Optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za měsíc leden, 2013

Seña 2007


Chile někdo víte, jak udělat vína, která potěší chuťové buňky Brazilců.

Sena, červená ikona, výsledek partnerství mezi Eduardo Chadwick (Errazuriz) Chile a tradiční rodinný kalifornské Mondavi, je to všechno úspěch.

Záměrem bylo ukázat jeho narození světu, že Chile bylo kapacitu pro výrobu vína TOP drahé, že uzavřeno mísa jejich hodnotu.

Za to nešetřili úsilí. Vlastní vinice byly vysazeny v terroir vhodné v rámci odpoledního slunce, horké, rozšířit vyzrálost hroznů. Na začátku až do výsledku první sklizně byla pozemky Seña připraven s výběrem těch nejlepších sudech z vinic Errazuriz také Aconcágha Valley.

Výsledkem je snížení o Cabernet Sauvignon, Carmenere, Merlot, Cabernet Franc, Petit Verdot. Zraje po dlouhou dobu (18 měsíců), v sudech (90% nové), a dalších 12 měsíců po absolvování směs.

Seña jméno znamená "podpis", "znamení" nebo "heslo".Osobní hodnocení: ST (93 +) - Chile - 14,5% - Aconcagua Valley - R 498,00 dolarů - Rozšíření - (Nabídka André Andrés)

Vizuální tma, spousta ovoce, s nádechem švestek chart, sirup a pečení. Chuť ukázal silný, delší měkké, dobře vyvážená s dřevem. Ovoce na opatření. Ovlivněn fúze. Horká, ale ne alkoholik. Koneckonců je 14,5% alkoholu, se neobjevil. Marc, který již poskytuje velké potěšení, ale je to výrazně zlepší s lahví času.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Nejlépe provádí pomocí bílých hroznů Sauvignon Blanc ochutnal v poslední době, že nepochází z Chile, ale ve Francii, přesněji v údolí řeky Loiry, kde "Didier Dagueneau" ukázal jakýsi kouzelník vína Pouilly-Fumé. Didier byla jedinečná postava, aspekt Hyppie (chlupatý a vousatý), neměl výcvik v enologie a používá neobvyklé metody výroby do regionu, jako je například barel fermentace.

Po jeho smrti v září 2008 na 52 let, oběť nehody ultralehkých, jeho synové Benjamin a Charlotte následoval jeho principy při hledání konečné vyjádření Sauvignon Blanc. Domaine Didier Dagueneau i zvýšení 3-27akry vaše oblast je stále považován za vinice garáž.

Vinařství je víno jsou Blanc Fumé de Pouilly Pouilly Fumé v Chailloux, Buison Renard, asteroid, Silex a Pur Sang (horní vinařství). Po období bez dovozce v Brazílii, vrací do rukou Casa Flora a prodává Ville du Vin pro vítězství. Nejsou levné, ale nejlépe odpovídá očekávání. Začněte 350,00 a jít až na 700,00 dolarů.

Osobní hodnocení:
ST (95 +) - Didier Dagueneau "Pur Sang" - 100% Sauvignon Blanc

 • Víno ve skle s vůní zaujme již otevřen v popředí jako ovoce (meloun, broskev, mango, mandarinka), lehké květinové a silné minerální charakter. Chuť je jemná s mírným mastnoty funkcemi, který kombinuje ovoce a svěžest. Profil dominantní minerální, velmi elegantní a vytrvalý. Oslňující bílé, jednoduché, ukazuje Sauvignon Blanc hrozny ve své kráse.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Blog právě obdržel e-mail s předmětem Go'Where Food Magazine února, kdy někteří přátelé Paulistas jako je Walter Tommasi, Alvaro Galvao, Paulo Sampaio a další odborníky hodnocena slepě chilský Cabernet Sauvignon a Američany. Velmi zajímavé, vidět výsledek níže:

DEGUSTACE-chilský by silvestretg

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Marcos Bassi, bbq král, odhalil tajemství připravit steak tak, že se to nestane sucho na grilu. Bassi také demystifikuje bok a říká, že maso není z druhé ruky.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Pokaždé, když jako většina portugalských vín. Tato záliba byla potvrzena v týdenním neformální vín s víny z Lisabonu a přítomnost Exportní manažer Quinta do Pinto, Pedro Fonseca, na chodníku v argentinské restauraci La Dolina.

S velkou vinařskou tradicí, Swindon, malé město v Lisabonu je území známé vinařské domy, Chocapalha, Quinta do Monte D'zlato, Pancas, mezi ostatními. Jsou respektovány výrobci s názvy již obsahují to, co někteří nazývají hospodářství Swindon.

Quinta do Pinto je poměrně nový projekt, který slibuje, že připojit se k dobré víno ​​domy v regionu. Dlouho opuštěný, znovuzrozené mučenky Oenophile, kteří chtějí opustit své ochranné známky.

Zakoupeno v roce 2003 s názvem Quinta do Anjo Pinto Afonso, byl majetek opuštěný, ale měl historii připojení k vínu, od sedmnáctého století. 100 akrů byly rychle změněna, s výsadbou hroznů, které ukazují, francouzský vkus majitele, Marsanne, Viognier, Roussanne, Cabernet, Chardonnay, mezi 19 místních i mezinárodních odrůd vysazených tam.

Quinta do Pinto název vznikl proto, že víno, které bylo vyrobeno v sedmnáctém století, tato vlastnost byla cennější než Vintém, Pintové, mince malých zlata převládající v té době. Více informací o vinařství zde .

Víno ochutnal dvě vína, bílé a červené. První vinice Lasso Zvolený Harvest 2010 - ST (88) - 90,00 liber - jedna bílá s poklesem neobvyklé, portugalské odrůdy (Arinto, Fernão Pires) s malým množstvím francouzštině (Sauvignon Blanc a Chardonnay). Ukázal vizuální zlatožluté intenzivní aroma s tóny tropického ovoce, květinové a minerálů. Snadné pití, s dobrou kyselostí, některé smetanovost, ptá jídlo.

Vinic v červené
Lasso Zvolený Harvest 2009 - ST (88) - 90,00 liber - je řez s portugalským hroznů Touriga Nacional () podél francouzštině (Syrah a Cabernet Sauvignon), s pódiem pro 9 měsíců ve francouzských dubových sudech. Vizuální tma. Víno s ovocem, jako passificada vyvíjí do jam Obr. Vyvážený, s dobrou koncentrací v ústech. Už se stalo, ale měla by vyvíjet dobře v láhvi. Žádá také na jídlo. Byla harmonizována s Sanduba (na obrázku výše) a Tagliatta (viz níže). Skvělá kombinace.

Vína jsou dováženy bratrství .

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku


Rozdíl mezi dobrým vínem a stolní víno ​​je z hroznů. Hrozny, které dělají kvalitní víno ​​pochází z vinice evropského původu s názvem "Vitis vinifera", který zplodil známý Caberne t Sauvignon, Merlot, Chardonnay a další. Jen oni mají tu vlastnost, pro výrobu koncentrované hrozny s funkcí, aby kvalitní vína. Mezi nejčastější hrozny, Vitis labrusca druhy, pěstované v Brazílii např. Isabel (červené víno) a Niagara (bílé víno), aby vína jednoduché, tzv. stolních vín.

Význam kvality vína je kvalita hroznů, je zasazen na správném místě, klimatu, zahradnických a vhodné prostředky, což má za následek velké dobré víno. V Brazílii to má velký rozdíl mezi dobrým vínem a stolní víno, se mimo zemi, to, co odlišuje kvalitní víno jsou jejich jména. Stolní víno je levnější než dobrým vínem.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku


Mínění Paříže byla ochutnávka pořádá v roce 1976 kritik Steven Spurrier. Zde porotci předloží slepé degustace vín z Kalifornie neznámých vybral to nejlepší z Francie, provokovat revoluční dopad na svět vína. Národní muzeum historie Američana domů Smithsonian ve své sbírce dvě lahve vína - jeden Jelení skok Vinné sklepy Cabernet Sauvignon 1973 Zámek Montelena Chardonnay a 1973. Jednalo se o vína, která vyhrála nyní slavnou Paris ochutnávku z roku 1976, kdy skupina francouzských odborníků ve srovnání některé z nejvíce slavného francouzského vína s novou generací vín Kalifornie. Oni nevěděli, že výsledek se docela trhu s vínem, ohlašovat ve zlatém věku pro vinařství, která rozšiřuje svět vína za hranicemi Francie pomazaného - do Austrálie, Chile, Jižní Americe, na Novém Zélandu a po celém světě. Akci se dostalo široké publicity v tisku, získal film obálce časopisu Time.

Z knihy Mínění Paříže George M. Taber, který v roce 1976, byl zápas v Paříži americký týdeník Time a jediný novinář na svědky události.

Pod vín podle pořadí hodnocení:

Bílé

 • Zámek Montelena 1973 (USA)
 • Roulot Meursault Charmes 1973 (FR)
 • Chalone Vineyard 1974 (USA)
 • Spring Mountain 1973 (USA)
 • Beaune Clos des Mouches Joseph Drouhin 1973 (FR)
 • Freemark Abbey Vinařství roku 1972 (USA)
 • Bâtard-Montrachet
 • Ramonet-Prudhon 1973
 • Puligny-Montrachet Les Pucelles
 • 1972 Domaine Leflaive
 • Veedercrest Vinice 1972
 • David Bruce Vinařství 1973

ČERVENÁ VÍNA

 • Jelení sklepy Leap Wine 1973
 • Château Mouton Rothschild 1970
 • Château Haut-Brion 1970
 • Château Montrose 1970
 • Ridge Vinice Monte Bello 1971
 • Château Léoville-Las-Cases 1971
 • Mayacamas Vinice 1971
 • Clos Du Val vinice 1972 87.
 • Heitz sklepy Marthy Vinice 1970
 • 1969 Freemark Abbey Vinařství
 • Bâtard-Montrachet Ramonet-Prudhon 1973
 • Puligny-Montrachet Les Pucelles Domaine Leflaive 1972
 • Veedercrest Vinice 1972 (USA)
 • David Bruce Vinařství 1973 (USA)

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Mezi mé hlavní cíle pro rok 2013 je pít méně, ale s větší kvalitou, nejlépe vývary ještě neví. A vypadá to, že se věci daří. Ne zahájila rok dobře a mám příjemné překvapení v misce. Jedním z nich bylo Hermitage M. Sorrel 2006 vynikající víno, které vyjadřuje jedinečný způsob, jak skutečná kvalita hroznů Syrah.

Hermitage je jedním z hlavních odvolání v Rhône, Francie. Jejich réva se pěstuje v regionu od 500 před naším letopočtem. Jeho rozloha je omezena na kopci v městečku Tain L'Hermitage. Má vynikající sluneční expozice. Vína z této oblasti jsou ceněné, jako Bordeaux tříd jednotek CRU. Byly často přidává do vína Bordeaux dát jim větší sílu, hloubku a barvu. Tam vyrábět červená a bílá vína. V červených hroznů Syrah použití byla povolena až 15% bílých hroznů Marsanne a Roussanne. Výsledkem je výkonný víno, plná a komplexní.

Jméno je kvůli Hermitage legendy rytíře zraněné v křížových výprav, které vrací žít jako poustevník na kopci až do konce svých dní.

Historie vína

Marc Sorrel pochází z rodiny, instalované v Tain L'Hermitage více než jedno století, kde jeho otec byl notář Henri. Vášnivý vinařství, vlastní 3,4 ha vinic v Hermitage, prodávat své sklizně pro obchodníky až do roku 1970, kdy se rozhodl vyrábět a láhev vlastní víno. Tato změna byla zcela úspěšná, mít produkoval dvě plodiny kvality v roce 1978 a 1979. S jeho zdraví klesá, pozval svého syna Marca, chemický inženýr školení, převzít výrobu. Marc Sorrel pak se začal učit métier v roce 1982, s vinařem, který pracoval se svým otcem. Šťovík Henri zemřel v roce 1984, kdy Marc ocitl sám jako vinař. Marc 2akry zdědil po otci, zbytek bude bratřím svým. Získal další země v Ermitáži, tvořit vinice celkem 4 akrů Působí dnes.

Vinic

Vinice se nachází v Côtes-du-Rhône severním levém břehu řeky Rhôny, s jižní a chráněné před studenými severními větry a vytváří mikroklima nádechem středomořské kuchyně. Hroznů Syrah je hlavní odrůdy regionu a jedna z povinností jeho vzniku je přesně Tain L'Hermitage. V tomto terroir, Syrah produkuje vína velmi aromatický výraz a strukturou velmi vyrovnané a pomalé evoluce, která jim dává velkou hodnotu.

Zařízení

Vinařství je vybaveno 7 ocelových nádrží s kapacitou mezi roky 2000 a 5000 litrů s automatickou vybavení k potápění klobouk během kvašení (pigeage). Stiskněte tlačítko se používá pro pneumatické bílých hroznů. V suterénu se zahřeje na 17 ° C. Vedení stáčení vína se provádí samospádem.

Tagliatta sloužil restaurace Ville du Vin

Osobní hodnocení:
ST (95)
- 100% Syrah - 13,2% - 22 měsíců v sudech - R 600,00 dolarů - Ville du Vin

 • Při otevření strach, podivné vůně ... jako obsah těkavých kyselin?, RS. Nevím. Ale po hodině v dekantační provzdušňování začaly otevírat a ukázat to nejlepší. To je jeden z těch vín, které byly jen cítit aroma stálo. Ovocné tóny připomínající třešně a švestky, černý pepř a lehký likér. Vyplní ústa a zanechává dlouhou dochutí a báječný. Ovoce čerstvé a čisté. Silný, ale ne alkoholik. Velmi vyrovnané. Velké kyselost. Marc, což ukazuje, s hroznovým Syrah, aby se projevila.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku


Má legendární Le Pin je opravdu výjimečné víno ​​v poháru? Stojí za £ 9,900.00 reais nabitých tady v Brazílii?

Chcete-li odpovědět na tyto otázky, musíme pochopit, několik faktorů. Vše začíná na finanční situaci toho, kdo prokáže, následováním zákon nabídky a poptávky, terroir ...

I když to není oficiálně klasifikován, velké vína Pomerol je Le Pin a Petrus, mají vysoké ceny často ještě vyšší než slavný Premier Cru.


To je jeden ze světově nejvíce ctěných vín. Její historie se začala psát s nákupem nemovitosti belgického pala rodiny Thienpont v roce 1979. Vzácné se pěstuje pouze ve "dva akry půdy" v Pomerol (Francie), což má za následek 600 případů ročně, což je velmi malé množství. Připraveno v suterénu domu tak malé, že to trvá ani název zámku. True "garáž víno". Váš podíl je většinou Merlot, s malým množstvím Cabernet Franc.

Název vznikl Le Pin na počest Lone Pine, který stál na pozemku.

Přesto, že je považována za špatnou sklizeň, sklo se ukázala být velmi elegantní, vonící obtížné definovat, zejména propolis, komplexní, s mnoha nuancemi. Single.

Bohužel láhev nebyl označen, ale úroda byla vyražena na korku, jak můžete vidět na obrázku výše.

Toto víno ​​bylo otevřeno svého přítele Gustavo Varella na počest Antonia Carlose Leite (André Andrés). Vedle něj byl otevřen jeden Weinert 1983 Balthus 2005 Seña 2007 a ​​Alvearského Pedro Ximénez 1927. Všechny harmonizovány s krásnou pastelově masa. Zúčastnilo degustační přírůstek do výše uvedených, I, Sidney Santigo a Rafael Machado, kteří laskavě otevřel svůj prostor pro splnění doc.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku