optimalizace pro vyhledávače předložit webu Email Extractor

Archiv za listopad, 2012

Tenisová hvězda Roger Federer je nejnovější velvyslanec Moët & Chandon, luxusní značky šampaňského.

Výběr Federer byl zápas mezi stylem a úspěch, říká oficiální prohlášení od společnosti. Reklamní kampaň začne v březnu 2013.

Značka má již silnou přítomnost v tenisovém světě, je jedním z hlavních sponzorů ATP World Tour (Roland Garros a US Open) a Shanghai Masters.

Sledujte blog Žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog Living Life na Facebooku

Společnost byla založena v roce 2000 Antonio Lopes Ribeiro, dům se nachází v Mouraz Mouraz, Portugalsko. . Jeho ochranná známka, mít produkoval první vína vyrobeného v regionu Dan, podle metody ekologického a brzy po biodynamické pěstování . Dao je jedním z regionů nejdůležitějších a nejprestižnějších vinařství v Portugalsku. V této zemi strmými svahy a malé údolích, kde řeky tečou meandrující, se nachází mezi Estrela a Caramulo, stavět cisterciáků z kláštera svatého Petra Mouraz (12. století), což vedlo k vytvoření tohoto vína a vinic region.

Osázené odrůdy jsou důležitější Touriga Nacional, Tinta Roriz, Alfrocheiro, Jaen a Holy Water u červených vín a Malvasia Fina, Bical, Cerceal a Alvarinho pro bílé. Tento projekt průkopnický a inovativní vína byla vytvořena k výrobě autentické vína, které vyjadřují bohatství svého terroir, respektování cykly přírody. Farma, s 13 akrů, je rozdělen do 10 balíků s různými půdy a výšky. Nonas a staré vinic se mísí mezi borovicemi, dub, kaštan a dub. Půdy jsou převážně složeny z žuly a jílu, s nadmořskou výškou v rozmezí 140-400 metrů.

Jejich vína jsou k dispozici v Brazílii přes import Da Brotherhood . Níže je můj osobní vyměřovací:

Dan Dům Mouraz 2010 - 100 Encruzado% - 13,5% - Portugalsko - Dovozce: Brotherhood - US 184,00 dolarů - ST (90)

Toto víno bylo vyrobené s bílým hroznů Encruzado, portugalského původu pěstované ve větším množství, v regionu Dan. Používá se v řezu s jinými odrůd, v současné době také byl použit v odrůdových vín úspěšně. In-house jsou Mouraz pěstovány organicky, v absolutním respektem k terroir původu. Po fermentaci při kontrolované teplotě ve věku 3 měsíců na kalech jemných se stejného průzkumu ("battonage sur lži").

  • Vizuální žlutá s reflexním verdeal. Nos s vůní citrusů, minerálních a docela prominentní, vazelínou. Střední tělo, s dobrou rovnováhu mezi obsahem kyselin a alkoholu, perzistence průměr; dochutí ovocná květinová. Víno s jedinečnou osobnost a neuvěřitelné.

Flower Mouraz Reserva 2009 - 80% Touriga Nacional a 20% Tinta Roriz, Jaen a Alfroucheiro - 14,5% - Dovozce: Brotherhood - US 363,00 dolarů - ST (91 +)

TOP vinařství je víno je směs z hroznů, vinifikovaných ve mlýně, žebřík na nohou, po zužující 18 měsíců v sudech z francouzského dubu.

  • Vizuální ruby ​​s fialovými odlesky. Intenzivní vůně "BANANADA", fialová, červená ovoce velmi zralé, doteky dřeva a koření. Chuť je plná, dobře kyselost a "mírně alkoholik." Měkké třísloviny s dobrou kvalitou, vytrvalost dlouhé, ovocná dochuť s nádechem dřeva. Zapůsobí s velkou mocí a koncentraci. Zaslouží stráž.

Sledujte blog Žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog Living Life na Facebooku

Maison Veuve Clicquot, a Cavist nákupního Leblon, Rio značky z vinoték, dnes slavnostně otevřela dočasný prostor exkluzivní a jedinečné v Americas: Clicquot Veuve Boutique Cavist pár.

Boutique nabídne zákazníkům možnost objevovat nejnovější inovace a uvolňuje Maison Clicquot, stejně jako příležitost ke koupi exkluzivní příslušenství podepsané značky jako zátky vzduchotěsných, mísy, podnosy, slunečníky, plážové ručníky, kravaty , polokošile, Panama klobouky a jiné předměty čisté touhy. Tyto skutečné luxusní a značkové položky pocházejí přímo z Francie ve velmi omezeném množství, všichni ve žlutém "Clicquot".

Kromě toho bude prostor má okouzlující bar službu s prodejem šampaňského Clicquot Veuve u skla.

Sledujte blog Žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog Living Life na Facebooku

CRFlamengo ve spolupráci s MC2 SPOLEČNOSTI zahájit tento měsíc exkluzivní řadu vín a šumivých klubu úředníků, investice vážně v segmentu, který se hromadí na růst přes 315% v posledních 10 letech a byl oceněn na více než 261.000.000 dolarů v roce 2011 podle revidované International Business víno.

Podle OIV (Mezinárodní úřad pro de la Vigne et du Vin) trhu v Brazílii a šumivá vína pouze prostor k růstu. Když v Chile a Argentina spotřeby na hlavu je 15 31lts respektive pouze v Brazílii se nachází v blízkosti 2lts.

MC2 COMPANY je mladá společnost v Brazílii, ale s rozsáhlými zkušenostmi s mezinárodními úřady ve Spojených státech a Argentině. Tým se skládá z bývalých generálních ředitelů a vedoucích pracovníků nadnárodních společností, které se rozhodly investovat na brazilském trhu. Hlavním zaměřením společnosti je MC2 zastoupení a distribuce komerčních produktů, které nabízejí jasné výhody pro jednotlivce, společnost a svět.

Zboží:

Flamengo a BRUT BRUT ROSE byly vytvořeny speciálně pro brazilské vinařství CRFlamengo v Villaggio Grando, pod vedením vinaře Matthew Valduga s pouze nejlepších hroznů pěstovaných v oblasti Santa Catarina, jako Pinot Noir, Pinot Meunier, Chardonnay a Merlot.

Červené víno ​​Gran Reserva 2010, se vyrábí z nejprestižnějších boutique vinařství chilského mezinárodně v průběhu roku 2011, Aguirre Vinařství, hromadí více než 75 mezinárodních ocenění. Vyrobeno s nejlepší Cabernet Sauvignon a Syrah zrála v sudech z francouzského a amerického dubu po dobu 18 měsíců před tím, než lahvové, Gran Reserva 2010 má intenzivní chuť a komplexní, s vůní růží, třešní, fíků a růže.

Štítky byly vyvinuty ve Washingtonu, USA designér zodpovědný za vytváření vína pro soukromé přejmenovaných mezinárodních umělců a sportovců, jako je Will Smith, Drake, Al B jisti, Magic Johnson, Keyshawn Johnson (KJ1/XIX), mezi ostatními.

Sledujte blog Žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog Living Life na Facebooku

Poslední noc byla vítězství v John Sláma, obchodní ředitel Qualimpor, dovozce portugalského vinařství Herdade Esporão a Quinta do Crasto. Nedávno převzal distribuci španělského gigantu vína Freixenet, cava největší výrobce na světě.

Schůze velmi uvolněně pro vybrané skupiny, jehož cílem je zavést nové ročníky nějakého štítky Spur a Quinta do Crasto, plus důl, který bude hovořit samostatně.

Quinta do Crasto je
Nachází se v Douro, byl první, kdo se oficiálně uznáván jako výrobce vín. Existence protože když markýz Pombal vyměřil region. Připravuje non-likérová vína inspirativní přidání portského vína. Podařilo zkrotit taniny tvrdé, že poškozeny obě vína z regionu, dosažení neuvěřitelný úspěch. Hoje70% své produkce vyváží do 32 zemí, z toho 25% pochází z Brazílie, jeho největším trhem.

Spur v Alentejo měl časný život plný vzestupů a pádů, ale pod vedením majitele, Joao Roquette, investice je zisková nyní. Spur je hlavní štítek, ale Monte Velho je značka velkého úspěchu v Portugalsku. V odrůdová vína a soukromé Výběr Rezervní jsou nejvíce vzrušující. Hodně úvěr je pro úspěch díky Spur australské vinaře Davida Baverstock.

Privilegovaný zleva doprava: Leonardo Dantas (Qualimpor-ES), John Palinha (Qualimpor), André Andres (Gazette), Vanderlei Martins (Carone), Boris Azevedo (Ville du Vin) a Sidney Santiago (Ville du Vin)

Vína noci:

White Spur Soukromý Výběr 2011-80% Semillon, 10% Marsanne a 10% Roussane - 14,5% - 6 měsíců v sudech - 120,00 dolarů - Carone a Ville du Vin - ST (94)

  • Dokončení 11 sezón, s první v roce 2001, je jedním z nejvíce pravidelných bílých vín, které znám. V vizuální žluté sklo, jasné a zářivé. Voní krásné a okouzlující vůně výbušné ovoce v sirupu, kokos, karamel a některé toast. Chuť a baculatá, krémová, s pěkným kyselinkou dává podporu. Elegantní, s velkým povrchem. Bezkonkurenční!

Quinta do Crasto Touriga Nacional 2010 - 100% Touriga Nacional - 14% - 18 měsíců v dubových sudech - 350,00 dolarů - Carone a Ville du Vin - ST (92)

  • Připraveny pouze ve velkých sklizní začal v roce 1995 v celkové výši 10 sezón. Visual nafialovělá je soustředěn. Leskly slzami barvení tenký sklo. Aroma černého ovoce, květinové, toasty a jemné dřevo. Suchá chuť, dobré tělo a dobré vyvážení, jemné taniny s jemnou texturou. Dochuť docela ovoce. Dlouhou perzistencí.

Quinta do Crasto Tinta Roriz 2010 - 100% Tinta Roriz - 14% - 18 měsíců v dubových sudech - 350,00 dolarů - Carone a Ville du Vin - ST (92)

  • Tato červená měla jen pět sezón, 97, 99 2003, 2009 a emprova; 2010. Visual je soustředěn fialové, leskly slzami barvení tenký sklo. Intenzivní aroma tmavého ovoce, koření, vanilky, květinové akcenty a pozadí smaltu. Ochutnejte bodied, velkou kyselost a dobře strukturované třísloviny. Dobrá rovnováha mezi ovocem a dřevem.

TOWER Esporão 2007 - Icon vína - láhev 3368 vyrobeno 2620 - 14% - Aragonez, Alicante Bouschet, Touriga Nacional a Syrah - 18 měsíců v dubových sudech + 36 měsíců v láhvi - US 760,00 dolarů - Ville du Vin a Carone. - ST (93 +)

Vyrábí se pouze v letech, kdy se příroda nabízí výjimečné podmínky, TOWER 2007 vyjadřuje to nejlepší, co se vyrábí v Spur Homestead.

Nejprve produkoval v roce 2004, je nyní zahájila v roce 2007 sklizeň. "Jak se stalo v roce 2004, 2007 byl téměř dokonalý, pokud jde o podmínky a zrání hroznů sklizně - měsíce červenec a srpen poměrně mírnou chladné noci a dobré počasí během sklizně v září," říká David Baverstock, Ředitel Spur vinařství, SA.

Vinice, které vedly v roce 2007 TOWER rostou v půdách přechodu mezi žulou a břidlicemi, mají průměrný věk 20 a výnosu 25 hl na hektar. V kasty, které jsou součástí tohoto vína jsou Aragonez Alicante Bouschet, Touriga Nacional a Syrah.

Po ručním sklizni, vybrat hrozny a stonky, byly hrozny vinifikace odděleně, s alkoholovým kvašením v kádích a jablečno-mléčné kvašení, které se konají v sudech, kde víno ​​odpočinuté 18 měsíců.

Poté, co se dostal k finálovému směs, víno ​​zrálo tři roky v láhvi. Od 2007 sklizně TOWER bylo vyrobeno 3000 litrů.

  • Vizuální ruby ​​s fialovým reflexivně, bez halo evoluce. Aroma zralého červeného ovoce, opékané dub, vonný, s květinovými akcenty. Suché víno s kyselinkou a alkoholem v dokonalé rovnováze. Dobré tělo, třísloviny z velmi kvalitní, což je sametově textury příjemný. Ovocná dochuť, s nádechem dubu a květinovými. Dlouhou perzistencí. Ale stále vyvíjel trochu s dlouhou cestu. Toto víno je opravdu stráž.

Quinta dos Murças Tawny 10 let - žlutá barva, inkoust Roriz, inkoust a malovat barokní pes - 19,5% - US 180,00 dolarů - ST (91)

Chcete-li ukončit večer s vzkvétat prokázat portské víno ​​vyrobené z hroznů nejvyšší kvality, sklizených z vinic s průměrným věkem 20 let. Po fermentaci v tradičním mlýna procesu "noha šlapáním," byl přidán brandy. Tyto byly pozemky ve věku v použitých sudech, v průměru 10 let.

  • Vizuální granát, aroma sušeného ovoce, pryskyřičné a kouřové tóny. Dobré tělo, správná kyselost, měkké a dobré aromatické vytrvalost. Rozkoš!


Sledujte blog Žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog Living Life na Facebooku

Stránky Seal Reserve zahajuje exkluzivní výběr vín uvedených Jorge Lucki, jeden z země je nejvíce respektovaných odborníků. Kromě výběru štítků z různých výrobců na světě, Lucki připravené texty cenné informace o vinařství, ročníků a terroir.

Oenophiles a newbies mohou vybrat mezi třemi modely. Top Box je dodáván s Brunello di Sopra Canalicchio 2007 (Itálie) a Château Corbin Michotte 2005 - Grand Cru Saint Emilion (Francie), které by za normálních okolností stál 736 liber a bude nabízen za 592 dolarů. Podle kurátora, "jsou dvě vína ze starých světové elity. Dvakrát, že milenec nemůže selhat těšit. " Premium Package má čtyři vína: Rosso di Montalcino Canalicchio di Sopra 2010 (Itálie), Canopy Malpaso Syrah 2007 (Španělsko), Clos de Chacras Malbec 2008 (Argentina) a L'Argile 2006 Saint Jean du Barroux (Rhône), od R 629 dolarů za 497 dolarů. "V tomto výběru, vybrali štítky s ročníků v rozmezí 2006 - 2010. V každém případě, jmenovat dobu degustace, "vysvětluje Lucki.

Již Ochutnávka Box nabízí šest perel hrozny: Cavas de Crianza Cabernet Sauvignon 2008 Clos de Chacra (Argentina), Dios Ares 2007 Crianza Pujanza (Španělsko), Pierre Gaillard Syrah 2007 (Francie), Padre Pedro Dům Cadaval 2009 (Portugalsko), Villa Chiopris Livon Friulano 2010 (Itálie) a El Milagro Reserva Carmenere 2008 Puertas (Chile), od 447 liber za 387 liber. "Existuje šest vín z různých zemí, víc, než jsem si načrtnout dokonale (ne slovy, ale v doušcích) tyto vzpomínky úžasný" způsobí odborníka.

Výběr Jorge Lucki budou k dispozici v www.seloreserva.com.br mezi listopadem 30 a 6.prosince a zaručené dodávky na Vánoce.

Sledujte blog Žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog Living Life na Facebooku

Prestižní vína z Uruguaye Gimenez Mendez se stane součástí portfolia dovoz
Vinoteca Brazílie . Výrobce a export manager Vinařství budou ukazovat celý svůj sortiment výrobků na prodejní tým Vinoteca Brazílie příští víkend na večeři v tradiční restauraci Madalosso v Curitiba.

Sledujte blog Žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog Living Life na Facebooku

Na pozvání Rafaela Dias ( Importadora Space DOC ) byla účast na večeři v restauraci harmonizované Vile du Vin v Brazílii pro zavedení nového vína projektu v Chile, Viña Vik. Jméno "Vik" odkazuje na majitele, Alexander Vik, norský miliardář, akcionáře několik společností, jako je Universal Studios a Lego.

Viña Vik , který se nachází v údolí Cachapoal, přesněji v "Millahue", "Place of Gold", jak nazývá domorodých obyvatel v severním svahu Chile. 4325 ha jsou rozděleny do osmi údolí, ale právě na 12 subvales, s geografických, klimatických a půdy zcela odlišné. Tam jsou vinice vysazené Carmenere, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Syrah, Petit Verdot. Vinařství produkuje pouze jeden víno, VIK.

Tým je veden francouzský vinař Patrick Valette, s rozsáhlými zkušenostmi, pracoval na zámku Pavie, podílel i na Principal Vina El. Kromě něj, stará se o vína vinař Cristiana Vallejo.

Další novinkou je vstup do vína v hotelnictví. Stavba je v plném proudu, bude 12 pokojů, lázně a restaurace.

Osobní hodnocení výnosy:

Vik 2009 - Carmenere (60%), Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Syrah, Petit Verdot - 18 měsíců v dubových sudech - 14,5% - 450,00 liber - ST (94) - Space Importadora DOC

  • Rubi, jasné a zářivé. Vůně se vyvinul v překvapivými způsoby celém ochutnávky. Velmi intenzivní, zobrazení jemných květinových vlastnosti, krabice od doutníků a tabáku. Bobule. Mimořádně složité. Dobré tělo, sametová textura, dokonalá rovnováha mezi alkoholem a kyselinou. Jemné taniny, zralé ovoce, měkké a dlouhou perzistencí. Slepý mluví nepochybně velký rodokmen Bordeaux. Nejlepší noc mého názoru.

Vik 2010 - Carmenere, Cabernet Sauvignon (54%), Cabernet Franc, Merlot, Syrah, Petit Verdot - 23 měsíců v dubových sudech - 14,5% - 450,00 liber - ST (91 +) - Space Importadora DOC

  • Vizuální ruby, jasné a zářivé. Aroma stále zavřené, s lehkým balsamikovým charakteru, červené ovoce a květinové. Vrcholem je do úst, kde se prezentuje silný a elegantní, dobře koncentraci ovoce a minerální tóny. Výborná kyselost, čerstvosti velmi uvolnění. Vyvážený, zůstává málo rozvinuté a dlouhé cestě jít. Slibná budoucnost, sklep je!

Vik 2011 - Ukázka hlaveň - ST (93 +) - Space Importadora DOC

  • Vizuální neproniknutelné fialová, černá, s mnohými slzami, které ukazují vaše prohlášení. Otevřená nos, velmi zralé tmavé ovoce, mírné bylinné, květinové a minerální. Chuť je silná a elegantní, ukazuje pozoruhodnou budoucnost. Velká koncentrace ovoce, vynikající kyselost, velmi jemné třísloviny a zralé. Vyvážený a dlouhou perzistencí. Vinhaço!

Sledujte blog Žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog Living Life na Facebooku

Každé město má restaurace, které jdou bez povšimnutí i ti, kteří v něm žijí, kde se schovat úžasné pokrmy, což nás zajímalo, proč nemáme vědět před. Zde ve Victorii, tam je takový místo. Je Spetin Gourmet.

V naší restauraci je manažer Gerard Cola, který přikazuje kuchyně je kuchař Riders Rosini (na obrázku výše), rozsáhlé a kreativní menu, která nechce přestat znát.

Potěšující prostředí s moderním nádechem, "podmíněné", a dobré služby, které cítíte pohodlně.

Víno služba je přiměřená, s dobrými brýlemi, karafa a ledem uspořádání. Dům pracuje s dobrou dopisem, dovoz vín z Grand Cru, s cenami v rozmezí 40 až 133,00. Chcete-li, že chcete, aby vaše víno, je hodnota z korku je $ 20.00. Foto nahoře ukazuje můj vtip ... lol.

Dům nabízí degustační menu tak, aby odpovídal kuchaře minimálně 4 osoby za 54,00 dolarů. Vynikající příležitost dozvědět se více o jejich kuchyni. A to je to, co jsem udělal se skupinou přátel. Super doporučit. Fotografie níže:

Maria salát - 18.00

Treasury capixabano - tapioka se sýrem a krevety v rumu - 21.00

Ceviche a mléko tigre - hlavní návrh - 32.00

Dual špíz krevety s kalamáry - $ 12, 00

Lagareiro Octopus - 54.00

Tvorba šéf má v nabídce.

Rua João da Cruz, 42 - Čtvrť: Canton Beach - Město: Victory - CEP: 29055620 - Telefon: 3325-2451 - Čas: 18h/0h30 - C. Credit: - Mapa: zde

Sledujte blog Žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog Living Life na Facebooku

Wine ( www.wine.com.br ), největší vinný e-commerce v Latinské Americe, právě obdržel Latinské Ameriky institutu elektronického obchodu (eInstituto) eCommerce CENA Award Společnost roku v kategorii e-nové aktéry commerce událost v Brazílii v e-commerce summitu na rozvíjejících se trzích.

Volba vítězů byla provedena skupinou odborníků a národních a mezinárodních rozhodčích, kteří provedli pečlivý výběr vítězných kandidátů v každé zemi. Ocenění se skládá ze šesti kategorií v devíti zemích v Latinské Americe.

Vítězové Chile, Kostarika, Uruguay, Ekvádor, Peru, Kolumbie, Argentina, Mexiko a Brazílie soutěžila v letošním roce po které odkazují ve svých kategoriích. Soutěž bude končit v březnu 2013.

"EInstituto" společně s regionálními partnery v Latinské Americe, představil tuto cenu s cílem rozpoznat jednotlivce a společnosti, které vyrábějí Internetu možných podniků za jejich úsilí a práce.

Chcete-li Rogerio Salume, zakladatel a prezident vína, "ocenění je uznáním pro veškerou snahu, aby tým byl provádějící víno. Naším hlavním cílem je poskytovat kvalitní služby s orientací na zákazníka. Zjistili jsme, že Brazilci chtějí mít přístup ke kvalitním výběrem vín ze všech vinařských oblastech světa a koupit a získat jejich WineBox s bezpečnost, komfort a pohodlí, "říká.

Sledujte blog Žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog Living Life na Facebooku