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | Radio CBN

Je možné, že při průchodu v blízkosti Ecorkhotel Evora , to bez povšimnutí. Je to nový hotel jednotka potažené korek maskuje zbytek krajiny Alentejo.

Ve skutečnosti, Ecorkhotel je chvalozpěv na udržitelnost. Navržený José Carlos Cruz, eko-hotel je zřetelně označeno na korku, je 100% přírodní produkt, a to i přes multifunkční, ještě nebyla použita jako pojivo v oblasti pohostinství.

"Tam byly dvě použití. Portugalská vlajka [Expo] Hannoveru a [other] v Šanghaji. Je to poprvé na světě hotel s touto bundou, "řekl Green Economy Manuel Policarpo, generální ředitel hotelu.

Obklopen duby, duby a stoletých olivovníků, hotel má moderní design, moderní prostředí a úzké spojení do regionu Alentejo. Použití korku mimo působí jako tepelná a zvuková izolace, umožňující energetické účinnosti a výjimečné přírodní prostředí.

Ve skutečnosti, celý hotel byl myšlenka ohledem na životní prostředí. Geotermální energie je využívána k vytápění hlavní budovy a bazény. K dispozici jsou také solární panely pro ohřev teplé vody od hotelu a vnitřní a venkovní bazény - je to, že Évora je portugalské město s nejvyšším počtem hodin slunečního svitu, a budete muset využít této funkce.

Místní ekonomika nebyla zapomenuta při konstrukci tohoto čtyřhvězdičkového hotelu. "Snažili jsme se používání regionálních materiálů, [i] pro snížení nejvíce ekologické stopy," řekl Manuel Policarpo.

Bude brzy postaveny fotovoltaické solární panely na výrobu elektřiny. Postaven ve spolupráci s Amorim, Ecorkhotel nabízí 56 soukromé apartmány ubytování, o rozloze 70 m2 každý. Je pět minut od centra města Évora a zaměstnává 24 zaměstnanců - kdo bude 30 v hlavní sezóně.

Zdroj: Toad-EN

Sledujte nás -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | Radio CBN

Žít život sloupec dnes zveřejnila, 26/07, v notebooku Pleasure & Cia Journal věstníku

Proces ochutnávka vína, vyhodnocení jejich atributy, se skládá ze tří kroků. Pro začátek je třeba poznamenat, vzhled nápoje. Pak se cítí jeho vůně a nakonec se nechá ochutnat. To je doba, že mnoho z nich je překvapen, protože je třeba opláchnout, pohybující se víno z jedné strany na druhou v ústech, věnovat zvláštní pozornost zachytit většinu svých funkcí. Tento rituál trvá několik sekund, v závislosti na vaší pozornosti s vínem. Během této doby se chuťové pohárky registrovat různé pocity, které postupně ukazují, jak je popsáno níže.

Med

Víno může být klasifikováno jako suché, suché nebo polosladké. Za normálních okolností, Oenophiles začátečníci se týkají suché víno sladké, protože pletou ovocnou chuť s nasládlou chutí. Víno je ovocné, když má aroma a chuť různých druhů ovoce. Máte pocit, že chuť ovoce se svým nosem; v ústech, ty "vůně", že chuť via retronasal. Sladká, na druhé straně, je dojem pocit na jazyku. Pokud si nejste jisti, pokrývají nos a zároveň ochutnávka vína. Jestli je opravdu sladký, budete se cítit sladkost, ale nemohl cítit ovocnou chuť. Cukr a alkohol, pokud existuje, hladké víno.

Kyselost

Pokud existuje více důležitým znakem v ochutnávání, je nepochybně kyselost. To dává svěžest, eleganci a rovnováhu do vína, a je také klíčovým prvkem doprovázet jídlo. Hroznová, a další ovoce obecně, obsahuje kyseliny, které vytvářejí pocit svěžesti a to zejména v bílé a růžové, ale také v červené barvě, které nápadný partnerství s taniny. Víno s nízkým obsahem kyselin stane nevýrazné, bezcharakterní. Na druhé straně, v případě, že kyselost je vysoká, protože nepříjemné chuti. Taniny a kyselost jsou prvky, které dávají strukturu vína, ať silnější chuť.

Třísloviny

Třísloviny jsou prvky, nalezené v kůžích a semen hroznů. Jsou získány během alkoholového kvašení v moštu. Bílá vína nemají třísloviny, protože kůže hroznů, nejsou používány v procesu kvašení. Vzhledem k tomu, červená, látka je přítomna, protože prostředí je nutné získat mladiny barvu nápoje. Při pití, si nejste jisti, jestli to, co cítíte, je tanin nebo kyselost, dávejte pozor na pocitu, že bude v ústech po polknutí vína: kyselina vám bude slintat; taniny opustit své více sucho v ústech.

Alkohol

Alkohol se tvoří v průběhu kvašení vína, kdy hroznový cukr stane látku. Proto ještě zralé hrozny a intenzivnější sladkost obsah / cukru buničiny, tím vyšší je obsah alkoholu ve víně. Hlavními faktory pro větší zralosti hroznů jsou techniky v oblasti klimatu a vinařství. Při analýze vína, můžeme vidět alkohol již ve vizuální. Zapnutí pohár, můžeme vidět vznik "slz" nebo "nohy", která výkres vyrobený vína stékat skleněný povrch. Čím větší je množství slz, další alkoholické víno.

Tělo

Prvním faktorem, který pozorujeme při výběru vína je, zda je lehký nebo střední tělo, nebo zda je plné (pokud poskytuje pocit, že žvýkat). Je hlavním faktorem pro harmonizaci nápoj s jídlem. Víno může být světlý nebo plné, zda je bílé nebo červené. Čím vyšší je koncentrace alkoholu, taniny a kyselost tlustší bude. Takže jeden tip je vždy zkontrolovat obsah alkoholu na štítku ještě před nákupem.

Po absolvování těchto vlastností, je na čase, aby absolvoval zkoušku. Líbilo se vám víno? Je to dáno? Pokud radost? Technicky, víno je považováno za dobré, když žádná z těchto porostů v průběhu zkoušky, - velmi zjevné nadměrné kyselosti nebo alkohol, např.

Studie prokázaly, že vzhledem k množství chuťové pohárky vnímání se liší od jedné osoby na druhou. Takže, někteří lidé jsou citlivější k charakteristice výše popsaných. Jedná se o tzv superdegustadores, nikoliv na základě zkušeností, ale proto, že vnímají pocity přesněji. To je jasné, že i přes všechny technické, víno je věc vkusu.

Zdraví!

Sledujte nás -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | Radio CBN

Brazilští vinařství bude opět v oblasti mezi 5. a 8. srpna, na veletrhu brazilské asociace velkoobchodníků a distributorů vyspělých průmyslových výrobků (Abad). Akce se koná spolu s Úmluvou o distributorovi výroční, což je již 33. ročník. Zvažoval největší akcí svého segmentu v Latinské Americe, je to poprvé, co se vyskytuje na severovýchodě, v Fortaleza (CE). Basso Wine & šumivé víno, šumivé víno a Gran Legacy, Miolo Wine Group, Wine Song, Aurora Vinařství, Vinařství Mioranza, Nová smlouva Vinařství a vinice Peterlongo představují výběr, který bude přítomen na stánku vín z Brazílie.

Marketing Manager brazilského vinařského institutu (Ibravin), Diego Bertolini, poukazuje na to, že, protože se jedná o první vydání v regionu, opatření by měla přinést důležité výsledky pro toto odvětví. "Vidíme v regionu Severovýchod jako potenciální trh, zejména pro hroznovou šťávu. Takže máme velmi pozitivní výhled pro tento veletrh, "předpokládá.

Výkonný poukázal na kolektivní účasti brazilského průmyslu vín a šťáv jako způsob, jak posílit vztahy s velkoobchodníky a distributory v regionu a po celé zemi. "Jednou z hlavních překážek v tomto odvětví je distribuce a logistiky, a naším cílem je způsobí, že podniky zavřít tyto segmenty, abychom mohli posílit účast našich vín a šťáv na tomto trhu, "říká Bertolini.

Účast na tomto veletrhu je vyhodnocena jako strategický podle Ibravin pomoc za účelem splnění cílů stanovených v dohodě o spolupráci pro komerční propagaci brazilských vín podepsaných mezi supermarketů, dovozců a distributorů. Mezi výsledky mají být sledovány, je zabírají 25% gondoly prostorách sekce vína v supermarketech po celé zemi, kromě zvyšování podílu hroznové šťávy.

Oceněné účast

Veřejnost, kteří navštíví stánek vín z Brazílie / hroznové šťávy 100% z Brazílie, mohou soutěžit o výlet do Serra Gaucha. Chcete-li se podílet na prosazování, budou návštěvníci ochutnat vína z vystavujících vinařství a přes digitální aplikace, můžete záběry na cíl sbírat body jako pohled na hráče. Skóre se skládá z množství vína ochutnat (minimálně pět z celkem osmi, který bude vybrán každý den na trhu), vynásobený počtem zásahů v sbírek. Kdo získá nejvyšší počet bodů, je vítězem.

Brazilská vína stand zaujímá rozlohu 95m² a následuje téma spojené s sportovních turnajů návrhu v plánování Mega akce Ibravin - s umělou trávou, reflektory a další prvky, které odkazují na etapy Světového poháru. Dne 5. a 8. srpna veletrh otevře v 15:30 a ve dnech 6. a 7. bude otevřen od 14:30.

Účast Brazílie ve víně / hroznové šťávy 100% Brazilské reálné Abad má podporu Vinařského fondu Industry Development (Fundovitis) prostřednictvím sekretariátu zemědělství, chov zvířat a Rio Grande do Sul Agribusiness (Seapa / RS) , Cisper a Oxford Crystal.

Veletrh se koná v Rio de Janeiro Events Center (CEC), se na Avenida Washington Soares, 999, sousedství Edson Queiroz, Fortaleza (CE).

Informace o veletrhu

Velkoobchod Roční Úmluva distributor brazilského Svazu velkoobchodů a distributorů vyspělých průmyslových výrobků (Abad), je považována za největší segment obchodních jednání v Latinské Americe. Má za cíl posílit vztahy mezi průmyslem, maloobchod, distribuce agentů a poskytovatelů služeb. Je to prostor, kde profesionálové dodavatelského řetězce najít výrobky, zařízení a služby, které čerpají nové trendy a vytvářet obchodní příležitosti.

V letošním roce bude dvě stě vystavovatelů a očekávané publikum více než 31,000 lidí. V čtyřdenní akce, návštěvníci a vystavovatelé mají také přístup k technickým přednášek a bezplatných služeb, které jsou k dispozici pro účastníky.

Sledujte nás -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | Radio CBN

Importu Grand Cru podporuje super podporu tento víkend, se slevami až 60%. V době krize, není špatné co!

Sledujte nás -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | Radio CBN

julho3 by Tavares Silvestre Gonçalves