Optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archive for Květen, 2013

Aukční dům Christie last-minute řez láhev vína prestižní Magnum 1962 Romanée Conti-(DRC) aukci v New Yorku kvůli podezření z padělání. Postoj byl chválen Aubert de Villaine, vlastník Domaine. Více informací zde .

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN

Pokračování vyjádřit se k nedávné cestě do Portugalska, jsem dnes mluvit o návštěvě lese dubů, stromů i štěkot "korek" je surovinou tradičního korku. Portugalsko je největším producentem, dále ve Španělsku, Alžírsku, Maroku, Tunisku, Francii a Itálii, ale s mnohem nižší produkci.

Zátka je považován za největší partnerem vína. Pokud je špatná, nezavírat správně, všechny práce při výrobě, technologie, marketingové a obchodní úsilí šlo z kopce.

Kromě tradičních korkovou zátkou a jiných metod existují utěsnění vína. Zátka korková aglomerátu, levnější z pozemního korku a lepidla, šroubovacím uzávěrem - známý jako "screwcap" sklem a syntetické.

Důvodem pro hledání nových metod pro uzavírání lahví s vínem je TCA (Trichloroanisole), vadu, která se vyskytuje v korkovou zátkou. Vína infikované TCA se lidově nazývá "bouchonné" (čti "buxone"). Dokonce tak, že korek je stále nejdůvěryhodnějším a používají hlavních výrobců po celém světě.

Quercus suber, korkový dub je dub rodina a spolu s Pine-Bravo, převládající dřevinou v Portugalsku, být více obyčejný v Alentejo Algarve pobřeží a hory. Byl kvůli korku korek byl kultivovaný od starověku.

Jeho růst je pomalý, první stripování se provádí jen v asi 30 let života, a tyto se vyskytují v každých 10 let v průměru k sobě navzájem. Je to jen třetí a další sklizně, který dosahuje odpovídající vlastnosti pro výrobu zátky kvality. Je to tzv. "rozmnožování korek". Některé druhy dokonce žít kolem 300 let. Zajímavostí v tomto procesu je obnova pláště, nezpůsobují žádnou škodu, ale zvyšování jejich kvality každé stažení.

Po vysazení desky a řez ve tvaru, korek potřebuje odpočívat po dobu až šesti měsíců pouze vyprat. Dalším krokem je vařit ve vodě zahřáté na 95 0 ° C. Po koupeli pár dní odpočinku a připravené: můžete dostat ránu do válcovitého tvaru a je nazýván korek.

Kromě výroby korkových zátek, se korek používá při výrobě tepelné izolace a zvukové aplikace také pestrý a dekorativních předmětů.

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN

Výkon vín Skupina Drtina v Číně byl vystupoval v 29.května vydání Financial Times. Podle publikace jsou jádra dosahují to, co mnozí brazilské společnosti dosáhnout snu: prodej na čínské výrobky nejsou odvozeny ze sojových bobů a železné rudy. Tento článek vypráví o vinařství, jeho ambice stát se globálním hráčem a výzvy, kterým čelí k dosažení tohoto cíle. Také poukazuje na to, že až do nedávné doby byly Brazilská vína vidět pouze jako exotický, vnímání, že společnosti se snaží změnit, což se již děje.

Mezinárodní zpravodaj Joe Leahy byl jader v dubnu a byl vítán jader Morgana, zahraniční vztahy ředitele společnosti. Jádro je nyní největší brazilský vývozce vín. V loňském roce 560.000 lahví poslal do více než 30 zemí. V Číně, společnost má dvě exkluzivní obchody v Šanghaji.

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN

Vinař Dal Pizzol, Dirceu Scotta, je nový prezident brazilského svazu vínem (Uvibra). Volba se konala na pondělí večer, 27., na výroční valné hromadě v sídle Dal Pizzol. Scotta zavazuje předsedat organizaci v letech 2013 - 2014, plný dech čelit výzvám odvětví vína.

Dirceu říká, že jeho práce bude zaměřena na pokračování prací započatých v předchozí administrativy, tehdejší prezident Henrique Benedetti. Scotta vidí potřebu bojovat průmysl snížením daňového zatížení vína, pracoval pro daňového výboru. Mezi problémy, vinaře přístup připomíná sektoru s účetní jednotkou. "Chceme se dostat blíže k vinařské třídě, a to buď prostřednictvím odborných skupin, které pracují na zlepšení kvality suroviny, nebo účast podnikatelské sféry s účetní jednotkou" definuje.

Toto není první závazek, že vinař vezme do světa vína. Scotta dvakrát bývalý prezident Asociace vinařství (ABE) v letech 2004 a 2007. Byl zvolen loni, Vinař roku pracuje již více než 20 let jako vinař Dal vín Pizzol pokuta, která pracuje nejen s vypracováním vín a šumivých vín, ale také koordinuje degustační procesu a uvádění na trh.

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN

, maior clube online de cervejas da América Latina Www.wine.com.br včera oznámila investice do e-commerce mají dobré pivo http://www.haveanicebeer.com.br , největší klub online piva v Latinské Americe

Dohoda poskytuje širokou funkční partnerství mezi oběma společnostmi s investicemi a součinností. Obě společnosti budou nadále fungovat samostatně, přičemž management, marketing a různé týmy. Víno je stále zaměřena na segment vína a mají dobré pivo následuje provádí se stejným stylem a pojetím. Navrhuje se rozšířit podnikání pomocí know-how víno - Distribuční centrum, logistika a technologie - pro urychlení růstu mají dobré pivo.

Účelem zápisu vína ve spolupráci s Přeji hezký Pivo je přispět k růstu provozu a dále šířit kulturu dobrého piva v Brazílii. Klub piva mají dobré pivo budou mít prospěch ze sdílení informací, distribuční centra, logistika a technologie, kromě přijímání nových kapitálových investicí.

S touto počáteční investice, víno začíná expanze jako obchodní platformu, rozšiřuje svou nabídku pro spotřebitele v souvisejících segmentů a upevnit své vedoucí postavení v Latinské Americe. Obě společnosti jsou lídry v oblasti e-commerce ve svých trzích v Latinské Americe.

Víno je předním světovým víno a má více než 70.000 registrovaných uživatelů, také udržuje největší odběry Wine Club v Brazílii, ClubeW s 30.000 členy. Víno distribuuje měsíčník s nákladem 85 000 výtisků. Společnost byla založena v listopadu 2008 s posláním popularizovat a zjednodušit spotřeby vín v celé Brazílii. V centrále firmy a distribuční centrum, CDW, se nachází v Serra, Espirito Santo. Má také pobočku v S. Paul.

Přeji hezký Beer Club je největším speciálních piv, s více než 7500 členů po celé zemi. Společnost byla založena 15. května 2011 společnost posláním je šířit kulturu dobrého piva v Brazílii. Kancelář se nachází ve městě S. Paul.

Club mají dobré pivo je veden jeho zakladatelů, Pedro Meneghetti, generální ředitel Rafael Borges, ředitel marketingu a Rodrigo Szteltzer, ředitel informací. Společnost působí v modelu založeného na výběr / Curation speciálních piv a sdílení zkušeností mezi "pivních sommeliérů" a jeho společníků. Cílem je propagovat životní styl prostřednictvím měsíčníku, který nabízí produkty, informace o kultuře, lidech a kuchyně.

Anselmo ENDLICH, CEO a spoluzakladatel vína, "Nice na pivo pracuje se stejnými pilíři vína a dnes působí způsobem velmi podobným kdy byla založena. To bylo rozhodujícím faktorem pro investice. Jsou založeny na stejných pilířů naší diferenciálu: výběr, jmenování a dodávky. A jsou zaměřeny na kvalitu, stejně jako my, "říká. Zakladatelé vína, Anselmo ENDLICH a Rogerio Salume, věří v silný růst trhu speciálních piv, jako se děje na trhu konzumaci vína, "řekl Anselmo.

"Jsme potěšeni, s příchodem Mají dobré pivo. To je důležitý unie, neboť věříme v obrovský potenciál růstu tohoto odvětví v zemi a věříme, že můžeme zvýšit úspěšnost podniku, a to vždy přináší velké zkušenosti zákazníků. To je důležitý krok v našem plánu rozšířit národní i mezinárodní úrovni, "říká Rogerio Salume, prezident vína.

Pedro Meneghetti, generální ředitel společnosti mají dobré pivo, říká, že "my se pořád zdokonalovat to, co už dělat, protože jsme neklidní, zvědaví a odhodlaný. Takže hledáme vhodného partnera, který nám umožní mít k dispozici provozní struktury dále růst a nabízet stále Beers exkluzivní klubu a zahájit v blízké době internetovém obchodě - obchod on-line nákupů. Tato dohoda nám umožní přístup k řadě služeb jako struktuře dovozu, systémů pro ukládání dat, e-commerce platforma, call centrum a informační logistiky a dopravy. Dohoda s vínem je synergie v tom je celý rozdíl. "

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN

Výlet do Portugalska

Po domluvě o Vinho Verde, DAO, Bairrada, podle pochoutky, které mluvil Leitão Bairrada dnes dát další připomínky mluví o cestě přes jeden ze sedmi divů kuchyně Lusitanian, Serra da Estrela sýrem.

Chcete-li poznat blog žít život navštívil Quinta da Lagoa, jeden z "certifikátů" 16 malých výrobců, který se nachází v obci Canas de Senhorim, kraj v nich (ul. Školní, č. 107 - e-mail: - tel - 351 96 679 6448) s výrobní 8.000 liber ročně.

Tam jsem byl uvítán Jorge Figueiredo, znalec Queijo Serra da Estrala a majitel Quinta. Figueiredo vysvětlit nižší výrobou, správný způsob, jak ocenit a harmonizovat tuto tzv. lahůdku.

Výroba

Serra da Estrela je sýr vyrobený z mléka ovcí bordaleiras, které mají nízkou produkci mléka, kompenzováno vysokým obsahem tuku. Jeho srážení se provádí bodlák květiny. Květy se suší, mele, zředí se vodou a přidá se do mléka. To je pak převeden na kapesník na lavičce kovu pracoval manuálně. Tam se provádí tašku s látkou, která je stisknuto několikrát odstranit sérum. Hmota je převedena do formy, které jsou komprimovány do mechanického lisu odstranit maximální sérum. Odtud začíná léčení v komoře ochladí. Na konci postupu uvnitř sýra změní složka částečně měkký, máslový, s tenkou nažloutlý kůry. Výroba trvá nejméně jeden měsíc. Teprve pak je stisknuto, balí a prodává. Delší léčení, pro jeden nebo více let, umožňuje Serra da Estrela sýrovou příchutí mnohem intenzivnější, znalci.

Jak rozpoznat Queijo Serra da Estrela "legitimní"

1 - chráněné označení původu

2 - evropský symbol pro výrobky s chráněným označením původu

3 - Certifikační značka, výrobní číslo. To je poskytnuta producentům certifikačním subjektem.

4 - Značka kasein (na obrázku výše), s pořadovým číslem. To je přičítáno výrobců subjekt odpovědný za DOP sýry Žádné dva stejně se stejným číslem, takže pokud můžete uvažovat o "otisk prstu", který je použit na ní zákona výroby byla stanovena shell - není odnímatelný. V jeho nepřítomnosti, sýr, nemůže nést název Serra da Estrela.

Jak si užít tabulku

Již na rande otestovat harmonie, syna Jorge Figueiredo, Peter naučil, jak správně ocenit dobrý střih a Serra da Estrela sýr. Podle Petra snížit sýr kryt, jak se dělá tady v Brazílii, není správné.

Správný způsob, jak snížit je začít s řezem v polovině, a vrací se připojit dvě poloviny hadrem (jako sekvence ilustarda výše). Tak, aby složku uvnitř nádrže až do dalšího použití. Pokud dáváte přednost konzumovat víc, což mám raději, nakrájíme na plátky střídavě jedno a druhé poloviny a znovu spojit dvě poloviny stejného tvaru.

Velmi zajímavá informace je, že stejně jako víno, sýr také ráda "dýchat r", tak asi hodinu po nakrájené bude ještě lepší.

Návrhy

S toasty nebo pečivo, acomapnhado pro více vyvíjel bílého vína nebo červeného dřeva bez Dao-li to možné. O plátek dortu doprovázené suchým portu. U sýrů tip je s medem, grilovaného nebo gratinované na talíři, v doprovodu červeného vína. Máslový nebo vyléčit (staré), také doprovázet nejrůznější pečivo.

Údržba a péče

Podívejte se na sýr a zase často. Provzdušňování zpoždění vzhled formy. Pokud se plíseň: vzít hadr, jděte vlhké vodou nebo olejem. Pokud přetrvává postříkat ji vodou, oškrábejte kůru s ostrým nožem a seuqe ji a vyměňte hadřík. Chcete-li zachovat v chladničce lze zmrazit celé nebo krájené. Jít rozmrazování v jedné porci, v chladu k měření vaši chuť k jídlu.

Komercializace v Brazílii

Zakázán vstup Brazílie pro nedostatek certifikace od Ministerstva zemědělství, dnes po dokončení řady žádostí orgán je volně v prodeji zde. Ceny za část rozsahu 500 g od 125 dolarů do výzkumu 200 dolarů.

Pochopte, více zde:

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN

Ústav Masters of Wine nedávno oznámila poslední tři inzeráty bytost, australský a dva Američané.

Alison Eisermann Ctercteko, Sydney, a Adam Lapierre San Francisca, získal titul Mistra poprvé, zatímco Eric Hamer, Florida, je čtvrtým členem Institutu nést kvalifikaci Master of Wine a Master Sommelier - tři další "double master" jsou Gerard Basset, Doug Frost a Ronn Wiegand.

Penny Richards, výkonný ředitel Institutu, blahopřál nové členy: "Je to s velkým potěšením, že vás vítáme na tři Masters of Wine v roce našeho 60. výročí."

Master of Wine (MW) je kvalifikace (nikoli akademický titul), vydané Institutem Masters of Wine ve Velké Británii. Kvalifikace MW je obecně považován v odvětví vína jako jeden z nejvyšších standardů odborné znalosti. Pochopit více zde .

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN

Legendární kytarista Carlos Santana a Mumm Napa, jeden z největších výrobců šumivého vína z Kalifornie, která patří do Champagne Mumm Francie, dělají sladkou hudbu znovu. Zahajuje Mumm Napa šumivé Supernatural Rose, hold dlouholeté partnerství mezi Santana a Mumm Napa. To je druhá stáčení vyrábí prostřednictvím spolupráce mezi nimi.

Supernatural Rose 2006 ($ 65) má omezenou dostupnost a lze nalézt na Mumm Napa vinařství a online www.mummnapa.com .

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN

Pozvánka Vanderlei Martins (Carone) Blog žít život, podílel se na "víno" večeři sponzorována LVMH, která vlastní značku Champagne Dom Pérignon. Z tohoto Wine Store Carone připravila nezapomenutelnou a bezprecedentní byl poprvé otevřen pro veřejnost v Brazílii.

Ochutnávka vedl velvyslanec značky Dom Perignon v Brazílii, Romain Jousselin a Lucio Rossi (obchodní ředitel) ukázaly, že čtyři tváře šampaňského Dom: Pérignom vinobraní 2002 Dom Pérignon Vintage 2003 - zvláštní vydání podepsané režiséra Davida Lynche, Don Pérignon Rosé 1999 období, rarita a ročník 1998 Dom Pérignon Rosé Magnum (1,5 l), považuje Richard Geoffroy, chef-de-suterénní Dom Pérignon, klenot Maison.

Silvestre Tavares (Blog Living Life) a Romain Jousselin (velvyslanec Sun Pérignonno Brazílie)

Romain Jousselin mezi Junior Carone a Lucio Rossi

Olicio Santana, Vanderlei Martins a Nunes Chef Arlette

Pouze 25 byly vybrány hostů, kde kromě čtyř štítků kultovní Dom Pérignon, vychutnávají nabídku pouze připravuje šéfkuchař Arlette Nunes, speciálně připravené pro toto unikátní ochutnávku. Ten pocit byl, že opravdu jídla a vína se narodili pro sebe, skutečné potěšení.

Historie

Příběh mnich Dom Pérignon, který v roce 1668 byl jmenován sloužit v opatství Hautvillers, vypráví příběh náhodou "objevil Champagne" - proces druhé fermentace v láhvi - prohlášením o slavnou frázi: "Pojď rychle! Piju hvězdy! ".

Výroba

Vyvinuto výhradně na letech s výjimečnými sklizně je Cuvée Dom Perignon vyrobené z ušlechtilých odrůd hroznů Chardonnay a Pinot Noir vinice vybraných z nejlepších "cru" regionu. Po dlouhém zrání v podzemních sklepeních (mezi 6 a 8 let), šampaňské získává všechny jeho jemnost a složitost. Ale k dosažení tohoto pocitu, šampaňské má od samého počátku, podíl v rozmezí od 40% do 60% těchto dvou hroznů. Jedná se o omezení, i když jejich přítomnost ve shromáždění (směs vína po druhé kvašení bude mít za následek šampaňské) je variabilní. Se vyrábějí asi 5 milionů lahví každého ročníku. Pinor Meunier, kasta povoleno v Champagne, se nepoužívá. Nor dubových sudech používaných při výrobě.

Vlastní prádlo ubrousky čekali na hosty.

V míse

Věřím, že každý Oenophile chtěli zúčastnit nezapomenutelný zážitek. Vzhledem k pracovnímu uvedeném pořadí Romain Jousselin, počínaje nejnovější úrody, bylo možné zhodnotit vývoj jednotlivých pohárových chutí a vůní, a proto jeho potenciál. Jsme byli transportováni do panoramatu budoucí chování Champagne Dom Pérignon, že velká struktura, jak stárne, stává se složitější a hlubší, zachování jeho čerstvosti a jedinečný styl.

Pochopit, jak fungují na vinice a jako vinificam, které značka velvyslanec je založena přímo na filozofii mnicha úsilím o dosažení dokonalosti při výrobě šampaňského, oceňování především přesnost ve vinici, hledá největší potenciál z hroznů , nesmíme zapomenout ani na její přípravu.

Crop prezentovány, 2003, 2002, 1999 a 1998, vše bezpochyby jsou pravdivé odkazy na dlouhou a perspektivní stráž. Ale kdybych měl vybrat jen jednu koupit, to by bylo 2003, a to nejen proti stárnutí potenciál, který má, ale pouze pro potěšení, že mi dal ten den v šálku.

Vím, že to je produkt pro pár, protože jejich ceny, ale ujišťuji vás, spokojenost těší je jedinečný. Ti, kteří si nezapomeňte ochutnat.

Dom Pérignon Vintage 2003 Brut - "zvláštní vydání podepsán režisér David Lynch"

Inspirován myšlenkou síly stvoření, Lynch hledala odkazy ve vědeckých fikcí vyvinout obal. Láhve nesou kovový plášť, vytvořený filmaře, s různými barvami.

V misce ukázal velmi jemné Perlage, citrusových plodech a květinovými tóny, a to zejména toastový chléb (), v důsledku dlouhodobého kontaktu s kvasinkami. Středně plné víno, velmi elegantní, s chutí velmi svěží a minerální s velkou kyselostí a věčného vytrvalosti. R 749,80 dolarů - Hodnocení: 95/100

Harmonizace: 1. Vstup> treska carpaccio speciální omáčkou ze sušených rajčat

Dom Pérignon Rosé Vintage 2002 - Magnum láhev

Zde začíná mít větší vývoj, Perlage jemné, delikátní nos s explodující vůně s čerstvým ovocem, s ostrým citrusů propletené s jemnými květinovými tóny. Balanced v ústech, s dobrou kyselinkou a dlouhým závěrem. Hodnocení: 93/100

Harmonizace: 2. Vstup> Goldan sýr, sýr Grana Padano, španělština jamon a mini vol-au-průduchy babaganuche

Dom Pérignon Vintage 1999 - rarita

Vizuální měděná oranžová. Perlage je v pořádku, delikátní a zajímavé. Někteří se časem stává ještě víno. Diferencované Champagne, přes svých 14 let života neztrácel svěžest, ani aromatickou intenzitu. Poznámky citrusových plodů a sušeného ovoce, s lehkým nádechem sladkého mléka, proveďte pocity tohoto vynikajícího šampaňského. No adegado bude vyvíjet mnohem dále v láhvi. Hodnocení: 94/100

Dom Pérignon Rosé Vintage 1998 - Magnum láhev

Zvážil Richard Geoffroy, chef-de-suterénní Dom Pérignon, klenot Maison, Champagne Rosé 1998 ročník má perfektní výběr bílých hroznů, které doplňují rovnováhu silné osobnosti z hroznů, následovaný věku osm-deset roků sklepy. Sublime! Vizuální cibule kůže, mastná pěna, velmi jemné Perlage a bohatý buket a chuť dělat šampaňské Dom Perignon Rosé Special. Osvěžující a hedvábná. Hodnocení: 93/100

Nasazení: Hlavní chod> Medallion lososa v bylinkovém másle spolu musselini z Baroa

Harmonizace: "Portské víno" - Dezert> Tartelette smetanová omáčka s řeckými červeného ovoce.

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN

Udržet tradici minulých let, bude mít akce přednášející z vysokých představitelů s Jižní Ameriky a Evropy

Victory Expovinhos 2013-5 ° Mezinárodní výstava vína ve Victorii, provádí federace odborových státu Espirito Santo (Fecomercio-ES), dva dny v jeho šesti přednášek některé ze světově nejuznávanějších vinařů. Program umožňuje současně dva přednášek na 17h a další v 18:30 na 12. a 13. června. Jména jako David Bavesrtock, Portugalska, Alvaro Espinoza a Camillo Gimignano, Chile patří mezi reproduktory.

Účast na přednáškách je omezen na ty, kteří koupili lístky na akci. Počet míst je omezen, a vyplní se, aby aplikace, které mohou být provedeny na telefonním čísle 3319 až 8110.

Program přednášek

Den 12 - 06

17h do 18h - Auditorium - David Bavesrtock (Vinicola Spur a Quinta dos Murças - Portugalsko)

17h do 18h - Auditorium B - Alvaro Espinoza (Kuyen / Antyal organické a biodynamické víno ​​- Chile)

Od 18:30 do 19:30 - Auditorium - Tomás Roquette (Quinta do Crasto - Portugalsko)

Den 13 - 06

17h do 18h - Auditorium - Camillo Viani (Bodega Chilcas - Chile)

17h do 18h - Auditorium B - Euclid Boulder (Boulder Bodega Borges - Argentina)

Od 18:30 do 19:30 - Auditorium - Felipe Muller (Vina Tabali - Chile)

Služba:

Victory ExpoVinhos 2013-5 º Mezinárodní Víno z vítězství

Datum konání: 12. a 13. června

Místo: Hala ministerstvo zahraničních věcí

Více informací:

http://www.vivendoavida.net/index.php?s=Vit% C3% B3ria + Expovinhos

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN