optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za březen 2013

Paolo Basso ze Švýcarska byl zvolen v pátek, nejlepší na světě výkladem sommeliera v Tokiu, po zničující soutěž, kde čelil 56 kandidátů z 54 zemí.

Poté, co strávil středu a ve čtvrtek se dvěma bateriemi, Basso byl nejpřesvědčivější v jeho znalosti vín, jejich služeb a jejich prezentaci.

Organizovaný v Tokyo International Theatre Forum, finále bylo pečlivě organizována zpochybnit schopnost kandidátů s pastí, červené sledi a překvapení přes šest akcí.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Článek byl dnes zveřejněn, 29/03, Pleasure Pad & Cia - Journal Gazette

Pro většinu lidí, zejména křesťané, Velikonoce připomíná vůči rodině, což v tradiční výměně čokoládová vajíčka, symbol znovuzrození života. Ale proč se tento čas zahrnuje vína na stole a hrát harmonizovat.

Přesto, že je doba tradičních složek vína a čokolády Velikonoce nejsou běžně konzumovány společně. To proto, že jejich kombinování vyžaduje určitou péči, ale výsledek stojí za to přinášet jedinečné a příjemné překvapení pro dobrodružnější zážitky. Pro zajištění úspěchu této kombinaci, raději čokoládu s vysokým obsahem kakaa minimálně 60%, protože vyšší je toto procento, tím nižší obsah tuku a méně sladké čokolády. Proto musí být méně sladké víno - což umožňuje harmonizaci na suchých a dobře strukturované popisky.

Čokolády s nejvyšší koncentrací kakaa, nad 50%, zápas dobře s mnoha typy červených vín, ať už mladí nebo plné a dobře strukturované, s výhodou odrůd Cabernet Sauvignon a Shiraz. Pokud čokoláda má až o 70% kakaa v jeho složení, návrhy jsou dobré suché červené značky a struktura bez průchodu dřevem, jako mladí Merlots. Nad tímto procentem, tip je vybrat si červené víno s světlo procházející dřeva, řez mezi Cabernet a Merlot.

Pro koho nezříká nejsladší čokolády, tradiční, návrh jsou sladší, nebo dokonce likérových vín. Moje volba je Portské víno, Porto Ruby, jsem naznačují, že producent C. Da Silva - Dalva, na nádherné Late Bottle Vintage, LBV - Quinta do Crasto. Pokud čokolády sušené ovoce, Tawny jde lépe. Perini Eden, opevněné bílé víno, vyrobené z kombinace aromatických jemných hroznů s vysokým stupněm zrání je další možnost. Dlouhé pobyty v dubových sudech - až 20 let - to dává jantarovou barvu, prohlásil vůní medu a sušených švestek a jemnou chuť. Je ideální doprovázet čokoládové dezerty nebo dokonce čistý velikonoční vajíčko, a to i s nižším procentem kakaa.

Muškátový šumivé víno je také dobrou alternativou k doprovázet velikonoční cukroví. V čokolády plněné citrusových plodů, například, může být harmonizovány s šumivým muškátu. Stejné tvrzení platí pro bílé čokolády, protože jsou mastné a bubliny a kyselost šumivého pomoci "vyčistit" jazyk ". Šumivé muškát je zástupný znak odpovídající na cukroví a slouží jako jednoduchý a přesný výběr, a to zejména pro zapalovač.

Pro čokolády s lískových oříšků likéru nebo hrotu je Setúbal muškát, Thasos, který má ovocnou chuť a čerstvost. Pro čokolády s více než 50% kakaa do extra brut může splnit úkol připravit pro další sousto.

Vína jsou uvedeny podle sloupce:

Perini Eden

Bílé víno Australian Opevněný Perini čerpá z kombinace aromatických jemných hroznů s vysokým stupněm vyspělosti. Dlouhé pobyty v dubových sudech mu dává jantarovou barvu, výrazné aroma medu a sušených švestek a jemnou chuť. Alc 16,5% - 500 ml - R 32,00 dolarů - Kde nás najdete: Carone - Hodnocení: 87/100

C. Da Silva Dalva Tawny

Víno má žlutou jantarovou barvu kvůli své dlouhé zrání ve dřevě. Má vůně, které vyvolávají rozinkami ovoce a také mírný náznak vanilky. Na patře, má příjemnou chuť s alkoholem šťastně ženatý. Alc 19% - 750 ml - R 79,00dolar
- Kde nás najdete: Ville du Vin - Hodnocení: 88/100

Thasos Moscatel de Setúbal 2008

S jantaru, jasný. Intenzivní vůně s tóny oranžové, sušeného ovoce, medu a vanilky nuance. V ústech je ovocná, jemná, s dobrou svěžestí a vytrvalosti. Alc: 17% - 750 ml - R 100,00 dolarů
- Kde nás najdete: Chutě a potěšení (3084 6034) - Hodnocení: 88/100

Quinta do Crasto LBV portu 2006

Vyrábí se z jedné sklizně výjimečně dobrá, to LBV je vyroben z více než 30 odrůd hroznů ze starých vinic. Představuje aroma sušeného ovoce a sametovou texturu. Velmi vyrovnané. Alc: 19,2% - 750 ml - R 126,00 dolarů - Kde nás najdete: www.wine.com.br - Hodnocení: 90/100

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

V každodenním CBN ve čtvrtek (28), vedl o Geraldo Nascimento, řekl Minute víno ​​jako víno ​​bratrstva práci a to, co byste měli vědět o účast v jedné Audio:. .

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Výrobce ve městě Čejkovice, České republiky, vytvořil obří láhev, přes dva metry vysoký a 200 litrů nápoje. Ve čtvrtek, zástupce Guinnessovy knihy, knihy rekordů, bylo místo pro měření jeden velký a ukázal: to je ještě větší láhev vína, jaká kdy byla vytvořena v České republice. Záznam v zemi, přinejmenším.

Další

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Národní vinařský průmysl reagoval negativně na výběr šampaňského jako oficiální nápoj Světového poháru 2014. Rozhodnutí FIFA vynechává produkt b záležitost byla projednána v úterý (26.3), v průběhu Kongresu zemědělství (FPA), které se zúčastnili radní Gaucho, aby Garibaldi jednání považována za národní kapitálové šumivé. James Ferranti (PP) a Leandro Delazeri (PP) požádal o podporu poslanců v boji o zařazení šumivé mezi sponzorů turnaje. "Musíme být jako farní a dalších zemí se snaží podporovat brazilské šumivé víno," shrnul Ferranti.

FPA vyjádřil oficiální podporu pro návrh a začne mobilizaci občanským Dům prezidenta republiky požádat o zařazení do šumivého vína vyrobeného v Serra Gaucha do oslav Světového poháru. Federální (PP-RS) pan Jerome Goergen tvrdě kritizoval návrh, říkat to bylo absurdní.

"Neexistuje způsob, jak bychom to není rebel v novinkách tohoto druhu. Užijte si cizí výrobek v případě, financovaného z veřejných prostředků, je něco nepřijatelné, a to i pro odvětví vysoce ceněný na mezinárodní úrovni, a že potřebuje naši podporu, "odpověděl poslanec.

Ještě v roce 2012, Jerome začal hnutí na obranu národní vína jako oficiální sponzor vítězného iniciativy Světového poháru, který měl podporu sportu ministra Aldo Rebelo.

"V té době jsme vyhráli spor s chilského vína. Nyní začněme národní hnutí ukázat na prezidenta Dilmah Rousseff musíme chopit příležitosti zveřejnit to, co umíme nejlépe, "ratifikovala poslanec.

Podle údajů z registru vinařství 2011, Rio Grande do Sul shromažďuje 751 vinařství (soukromé a družstva), malé, střední a velké. Společně zpracovávat kolem 700 milionů kilogramů hroznů v roce 2012. Podle Svazu průmyslu Wine Rio Grande do Sul (RS-Sindivinho), tyto společnosti vytvářejí zhruba 3300 přímých pracovních míst.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Díky inovativní koncepci, Táto Vicentini Champagne Store ( ) přijíždí v zemi s návrhem, aby bylo první e-commerce se specializuje na šampaňské.

Rozumné portfolio, se značkami, jako je Dom Pérignon, Moët & Chandon, Veuve Clicquot, Krug a Ruinart společnost nabídne kultovní štítky jako mystické láhev Dom Pérignon Vintage 2003 Moët a limitovaných edicích jako dárek.

Vinařství Místo také nabízí speciální ročníky, s unikátní sbírkou vzácných ročníků. Kromě sofistikovaných složek nápoje, bude společnost prodávat výrobky s různou balení a značek vlastní souprav s příslušenstvím, jako jsou mísy, chladiče a nákupní tašky.

On-line obchod má své distribuční centrum se nachází v Porto Alegre / RS, a splnit všechny Brazílii. Dodávky budou provozovány TAM CARGO prostřednictvím letecké dopravy, s podmínkami až tři pracovní kapitál pro šest dnů uvnitř.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

V této pondělí jsem se zúčastnil ochutnávku lahodných chilských vín Santa Ema, sponzorované importu Vinoteca Brazílie v ENOTRIA. Doprovázet vína, Simey Santos (majitel obchodu) připravila krásný gril, kompletní s sukně steak a jehněčí. Grilované maso na úrovni dobrých Steak Restaurace města.

Historie Vina Santa Ema má své počátky v roce 1927, kdy Peter Pavone Voglino opustil svou vlast, slavné vinařské oblasti Piemontu v Itálii, a přistěhoval do údolí Maipo, Chile.

Tři byly vybrány pan Pavone pro jejich plodiny odrůd: na europeiras Cabernet Sauvignon, Merlot a Sauvignon Blanc. Tyto hrozny byly prodány dobře zavedené chilské vinařství více než 20 let, než se rozhodl, spolu se svým synem, Felix Pavone, vytváří se prestižní Viña Santa Ema. Od svého vzniku se společnost zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních vín.

Geografické a geologické podmínky Chile poskytují vysokou kvalitu svých vín a vinic. Intenzita odrůdové aroma a koncentrace jsou některé z hlavních rysů chilského terroir vína pochází, tak charakteristické i Santa Ema vín. Jsou vyráběny pod neustálým dohledem svého majitele, který má rád podílet se na výrobě a správě společnosti, za pomoci týmu mladých profesionálů a zkušených zaměstnanců.

V současné době je průměrná produkce dosahuje 500 ha, osázené Cabernet Sauvignon, Merlot, Carmenere, Cabernet Franc, Syrah, Malbec, Chardonnay a Sauvignon Blanc, více než 60% ve Valle de Maipo a 40% ve Valle de Rapel.

Podívejte se na některé štítky ochutnat níže:

Santa Ema GRAN REZERVA MERLOT 2009 - Hrozny: 100% Merlot - Region: Maipo Valley - Chile - 13,2% - 8 až 10 měsíců v dubových sudech - v hodnotě 69,00 dolarů - Hodnocení: 89/100

  • Vizuální ruby, s vůní červeného ovoce, vanilky, kůže, čokolády a koření. Patře s jemnou kyselinkou, dobrou kyselostí, snadné k pití a příjemné.

Santa Ema Carmenere AMPLUS ONE 2008 - Grape: 75% Carmenere / Syrah 20% / 5% Carignan - Region: Valle Cachapoal - Chile - 14% - 12 měsíců v dubových sudech - v hodnotě 112,00 dolarů - Hodnocení: 88/100

  • Vizuální granát, téměř nepřekonatelné, vůně zralého červeného ovoce, cedr, s náznaky pepře a balsamico. Čištění patra, dobré tělo, dobrá rovnováha mezi kyselostí a alkoholem a měkkými tříslovinami.

Santa Ema AMPLUS 100% Cabernet Sauvignon 2008 - Hrozny: 100% Cabernet Sauvignon - Region: Valle Cachapoal - Chile - 14% - 12 měsíců v dubových sudech - v hodnotě 116,00 dolarů - Hodnocení: 89/100

  • Vizuální rubín, intenzivní nos s tóny červeného ovoce, bylin a příjemnou mentolu. Chuť s dobrým tělem. Dobrý kyselost, elegantní, vyvážené a měkké taniny. Pachuť z červeného ovoce, dřeva a koření. Střední vytrvalost.


Santa Ema AMPLUS Carignan 2007 - Grape: 100% Carignan - Region: Valle Cachapoal - Chile - 15% - 15 měsíců v dubových sudech - v hodnotě 136,00 dolarů - Hodnocení: 90/100

  • Vizuální fialová, lehce tónování skla, s upřímným aroma se spoustou červeného a černého ovoce s balsamico doteky. Chuť je strukturovaná, dobrou rovnováhu mezi kyselostí a alkoholu a jemnou kyselinkou. Víno s dlouhou cestu.

Santa Ema GRAN REZERVA PREMIUM CATALINA 2009 - Grape: 75% Cabernet Sauvignon / Carmenere 18% / 7% - Cabernet Franc - Region: Valle del - Cachapoal - Chile - 14% - 14 měsíců v sudu 12 měsíců v láhvi - R 169 dolarů , 00 - Hodnocení: 91/100

  • Vizuální ruby, s intenzivní vůní, spoustou ovoce, třešně, balsamico doteky, některé čokolády, květinové tóny, koření a vanilky. Patra suché černé pivo, s velkou kyselostí, vyvážený s obsahem alkoholu. Takto označené třísloviny, ale velmi tenká. Velká koncentrace chutí. Trvalé. Tenký!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Před téměř 200 lety začalo mluvit o výhodách vína: Červené víno je nápoj nalézt v různých tabulkách a má blahodárné vlastnosti pro zdraví. Ale to trvá hodně vůle, aby vyhovovaly doporučený příjem dva šálky denně, lol. Podívejte se na 18 dobrých důvodů k jídlu dobré víno.

Zabraňuje stárnutí buněk - (1/18) - víno ​​obsahuje velice prospěšné látky na zdraví celého organismu, flavonoidy, resveratrol, polyfenoly, antokyany, fenolové kyseliny, jsou všechny látky, které působí proti volným radikálům, které jsou hlavní příčinou stárnutí lidských buněk.

Zabraňuje Diabetes - (2/18) zdrojem antioxidantů červeného vína zdá být schopni snížit hladinu inzulinu v krvi, a tím přispívá k diabetickým pacientům. Jeho skutečná účinnost je stále testuje, ale studie dosud publikovaných ukazují, že resveratrol pomáhá hladinu cukru v krvi kontroly.

Zabraňuje rakovinu - (3/18) Červené víno ​​obsahuje látky, které působí na buňky ve speciálním způsobem: pokud budete pít trochu přežití těchto procesů jsou urychlovány a naopak, množství vína do těla zvyšuje sebedestrukce buňky. Tento mechanismus zabraňuje rakovině, protože "učí" doslova umírající buňky v případě nebezpečí.

Zabraňuje cholesterol - (4/18) Víte, co je "francouzský paradox"? Je to název pro daný fakt nutriční ve Francii a nesedí u některých nutričních teorií se sídlem: když Francouzi jedí hodně živočišných tuků, ruční trpí cholesterolu. Jak si vysvětlit tento jev? S konzumací červeného vína je bohatá na antioxidanty a resveratrol, působí jako vazoprotektivní, brání lipidové molekuly uložené v žilách a ucpání a tím i hodnoty cholesterolu v krvi, je snížena.

Vám bude chytřejší - (5/18) studie psychologů ukazují, že s umírněné konzumace vína zvyšuje mozku podněty, a to jak z hlediska kvality a rychlosti. Reakční doba se snížila o 25% a zvyšuje kreativitu tím, že 50% toho, vinný inteligence vztah jde oběma směry: někteří výzkum ukázal, že lidé s vyšším IQ konzumují více alkoholu než ti s nižším skóre . Nicméně, ne začít pít víno bude inteligentnější než vy. Kromě toho, nadměrné pití ničí buňky nevratné mozku.

Pomáhá trávení - (6/18) Cukry, stimulující účinek alkoholu a chuť vína pomáhá gastrointestinální systém, který funguje na optimální výkon. Z tohoto důvodu, mírná spotřeba vína podporuje trávení a zabraňuje některých onemocnění, jako je syndrom dráždivého tračníku.

Nápověda, jak zhubnout - (7/18) alkoholu ve víně má uklidňující účinek na žaludek a pomáhá odstranit pocit hladu při nízkokalorické dietě. Mějte však na paměti, že víno obsahuje 70 kalorií na 100 ml: Při výpočtu denních kalorií, které konzumují, nezapomeňte napsat na sklenku vína si můžete vychutnat na večeři.

Chrání srdce - (8/18) Být bohatý na antioxidanty a polyfenoly, víno, zejména červené víno, chrání zdraví srdce, jeden z nejdůležitějších orgánů našeho těla. Víno je vynikající vasoprotetor a má několik výhod: šance na mrtvici, srdeční infarkt nebo srdeční onemocnění je snížena o příjem dvou sklenky vína denně, nejlépe spotřebovaných během jídla.

Pomoc kuřákům - (9/18) Kouření je škodlivé pro zdraví. Nicméně, pokud nemůžete přestat, můžete omezit škody ochutnávka červené víno, pomáhá k rozšíření žíly a tepny. Tím se zabrání možné trombózy.

Zabránit ledvinové kameny - (10/18) Víno zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů, ale pouze pokud jsou konzumovány v malých množstvích. Díky své antioxidační a alkalizující, "čistí" moč.

Zabraňuje Alzheimerova choroba - (11/18) Resveratrol přítomný v červeném víně, chrání mozkové buňky tak, aby nedošlo ke vzniku Alzheimerovy choroby. Nicméně bychom neměli zneužívat tento nápoj: přebytek alkoholu ničí synapse a omezuje průchod elektrických impulsů v mozku. Dvě sklenky vína denně chrání šedé hmoty, opět, může způsobit nevratné poškození.

Boj Hypertenze - (12/18) Víno je velmi účinná antikoagulancia, která pomáhá ve všech případech hypertenze relaxační tepny a žíly. Výsledkem této synergie, snižuje riziko nehod mozkových útoků, srdce a cévní trombózy.

Zabraňuje aterosklerózu - (13/18) Díky resveratrol, silný antioxidant, mírné konzumace vína způsobuje, že se tepny znovu získat svou formu a funkci.

Snižuje úmrtnost - (14/18) To je paradoxní, ale pije víno ​​zvyšuje délku života. Je zřejmé, že hovoříme o umírněné konzumace ne více než dvě sklenky vína denně: S tímto množstvím, počet látek s nektaru bohů, může zlepšit celkový zdravotní stav organismu a prodloužení života lidí s středně-nízká spotřeba. Spíše, zneužívání alkoholu a vína obecně, snížení očekávané délky života (v důsledku cirhózy, nehody, zdvih ...)

Je to vynikající protizánětlivý - (15/18), resveratrol přichází do hry znovu: Tato látka, která kromě toho, že silný antioxidant, působí jako přírodní protizánětlivé účinky. Ve skutečnosti, že inhibuje výskyt dvou molekul (sfingosin a fosfolipázy D) mají na starosti nebezpečných infekcí, které způsobují významné zánětlivé onemocnění v organismu.

Také antibakteriální - (16/18), přítomnost polyfenolů, resveratrol, jsou studovány pochopit, proč to má antibakteriální schopnosti. Ve skutečnosti se zdá, že víno je užitečné při odstraňování bakterií, jako je Salmonella a Shigella, odpovědný za průjem a horečku.

Socializovat - (17/18), sklenka vína při večeři s přáteli nebo na párty vytváří příznivé prostředí. Cítíme se mnohem uvolněnější a plachost dává cestu k větší bezpečnosti. Na kolikáté, pamatujte si, že se nedoporučuje překročit "doporučené dávky" vína: tam bude více sympatický po čtyřech misek. Kromě toho, že ostatní hosté neužil své scény po alkoholovém euforie.

Nebezpečí nadměrná konzumace vína - (18/18) Víno má uznávaný rys: má dobrou chuť, a ochutnat výbornou chuť, kterou mají všichni. Je však třeba vzít v úvahu výhody, které jsme diskutovali doposud dojít, pokud je spotřeba snížena na jednu nebo maximálně dvě šálky denně. Dávky se liší u jedinců, pohlaví a věku. V každém případě, je obecným pravidlem, aby se zabránilo nadměrnou. rizika nadměrné vína a alkoholu obecně, jsou různé: srdeční infarkt, mozková mrtvice, nízký krevní tlak, jaterní cirhóza, gastritida, kapacita mozku, deprese, úzkost, sexuální dysfunkce, impotence, nádory, diabetes. Takže se snaží nepřekročit doporučenou dávku dvě sklenky vína denně, a plně využít výhod tohoto nápoje bezpečně.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku


Routhier a Darricarrère víno, Rosario do Sul - Kampaň gaucha - je jedním z 10 finalistů Winestars světová soutěž se koná paralelně s Prowein v Düsseldorfu, Německo, jeden z největších veletrhů.

Soutěž hodnotí kromě kvality vína, otázky, jako je balení, řízení, nakupování, výrobě vína, cenové strategie, marketingu a obchodního plánu a zajišťuje přístup na globální trhy.

Výběr vín je součástí této červená - Darricarrère-Routhier a už tady komentoval na blogu směs odrůd Cabernet Sauvignon a Merlot, které inovuje přes jeho štítek s hodně kreativity a smělost.

Závěrečná fáze soutěže byla představena živě v úterý 26. března, kdy osm z největších odběratelů v Evropě znát deset finalistů.

Routhier a Darricarrère byl zařazen nejprve mezi 100 nejlepších štítky, později mezi 20 finalistů a nyní přichází poslední krok, kdy budou předloženy soudcům video s krátkou historií vinařství a podrobnosti o červené víno.

Velkou cenou v této soutěži je vložení značky do vesmíru z největších nákupních trzích v Evropě.


Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Co říci o chilských vín? Podle mého názoru se jedná o vůbec nejlepší. Jeden z mých oblíbených. Tato preference byla posílena minulý týden na degustaci pořádané VÍNA zúčastnili José Canepa, majitel jednoho z nejstarších vinařství v Chile, Viña Canepa. Harmonizované večeře se konala v Salsa Beach, který se nachází v nákupním den po dni - Canton pláže, obklopen skvělými bary a restauracemi.

José Canepa Vaccarezza (vlevo) a Juan Pablo Mozo (Export Manager)

Stejně jako ostatní vinařství v regionu, Viña Canepa - jak se tomu říká ve španělštině - má také své měny navázány na počátku první světové války, kdy mnoho evropští zemědělci přišli do Jižní Ameriky v hledání lepších životních podmínek.

Tak, z Itálie, rodina Canepa přijel do Chile v roce 1914, jistě ovlivněna nejistotami a zklamání v jejich vlasti. Základem vinařství, však došlo pouze v roce 1930, kdy Joseph Canepa Vaccarezza zahájila hroznů výsadby na rodinu.

Od začátku, Canepa hraje velmi důležitou roli v modernizaci vinařství v Chile, jeden z průkopníků Zinfandel hroznů, Pinot Noir a Chenin Blanc vína, kromě toho, že jako první výrobce v Chile zaměstnávání kádě chladírenské z nerezové oceli pro fermentaci svých bílých vín. Vinařství se stalo slavným pro prezentaci rovnováhu mezi starosvětskou tradice a modernity v Novém světě v produkci svých etiket, získává mezinárodní uznání, oceněn několika cenami.

V průběhu let a s uznáním získaných, Canepa vinařství rozšířila a dnes vinice se nacházejí ve čtyřech chilských terroir: Maipo, Rapel, Curico a Casablanca.

Canepa Private Reserve Sauvignon Blanc 2011 - Sauvignon Blanc (100%) - 13% - Casablanca Valley - 6 měsíců v nerezové oceli - R 45,00 dolarů -. Poznámka: 88/100 - Víno

Vizuální bledě žluté, minerální, ovocná vůně s "Caja" evidentní. Chuť je velmi svěží, s živým a dobře vyváženou kyselinkou. Byla harmonizována s rybími prsty. Velmi dobře!

Finísimo Canepa Cabernet Sauvignon 2011 - Chile - Valle de Colchagua - Hrozny:. 85% Cabernet Sauvignon a 15% Syrah - 14% - 12 měsíců v sudech z francouzského dubu - 70,00 liber - Hodnocení: 90/100 - Víno

Vizuální velmi intenzivní rubínová s fialovými, jasných, zářivých odrazů. Aroma zralého červeného ovoce (švestka), ušlechtilého dubu, čokolády, karamelu a spodní šálku, kávy. Patře s velkým tělem, dobrou rovnováhou mezi kyselostí a obsahem alkoholu, tříslové, s dobrými tříslovinami. Zralé červené ovoce, dub, kouř.

Vepřová žebírka na barbecue omáčce

Po ničivém zemětřesení v Chile v roce 1939, který zničil vinice v regionu Maule Valley, vláda povzbudila opětovné osázení, s použitím nové odrůdy, Carignan, se sazenicemi francouzského původu dovážených z Argentiny. Dobře přizpůsobené místnímu klimatu, hroznů se vztahuje na druhou polovinu minulého století nejvíce uvážení. Vzhledem k tomu, to je rozmarná odrůda: dát kvalitní vína, mají nízký příjem, a jeho vinice musí být starší, s alespoň 30 let věku.

Canepa Genovino Carignan 2008 - Chile - Maule Valley - Carignan (100%) - 14,5% - 14 měsíců v sudech z francouzského dubu - Kč Nedostupné - Hodnocení: 91 + / 100 - Víno

Vizuální rubínová s fialovými, jasné a světlé odlesky. Aroma začal uzavřené, který se otevřel v čase do mísy s množstvím červeného a černého ovoce s balsamico dotkne. Chuť je strukturovaná, dobrou rovnováhu mezi kyselostí a alkoholu a jemnou kyselinkou. Víno s dlouhou cestu.

Scalopes grilované byliny v omáčce houbové rizoto + citronové Parise octem balsamico

Crasto Black Label Finest Reserve Port - Portugalsko - Douro - Staré Vines - 20% - mezi 24 a 48 měsíců v dubových sudech - Hodnocení: 87/100 - R 57,00 dolarů - Víno

Vizuální intenzivní rubínová, vůně červených plodů za doprovodu dřeva, velmi intenzivní. Chuť vykazuje dobrou kyselost, vyvážený alkohol, měkkost a skvělé tělo. Perfektní sladění s dulce de Leche + gorgonzolou.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku