optimalizace pro vyhledávače , pošlete webové stránky e-mailem na odsávání

Archiv za srpen, 2012

Pro ty, kteří nevědí, v Brazílii, sklizeň v roce 2012 byl považován za jeden z nejlepších všech dob, zvýhodněný suché a slunečné podnebí, vytváří zdravé hrozny s vyšší koncentrací, což má za následek vyšší kvalitu vína, koncentrovaný, komplexní a možná nejstarší ,

Tento týden při nakupování v místním supermarketu jsem byl zvědavý, narazil na tento láhev Casa Valduga Leopoldina Chardonnay "2012" ( Údolí vinic ), a rozhodl se vzít doprovodit krevet rizoto s citronovou kůrou.

"Leopoldina" zmínka v lahvi se vztahuje k Imperial období, s příchodem prvního dítěte Valduga v Brazílii s tím, že monarchie pokřtil údolí regionu vinice s názvem Princess Leopoldina. Nachází se ve stejné oblasti, vinařství Casa Valduga poctěn v roce 1972 své první víno ​​označené názvem Princess. Po 40 letech, vinařství se rozhodl znovu ctí, ale nejen princeznu, ale celé období boje prvních přistěhovalců.

Osobní Hodnocení: ST (87) - Brazílie - Údolí vinice - Chardonnay - 13% - R 41,00 dolarů - Kde hledat v Victoria: Supermarkety Carone

 • Ve sklenici vína ukázal vizuální bledá, průsvitný a světlé. Velmi svěží vůní s tóny ovoce, tropické, ozdoby a citrusů, hrušek bytí nejvýznamnější. Chuť vykázaly mírný tělo, kyselost (čerstvost), působivé a vyvážený. Dochuti potvrzuje poznámky nos, s konečnou průměrnou vytrvalosti. Bylo to velmi dobré společnosti pro rizoto.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Večeře v Marataízes a Guarapari vedl šumivých, víno ​​a vinařské šťávy Serra Gaucha téměř tisíc vysoký standard spotřebitele

Dobrý vzorek demokratického charakteru produktové řady Winery Perini lze nalézt v Espirito Santo pobřeží ve dvou večeře podporovaných v průběhu měsíce srpna. Před publikem, které v součtu přiblížil tisíc lidí, včetně podnikatelů, politiků a významných firemních Guarapari a Marataízes tři štítky s velmi odlišnými profily navzájem mohly být ocenil.

Chcete-li aktualizovat zimní vysokým teplotám v pláží Ducha svatého, šumivé Prosecco Brut Dům PERINI a PERINI dům Muscat Akvarel byli vybráni Wine Valley Trentino v Farrukhabad, v Minnesotě, na večeři formou nákupního South Marataízes, se konalo ve dnech 24. Jak výběr vína byla také sloužil jeden z hlavních verzí PERINI v roce 2012, Arbo červená Cabernet Sauvignon.

Veškeré příjmy z adhezí byl věnován sirotčinci Aprisco krále Davida z Itapemirim. "Měli jsme 600 lidí z nejvlivnějších v regionu. Je to velmi select publikum, "říká Maria Rodrigues da Costa, zástupce PERINI v regionu.

Podle ní, šumivé spotřebitelské veřejnosti roste trvale v blízkosti města Vitoria a Cachoeiro oblasti Itapemirim. Vyšší výkon, tak daleko, je dána regálech supermarketů.

V případě vín, Perini získala velkorysý prostor v dopisech restaurací. Životní prostředí u moře, zvýraznění na místním trhu je na Osaka, přesné označení z Trentino údolí vína sladit s orientální kuchyně. "V případě šumivého vína, Prosecco je vyžádejte si zde vždy. Ale také jsem vsadil velký na akvarel, který je vynikající produkt, "říká Maria.

Zástupce měl konkrétní důkazy o tuto preferenci před několika dny, při večeři sponzorovaných v klubu Luazul v Guarapari, s podporou obchodníci komora (CDL) města. Za posledních 10 dnů, asi 500 lidí, včetně podnikatelů, politiků a významných osobností místní společnosti, měl také brýle dodávané s Prosecco Brut domu PERINI a Perini dům Muscat akvarel, za Arbo Cabernet Sauvignon.

"Odezva byla vynikající. Obdrželi jsme oficiální zprávu pozdrav o CDL a šumivého vína služby s večeří, které se zúčastnili velmi vybrané publikum. Ženy byly satisfeitíssimas s Prosecco a akvarel. Nechte Arbo, kreslil hodně pozornosti těch, kteří ještě neznal, vztah mezi kvalitou a cenou, kterou nechal vést soutěžit s některou dovezeno ve stejném rozsahu, "vysvětluje Maria.

O PERINI

Perini byl první brazilské víno realizovat plnou sledovatelnost svých vín ze sklizně roku 2010. Technologie zajišťuje, že ve všech fázích přípravy výrobků - od vinné révy na distribuci na trhu - projít tvrdou monitorování vinaři, víno technici a manažeři. "Úplná sledovatelnost našich výrobků přináší spotřebitelům míru a bezpečnosti," říká generální ředitel Benildo Perini.

Instaluje se do údolí Trentino v Farrukhabad, v Minnesotě, Perini má 5000 zákazníků v Brazílii své 90 kusů výrobků získaných z hroznů. Hlavními trhy jsou Rio Grande do Sul, Goias, Sao Paulo, Santa Catarina a Rio de Janeiro.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Wine ( www.wine.com.br ) obdržel první várku vína Toro Loco Tempranillo 2011. Víno má upoutala pozornost celého světa, aby byly oceněny na Mezinárodním Wine & Spirits Competition, která se konala v Anglii zkušební porotců slepý, že ho před vín až desetkrát dražší.

Ještě předtím, než je mezinárodně uznávaná, víno vyrobené v oblasti Utiel-Requena, španělská provincie Valencie, už byl na radaru Víno týmu. Společnost se také otevře nové zásoby štítek dováženy výhradně v zemi.

Internetovém obchodě pošle první zákazníky, kteří se na rezervaci prostřednictvím webu, e-mail s informacemi o dodání vína. Tento týden bude o 2000 zúčastnilo požadavky. Je ve vzduchu i teplé místo https://www.wine.com.br/wineinfo/hotsite/toro-loco/ , který má informace o Toro Loco. Zde můžete najít informace o oblasti, která produkuje vína, harmonizace a videa velel Manuel Luz, Sommelier vína a rezervace informací.

V nadcházejících dnech, zatímco víno ​​se dodává v domovech Brazilci, Wine bude znovu otevřít pro Toro Loco Tempranillo výhrady 2011. "Jsme dokončuje jednání o nové šarže vína těm, kteří nemohli si při nejbližší příležitosti, a pro ty, kteří chtějí uzavírat nové rezervy, "říká Rogério Salume, prezident vína.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Zítra, 31. (pátek) se bude konat tradiční XVII charitativní večeře kongresu Asociace restaurací Dobré Souvenir (2012), který bude sdružovat 150 lidí. Tam se čtyři renomovaní kuchaři připraví menu, Biba Fernandes (Chiwake / PE) připravuje ceviche pro vstup, Wanderson Medeiros (Picui / AL), je první kurz pro Brandade tresky, Conception Neroni (Marguba Ciba / RJ) kuchyně jehněčí s kuskusem palety na druhou kurzu. Šéfkuchař Roberto Bento (Bistro d'Acampora / SC) je kukuřice pudink dezert. Hodnota pozvání je 120 liber na osobu, včetně nealkoholických nápojů a vín. Část večeře výtěžek půjde na Avedalma, což je instituce, která se stará o potřebné seniory. Stejně jako u všech sjezdech HSLA, se bude vyrábět pamětní desku pro událost.

CHARITA VEČEŘE

 • Datum: 31/08 (pátek)
 • Čas: 20h
 • Umístění: Restaurace Hotelu Sénac Ilha do Boi - Braulio Macedo Street, 417. Ox Island. Vitória-ES.
 • "Individuální a nepostradatelný Pozvánka na prezentaci u vchodu"
 • Těžil osoba: AVEDALMA - Útulek pro opuštěná Starší auta Loureiro Machado "
 • Cena: US 120,00 dolarů
 • Množství: 150 lidí
 • Nákup Místo: Oriundi, Papaguth a La Cave

Připojte před potvrdit:

Oriundi

 • Odpovídá: Juarez Fields
 • Specialita: Italsko-brazilská
 • Adresa: Elias Tomasi Sobrinho Street, 130- Sta Lucia, Vitória ES
 • Telefon: 27- 3227-6989
 • Místo: www.oriundi.com.br
 • E-mail:

Papaguth

 • Odpovídá: Julio Lemos
 • Specialita: Regionální
 • Adresa: Mirante da Praça do Papa - Av Nossa Senhora dos Navegantes, 700, 1 obchod, papež náměstí, CEP 29.050-335- Enseada do Sua, Vitória ES.
 • Telefon: 27- 3225 5773
 • Místo: www.papaguth.com.br
 • E-mail:

La Cave

 • Odpovídá: Paul Gaudio
 • Specialita: Současná
 • Adresa: Afonso Claudio Street, 259- Praia do Canto, Vitória ES
 • Telefon: 27- 8846-1992 / 3315-1992
 • Otevírací doba: od pondělí do soboty od 19 hodin.
 • Místo: www.restaurantelacave.com.br
 • E-mail:

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Považován za druhé nejvíce zasadil hroznového v Itálii, je v regionu Piemont, přesněji v oblasti hroznů Asti a Alba Barbera, který vyniká.

K dispozici jsou dva Babera styly k dispozici. První, tradiční, je ve věku v sudech (velkých dubových sudech, které narušuje jen málo, což téměř žádné dřevo aroma vína). A druhý je více ovlivněna dubu, zraje v sudech (French dubových sudech o objemu 225 l), jsou obvykle dražší.

I když dva styly jsou dobré, až na výjimky samozřejmě, preferují tradiční styl. Jsem unavená vín dnes prodaných, ale uznávají, že některé Barbera zrají v sudech, jak v otázce předávání 24 měsíců v dubových sudech, je příjemná do mísy. Na druhé straně Barbera, různé červené hroznové s neobvyklou funkcí, pro těžko obsahují tanin, je oblíbený a doplněna tříslovinami svěřené etapy v malých sudech.

Harmonizace je uvedeno jsou těstoviny, pizzy a jakékoli jiné složky potravin obsahující jako rajčatovou omáčkou.

Osobní Hodnocení: ST (86) Vigne Dei Mastri Galileo Barbera d'Asti DOC 2007 - Itálie - Piemonte - Barbera d'Asti - 24 měsíců v sudech z francouzského dubu - 14,5% - Wine Club Winelands

 • Rubínová barva, dobrá intenzita a vodný halo. Intenzivní aroma červeného ovoce (malina), minerálními tóny, květinové a vanilky. Střední tělo, prominentní kyselost a střední tanicidade. Aromatické vytrvalost relativně dobrá, s nějakým dřevem, aby ušetřil, a to vyvracet poslední set.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Velkou výhodou účasti v harmonizovaných večeře podporovaných obchody, dovozci, víno ​​je příležitost, musíme setkat v okamžiku několika vína a stylů. Tyto dobrodružství můžeme vybrat ten, se vám nejvíce líbí, a to, co se hodí do naší kapsy.

Včera v noci jsem měl další z těch zkušeností s dokladem o 5 vín italského vína Lionello Marchesi, události podporovaný dovážející bratrství ve vinotéce Ville du Vin zde v hlavním městě státu. Tam vína, Rosso di Montalcino 2008 Coldi Sole překvapil volání pozornost všech velkých složitost a jemnost, které jdou nad všemi, včetně Brunello.

Rosso di Montalcino ("Red Montalcino") je druh červeného italského vína vyrobeného ve městě Montalcino, zděné tvrze jižně od oblasti Chianti. Půda regionu je mírně písčitá, bohatá na vápenec, obklopen sopečné půdě. Podnebí je typicky středomořské, s ročním průměru 700 mm srážek.

Vyrobeno ze stejného hroznů (Sangiovese), pěstované ve stejné produkční oblasti, Rosso di Montalcino, "dítě" verze Brunello di Montalcino, je levnější víno ​​a připraven k pití, pouze jeden rok zrání v sudech , Na rozdíl od jeho prvorozeným, Brunello, více koncentrované a tříslovin vína, které vyžaduje stárnutí při provedené v tradičním způsobem, a že výhody z několika hodin provzdušnění před podáváním. Ai ukazuje, proč je zlatý hřeb Rosso v akci.

Osobní Hodnocení: ST (93+) - Rosso di Montalcino Coldi Sole 2008 - Itálie - Toskánsko - Sangiovese Grosso 100% - 14% - R 125,00 dolarů - Kde najít, zde .

 • I když nový, má nahnědlý vzhled s transparentností, lesklé a husté a pomalé slzy. Nos okouzlí intenzitu, obr, některé citrusové plody, sladké koření, spoustu pražení, zemitý minerální dotek a dřevo (vanilka). Chuť je středně tělo s dobrou kyselost a kulaté taniny, shromážděných ve velkém rovnováze. Dochuť je ovoce a koření s dobrou vytrvalost, což vede ke konci docela pěkné.
 • Matching: těstoviny s masem omáčky, salámy a další uzené a napůl vysušené sýrem a vyléčit.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

"Podívej se, život je doopravdy. A nenechme se mýlit nemá. Dva stejné, což je dobré, nikdo mi říct, že nemá žádnou chuť velmi dobře osvědčil, s posledním potvrzení v kanceláři na obloze, a podepsal pod: Boha! a notářsky ověřený. "Vinicius de Moraes

Win první získal jednu z nejvíce nadšený vína světa José Alberto Zuccardi, jednoduchý člověk, jemný trakt, který vysílá pozitivní energii, všude, kam jde. Vinař v míru se životem!

Sedící: Gilson Pimentel (Ravin / ES), Ricardo Ferrari (Ravin Manager), Alberto Zuccardi a Julio Lemos (Papaguth restaurace). Stálý: Silvestre (Blog žít život)

Společnost byla založena více než 49 roků, Zuccardi vinařství je významným výrobcem argentinských vín. Přední strana je José Alberto beze strachu a přijmout jeho vášeň pro práci se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních vín, přinášet jeho "podnikání" v rodině uznávaného po celém světě vína. V roce 2000 byl rokem zahájení nových projektů, které byly postupně přidávají do nové generace rodiny. Sebastian, nejstarší ze tří dětí José Alberto, je přední část vinic, se stal agronom a enologa zodpovědný za vinařství.

Chcete-li prezentovat některé ze svých etiket, Zuccardi přijal odborném tisku pro uvolněné oběd dne 20. srpna v Papaguth restauraci, která se specializuje na Espirito Santo regionální kuchyně je proslulá kvalitou svých kuchyní, založený na mořské plody a ryby, připravil šéfkuchař Julio Lemos.

Podívejte vzhled tabulky pomáhá hodně, ne?

Series ("A" pochází z Argentiny), a Q (z kvality)

Vína ochutnali tento den byla: Zuccardi Serie Torrontes ST (86), US 89,90 dolarů, jemné víno, čerstvé, a to zejména v případě neexistence tohoto intenzivního květinami (více elegantní, méně cloying) a zralého bílého ovoce, nadpis Zuccardi Q ST Chardonnay (90), US 110,00 dolarů, máslový bílá s elegancí, tóny medu a mandlí (velmi dobrá věc), Zuccardi Serie Bonarda ST (84), US 89,00 dolarů, velmi ovocná, stále pevné třísloviny, svěží kyselinkou, s koncem roku intenzivní úst a průměrné vytrvalosti. Součástí této proti Malamado Viognier ST novosti (87), US 79,00dolar, první argentinský bílá obohacené. Má žluté zlato vzhled, vůně připomínající meruňky, med a ořechy. Chuť je lehká, svěží, nízký mastnoty, mírnou kyselostí, potvrzuje meruněk a medu poznámky, které končí průměrnou vytrvalost. Uvedeno harmonizace by ořechový koláč. Podívejte se na video .

Kromě vína jsme měli možnost ochutnat tři olivový olej vyrobený z vinařství; Frantoio, řadu z Toskánsko, Itálie. To bylo představeno v Argentině na počátku dvacátého století, a byl široce rozšířen v roce 1930, se vzestupem národního pěstování oliv. Velmi zelené s nádechem čerstvě řezané čerstvé bylinky. Chuť čerstvých oliv, spolu s sladkou a lehce kořeněnou chutí. Manzanilla je původně z Andalusie, Španělsko. To bylo představeno v Argentině asi 1940 pro použití jako polenizadora odrůdy Arauco protože kvetení, zatímco k tomu dojde. Silná přítomnost bylin s ovocnými tóny. Fruity připomínat příjemně nahořklou jablko kůry s lehce pikantní a svěží provedení. Arauco, odrůdy opravdu Argentina. Byl vyvinut z vymýcení olivovníků nařídily králů Španělska v osmnáctém století, aby se zabránilo konkurenci evropské produkce. Posečené trávy aroma. Ovocná, charakteristika hořkost a pikantní na konci, což je ušlechtilý slzu velmi výraznou a divoké zároveň.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Winston Leonard Spencer Churchill, lépe známý jako sir. Winston Churchill, byl nejslavnější britský státník, především ve Velké Británii premiér během druhé světové války, a podle některých, uznávaný demokratického světa, jak velký řidič vojenského tažení, který porazil Hitlera.

Kromě toho státníka, Winston Churchill byl spisovatel. On přijal Nobelovu cenu za literaturu v roce 1953, kvůli šesti svazků jeho slavné dílo "druhé světové války". Razil mnoho frází, které se staly slavné:

Nevýhodou kapitalismu je nerovnoměrné rozdělení bohatství; socialismus výhodou je rovnoměrné rozložení bídy.

Reportér se ptá staré Churchill, na 80 nebo 90-něco ...

- Churchill, co je tajemství tohoto dlouhověkost?

- Sport, můj drahý, sport ... nikdy cvičil.

Nikdo nepředstírá, že demokracie je dokonalý nebo bezchybný. To bylo říkal, že demokracie je nejhorší forma vlády, s výjimkou všech těch ostatních forem, které byly vyzkoušeny čas od času.

Churchill byl v lásce s šampaňským, a to zejména prostřednictvím doma Pol Roger a vzal každý den. Měl dobré vztahy s Odette Pol Roger, ředitel slavného Champagne domu. V roce 1944, byly prezentovány na slavnostním obědě na britském velvyslanectví v Paříži, a, v závislosti na společnosti, Odette byl posel na francouzském odboji v letech okupace, což je důvod, proč Churchill posílila své vztahy s domem Pol Roger.

Pol Roger vyroben speciálně pro něj 500 ml láhve, protože podle předsedy vlády, "celá láhev (750 ml), je toho na mě moc pít sám a půl láhve (375 ml), nemá být stojí za poslech pokárat, že moje žena bude dej mi, protože jsem pil. 500ml je ideální množství. "

Když Churchill zemřel v roce 1965, dům Pol Roger mu hold. Za 25 let, dal černý smuteční pruh ve všech lahví šampaňského do Spojeného království.

V Brazílii, Champagne Pol Roger Cuvée Sir Winston Churchill Brut se dovážejí Mistral a stojí US 790,00 dolarů.

Osobní Hodnocení:
ST (99) odebrány vzorky na valné hromadě Mistral 2012

 • Shromáždění je většinou Pinot Noir, Chardonnay doplněné. Vybere jen ty nejlepší plody, pocházející z vinic v údolí Vallée de la Marne a Cote des Blancs. Toto šampaňské zůstává zrání ve sklepích, v kontaktu s kaly z kvasinek více než sedm let před lepením.
 • Yellow vizuální střední intenzita, s malými bublinkami a četné; intenzivní a vytrvalý Perlage. Nos s tóny briošky tradičního, droždí, bílého ovoce, citrusů, s květinovými prvky.
  Chuť má skvělé tělo, dobrou kyselost, jemná a bohatá mousse. Vyvážený a měkké, bez hořkosti. Aromatické vytrvalost je velmi dlouhý, s dochutí briošky, citrusových plodů a sušeného ovoce. Pravdivý nektar bohů!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Kromě popisu význam více než 700 enologickými termíny v portugalštině a prezentovat své verze pro jiné pět jazyků, práce přináší fakta o pití

Vzhledem k tomu, zájem o víně rychle roste mezi Brazilci, vím, enologické podmínky je zásadní. Více a více lidí těšit vína denně, takže diskuse o terroir, kmenů, fermentace, zrání a vinný servis se stávají samozřejmostí. Na základě tohoto pozorování a myšlení způsob, jak obohatit slovní zásobu profesionálů v oblasti jídla a vína, studenti a milovníci vína, Roberta Malta Saldanha základě napsal Mini slovník vinařství v šesti jazycích, které se na českém trhu od Editora Sénac Rio de Janeiro.

Kniha není jen slovníček technických záznamů. Kromě popisu význam pojmů, položky jsou uvedeny v abecedním pořadí jejich definice v portugalštině, následuje jejich verze pro anglicky, španělsky, francouzsky, italsky a německy. Změny mezi americká angličtina, britská angličtina a anglické Kanadě jsou také uvažovány. Položky jsou zaměřeny na otázky související s ochutnávkou techniky a vinařství procesy a dokonce i vinařství, v jazyce, přístupné všem
úrovně znalostí. A konečně, jak je styl autora Roberta odhaluje, s dobrou dávkou humoru, tipy a kuriozit o víně, nápoj, jehož vznik se datuje až 6000 před naším letopočtem

Režie oba kuchaři, restauratéři, sommeliéři, studenti, odborníci a milovníci vína jako ty, které patří k profesionálním vína prostředky a Oenophiles, kniha pomáhá obohatit slovní zásobu pro enologické čtenářů, což jim porozumět trochu té opojné světa vína, ať už pro potěšení, pro profesionální zájmu nebo zvědavost. Ideální pro studenty, odborníky na gastronomii oblastí a vinařství a vinařských milovníky obecně.

O autorovi

Bakalář sociální komunikace, Roberta Malta Saldanha začal svou kariéru v Editora Abril, kde působil v časopisech VIP zkoušku, v Sao Paulu a Rio See a See. Spojená s segmentu Publisher, Roberta představil časopis Weight Watchers v Brazílii, Think Light na současném trhu. V roce 1995 zorganizoval první brazilské enogastronomic událost, na dobré jídlo. Život s kuchaři a odborníky z Brazílie a světa, v průběhu 12 otázek, z doby stvrdily svou lásku k umění rozkoše jídla a pití dobře.

Oni jsou také jeho vlastní Slovník gastronomie překladatele v šesti jazycích - vydané v roce 2007, která revidované a aktualizované vydání bude brzy zveřejněna, i Editora Sénac Rio de Janeiro - a příběhy, legendy a gastronomie kuriozity (2011).

SERVICE

Název: Mini Dictionary of vinařství v šesti jazycích

Autor: Roberta Malta Saldanha

Vydavatel: Publisher Senac Rio de Janeiro

ISBN: 978-85-7756-197-1

Formát: 11cm x 15,5cm

Stránky: 184

Cena: US 35,00 dolarů

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Víno kritik Marcelo Copello, jeden z země je největší uvedená v Bacchus Magazine tento měsíc, 207 bílých a červených vín z 11 zemí, 27 dovozců, R $ 20 a R 59 dolarů reais. Tato vína jsou k dispozici na našem trhu a ceny jsou účtovány v maloobchodě. Nebyly zahrnuty v tomto seznamu, šumivé, růže, sladký, opevněný a Brazílie, které budou zahrnuty do "megaprova" v příštím čísle, rozdělených do 17 kategorií. Blog žít život níže uvedené 21 vín
(Vítězové jednotlivých kategorií) z celkové 207. Chcete-li zobrazit úplný seznam je pouze koupit časopis, vydání # 3 je nyní na stáncích. Viz níže:

Kategorie New World (White):

(Sauvignon Blanc): Selección Montes Limited Sauvignon Blanc 2010, Leyda Valley, Chile - U $$ 28,00
- www.mistral.com.br

(Chardonnay): nezkrotný Chardonnay Gran Reserva 2011, Casablanca Valley, Chile - R 37,30 dolarů
- www.barrinhas.com.br

(Torrontes): Colome Torrontes 2011 Hess Family, Salta Argentina - R 48,00 dolarů
- www.decanter.com.br

(Riesling): Long Row Riesling 2008 South Australia - R 55,00 dolarů
- www.worldwine.com.br

Kategorie New World (Reds):

(Cabernet Sauvignon): Clava rezervovat CS 2010 Viña Quintay, Maipo Valley, Chile - R 59,00 dolarů
- www.twimportadora.com

(Malbec): Las Moras Black Label Malbec 2008, San Juan, Argentina - R 58,00 dolarů
- www.decanter.com.br

(Syrah): Clava Coastal Reserve Syrah 2011 Viña Quintay, Casablanca Valley, Chile - R 59,00 dolarů
- www.twimportadora.com

(Další kasty): Cono Sur Reserva Pinot Noir 2010 Cono Sur, Casablanca Valley - R 48,00 dolarů
- www.brown-forman.com

(Barvené Cortes): Alta Vista Timeless Blend 2008 Alta Vista, Mendoza, Argentina - R 56,00 dolarů
- www.epice.com.br

(Barvené Cortes): Antawara Blend Syrah / Carignan 2009 Mosaique Wines, Maule Valley - R 47,50 dolarů - www.viníssimo.com.br

Starý svět kategorie (bílé a červené):

(White Portugalsko): Verdelho 2009 Esporão, Alentejo - R 55,80 dolarů
- www.qualimpor.com.br

(Portugalsko Red): de Sousa 2009 José, José Maria Fonseca, Alentejo - R 59,00 dolarů
- www.aurora.com.br

(Portugalsko Red): Crasto Flower 2010 Quinta do Crasto Douro - R 53,55 dolarů
- www.qualimpor.com.br

(White Španělsko): Inurrieta Orchidea Sauvignon Blanc 2010 Bodega Inurrieta, Navarra - R 56,50 dolarů
- www.b-cubo.com

(Red Španělsko): Carramimbre Roble 2009 Bodegas Pingon, Ribera del Duero - R 59,90 dolarů
- www.vinhosdomundo.com.br

(White Itálie): Laicale Chardonnay 2008 Apollonio, Puglia - R 52,00 dolarů
- www.casadovinho.com.br

(Itálie Red): Terragnolo Negroamaro 2003 Puglia - R 58,00 dolarů
- www.casadovinho.com.br

(Itálie Red): Monna Nera 2007 Tenuta di Capezzana, Toskánsko - 27,50 dolarů
- www.mistral.com.br

(White Francie): Les Clos des Reynon 2010 Denis Dubourdieu, Bordeaux - R 54,00 dolarů
- www.portoaporto.com.br

(Tinto Francie): Domaine GALTIER 2006 Jean-Lise Carbone Vignerons, Coteaux du Languedoc - R 47,00 dolarů
- www.testevin.com.br

(Tinto Francie): La Forge Estate Cabernet Sauvignon, Paul Dommaine ale Languedoc - R 56,35 dolarů
- www.decanter.com.br

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku