optimalizace pro vyhledávače , pošlete webové stránky e-mailem na odsávání

Archiv za červen, 2012

Zlepšování výrobních metod, které podporuje moderní průmyslové společnosti způsobila některá slova vyšel z užívání, což je zapomenut a dokonce ignoruje současné generace. Tak je tomu, například, mlýn podlaha, kamenný mlýn používají pro broušení zrn, jako jsou pšeničné otruby a vyrábět, kukuřice, atd Mlýny byly vynalezeny Řeky a pak se rozšířil po celé Evropě, Římany ve druhém století. Byly poháněny vodním kolem, když byli v těsné blízkosti potoka, nebo živočišného trakci.

Tak je to, že někde ve Středomoří Francii, v den, ztratil v mlhách času, tam byl pšenice mlýn, jehož zaměstnanec, fontanelle (Meunière), byla krásná mladá žena, velmi žádoucí pro ostatní. A dokončení scénu, také rybí říčku a vášnivý kuchař.

Tento vášnivý ji vidět, používají výmluvu, aby tam na nákup pšenice. Na jeho počest, nebo ji ovládnout, vytvořil jídlo, který se stal klasikou francouzské kuchyně, Poisson La Belle Meunière. Recept jako originál, popsal Escoffier v jeho "Le Guide Cuillinaire" (editory Flammarion, 1993- str 282), a tím přepsaný:

Složení:

 • Filet z bílého rybího masa dobré struktury, jako je halibut, pstruh nebo tilapie
 • Sůl a černý pepř mletý bílý království čas
 • Přepuštěné máslo
 • Kapary promývá
 • Hrubě nasekané petrželky
 • Citronová šťáva Tahiti
 • Pšenice na náběhové barvy, takže důvod k meunière.

Příprava:

 • Season steaky se solí a pepřem království, kniha o 20 minut.
 • Mouka filé a poté se odstraní přebytečná pšenice.
 • Na pánvi s tlustým dnem a teplo máslo. Pak hnědý každé straně steak pro, aniž by se do pohybu 3 minuty. Rezerva na vyhřívaném podnose.
 • Na omáčku, teplo trochu másla, přidáme kapary, nasekanou petrželku a citrónovou šťávou. Dobře promíchejte.
 • Ihned sloužit ryby s omáčkou na vrcholu.

Jak můžete vidět, je to delikátní rybí pokrm s mírně slanou a kyselou chutí, která dominuje aroma máslem a petrželkou. Doporučuje se pro harmonizaci by mělo být bílé víno, lehké, suché, delikátní, dobrý kmen, mírně plná, aniž by se dřevo nebo velmi málo zřejmé. Jistě Chardonnay z Burgundska a Napa Valley av neposlední řadě, a v neposlední řadě, pravý Champagne brut.

Voilà!

Carlos José Vieira, nový partner Blog žít život

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Dosáhl Victory stojí druhé vydání časopisu Bacchus. Časopis přináší její obsah, různé aspekty ve víně, které se více než prostý nápoj odráží kultura, historie, lidé, kraje, země - zkrátka, životní styl a její joie de vivre (radost ze života)! Důkazů a diskutovali odborné články v didaktickém tak pro ty, kteří teprve začínají, tipy Vinařská turistika, nákupy, gastronomie a jiné nápoje, jakož i zprávy o chování trhu a aktualizace.

V tomto vydání novinář Marcelo Copello hovoří především o vína s na zimu dobré jídlo. Fantastické Tipy gastronomického světa v Londýně a sýr a víno průvodcem.

S tím Baco chce, aby veřejnost (laika odborníka) zprávu: víno nemusí být - a není - téma složité, hermetické a snobský, pro několik vyvolených. Právě naopak: je to nápoj, který v podstatě, nás zve sdílet, sdílet a demokratizovat veselý, vzdělaný a zdravý radost si ho vychutnat.

Blog editor žít život, Tavares Silvestre Gonçalves je přispěvatelem do časopisu pro Bacchus otázek souvisejících s Duchem svatým. Na straně 16 tohoto vydání má poznámku o návštěvě vinaře Carlos Lucas Victoria.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Víno je Beer

Zaměřuje na výrobu vína v rámci butiku koncepci, s limitovaných edicích a vysokou přidanou hodnotou, Santa Catarina vinařství Villaggio Grando rozšířit své obzory zahájením výroby řemeslných piv, se zahájením piva Patrona Alt.

V roce 2011, vinařství připojil sládek Gustavo Fezer společně vyvinout vysoce kvalitní řemeslné pivo, které má přírůstek chutí a vůní odvozených z postupů používaných při výrobě svých vín.

Alt je vysoká fermentace pivo, tradiční styl Německa. V procesu výroby vína, prochází fází, v dubových sudech a druhé kvašení uvnitř lahve, podobný proces pro získání šumivá vína.

Výsledkem je plná pivo vysoké krémovost a vytrvalost, s pozoruhodnou barvou, ušlechtilý poskakování a obsahem alkoholu 7,3%, slad recept má šest různých druhů ve svém složení, a to vše z Evropy. Kvasinky jsou zachovány v láhvi, metody řemeslné bez filtrace.

Pivo Patron Alt by měly být skladovány ve svislé poloze na chladném, chráněném prostředí osvětlení, aby co nejlépe chránit jejich strážní funkce. Jeho spotřeba by měla být vždy provedeno v sklenky červeného vína velké boule. Teprve pak je možné, aby plně ocenit chuť a aroma produktu.

Díky vyhlášenou kvalitu Villaggio Grando, na podzim Patron Alt do hodnotných a diverzifikované prémiového piva segmentu a bude na trh v lahvích 750 ml za průměrnou cenu 30,00 dolarů.

Alt patron, World Fusion pivo a víno!

Nachází se ve sladké vodě obci v Santa Catarina vysokých polích, vinařství Villaggio Grando spojuje jedinečné vlastnosti půdy a klimatu, které jsou vhodné pro rozvoj svých vinic. K dispozici jsou 42 akrů a 13 odrůd hroznů vypěstovaných v souladu s přírodou, k výrobě červených vín, bílé, růžové a šumivých vín v limitovaných edicích, které odrážejí skutečný terroir některých z nejchladnějších oblastí země.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Nejlepší bary a restaurace v Ducha svatého, jsou zvýrazněny v novém vydání gastronomického průvodce Viz Duch svatý najíst a napít, které vyšlo minulý čtvrtek (21). Na zahajovací akce, která se konala na slavnostním Le Buffet ve Victorii, nejlepší domy Espirito Santo vaření byly uděleny v kategoriích Restaurace, bary a poživatinami.

Průvodce je k dispozici na stáncích a on-line na stránkách www.vejaespiritosanto.com.br . 2012/2013 edice spojuje výběr z cca 500 adres, vyrobený týmem novinářů, kteří cestoval měst, takže podrobný přehled zařízení.

Mezi těmito zařízeními, nejvýznamnější byl nominován na tři poroty, kterou tvoří gurmány, podnikatelů a odborníků, a lidí spojených s kulturou a společnosti capixaba. Tedy, část z ocenění v kategorii nejlepší restaurace v kategoriích maso, capixaba kuchyně, italské, ryby a mořské plody, pizzerie, receptem tresky, Různé, Jižní pobřeží, Restaurace hora, Velké vítězství Restaurace, Restaurace Zjevení, restaurace Dobré a levné a Chef roku.

V kategorii Bary, byli zvoleni světlých Boteco otázek, krab, Drinks Letter, Happy Hour, živá hudba, Chcete-li přejít na dva a flirtovat. V kategorii poživatinami byly oceněny nejlepší Acai otázkách, káva, Doceria, pekařství, sůl, Sandwich, zmrzliny a šťávy.

Interakce s čtečkou

Bezprecedentní akci označuje zvláštní See Duch svatý najíst a napít v letošním roce. Čtenáři se podílel na vydání výběru nejlepších obchodů v 10 specialit, včetně nejlepší snídaně, nejlepší Caldinho, nejlepší lasagne a nejlepší Picanha. Hlasování byla pořízena dotazníku prostřednictvím e-mailu.

Podívejte se na některé z vítězů

 • Nejlepší capixaba kuchyni: Geraldo
 • Kuchař roku: Juarez Fields
 • Nejlepší restaurace v Greater Victoria: Soeta
 • Restaurace Revelation: Victoria Bistro
 • Nejlepší South Coast restaurace: Guaramare
 • Nejlepší restaurace na hoře: Valsugana
 • Dobré a levné: Galetinho
 • Nejlepší italský: Spaghetti & Co.
 • Měnil lepší: Ville Du Vin
 • Nejlepší Pizzeria: Paparazzi
 • Nejlepší kuchyně ryb a mořských plodů: jezdce
 • Nejlepší maso: Argento Parrilla
 • Nejlepší hospoda: John Bar
 • Nejlepší karta nápojů: La Villa
 • Nejlepší krab: Crab Assisi
 • Nejlepší šťáva: Bully je
 • Nejlepší zmrzlina: La Basque
 • Nejlepší sendvič: Rock Burger
 • Nejlepší salt: Juninho Cheese Bread
 • Nejlepší pekárna: Mount Lebanon
 • Nejlepší cukrárna: Bee

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Vinařství Up kurty, Itaqui (RS), právě zahájila svůj online obchod vynikajících vín Gaucho kampaně. Prodejní kanál nejnovější společnosti je již umístěn na vašem webu - www.camposdecima.com.br - a podporuje získávání všech vinařských produktů, s více atraktivní hodnotami má být dodáno přímo k zákazníkovi. "Vyvinuli jsme on-line obchod s cílem usnadnit přístup kvalitních vín Gaucho kampaň zaměřená na spotřebitele a reagovat na požadavky ze všech koutů Brazílie, rychle, efektivně a bezpečně," řekl obchodní ředitel zvýšené Campos, Pedro Candelaria.

Jako výkonné zabezpečení v době placení výrobku je zaručena Digital platby, full-service řešení Internetový obchod za náhradu, která umožňuje získání vín prostřednictvím počtu kreditních karet a také banky. Candelaria vysvětlil, že dodávka je rychlá, měnící se státem. Spousta se prodávají pouze v nejméně šesti jednotek. "Vytvořili jsme bezpečné služby a vysokou úroveň kvality a organizace dodržovat termíny a splnit množství pro každého zákazníka, a tím rozšířit spotřebu vynikajících vín v regionu Gaucho kampaně, jeden z nejlepších pěstitelských oblastí vína hrozny z Brazílie, "říká.

Chcete-li označit zahájení on-line obchodu, vinařství Up předměty se prodávají za zvýhodněné ceny bílé víno Viogner, sklizně 2009, a víno First Cut, sklizeň 2008, střih Merlot, Cabernet Sauvignon a Tannat. Oba jsou na prodej pouze $ 12 "on-line obchod láká zákazníky tím, že nabízí speciální ceny, a to díky přímému prodeji bez zprostředkovatelů, přímé víno do rukou jejich milenců," poznamenává. "On-line obchod nabízí užší vztah mezi výrobcem a zákazníkem," dodává.

"Case"

Tento přístup má své spotřebitele jako součást strategie Facebooku ( www.facebook.com/camposdecima ). V poslední době, příspěvek týkající se den svatého Valentýna se otočil "případ" mezi brazilských vinařství, že jsem měl téměř 600 akcí, čítající více než milovníky vína v sociální síti. Chandon Vinařství, například, který má 35.000 fanoušků, a je tam víc tentokrát na facebooku, měl méně než 500 akcí v jeho podpoře Valentýna. "To nás povzbuzuje, a dokazuje, že jsme dobrá komunikace s naším publikem," říká Candelaria. Obecně platí, že vinařství se dva nebo tři desítky compartulhamentos vaše snímky na sociální síti.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

V oploceném lidí párty s mimořádně dobré náladě, noviny vinný komentátor The Gazette dům, André Andres, měl jsem možnost ochutnat různé vína, věřím, že se v průběhu 30. Jedním z nich byl mýtický Mouchão Vat 3 4, v čele s panem Helvécio fae, který vlastní jeden z největších vinařství v těchto částech.

Mouchão Vat 3-4 je důsledkem pozornosti, od sklepa hlavní Mouchão, který poznamenal kvalitu vín zrají v sudech 03:04 vždycky lepší než ostatní. Odtud, z nejlepších ročníků, soudky na víno ​​v 03:04 je plněno částí, po 24-měsíční stáž v těchto sudech, které jsou vyrobeny z portugalského dubu, a mahagon macacauba, domov jablečno-mléčné kvašení.

Víno historie:

Rozsáhlé roviny, přerušovaný některé lesy a rozlehlými olivovými háji, jsou dominantní krajina regionu Alentejo. Právě zde, na počátku devatenáctého století, Thomas Reynolds se stěhoval, jehož cílem je korek podnikání.

O tři generace později, jeho vnuk John Reynolds získal 900 akrů panství, tzv run vinařství. Tady, korek činnost rodina nakonec přidat produkci vína. Počet vysazených vinic a v roce 1901 postavena tradiční vinný sklípek, silné a bílé Adobe zdi a vysokou výšku stropu, vše zakončené velkolepý střešních tašek portugalské marně. To je si myslel, že to byl také John iniciativy, že první rostliny Alicante Bouschet odrůd byly přinesl z Francie.

V padesátých letech dvacátého století, vinařský průmysl zažil pozoruhodnou expanzi, která vedla ke zvýšení ploch vinic na zlepšení vinifikace technologií a zahájení prodeje lahvového vína na úkor staré tradice prodeje hromadné vína, s velmi regionální povahy.

Století po jeho založení, a poté zpět zemědělských vyvlastňování, k nimž došlo po revoluci 1974, běh vinařství stále v držení Reynolds rodina, vedení minulosti staré tradice z otce na syna.

Celý proces vinařská zůstává téměř nedotčena, zachování tradiční sklizeň a kvašení hroznů na kamenných mlýnech s nožním šlapání.

Enologický měnící se svět, běh vinice zůstává, jak to vždycky bylo: rodinná tradice.

Osobní Hodnocení: ST (97+) Estate Mouchão Vat 3-4

V misce ukázal vizuální fialová, bez vývoje halo, s pokutou a četné slzy. Výkonný a intenzivní aroma tmavého ovoce v cukrovinkách ve tvaru (černých švestek a ostružin), koření, bylinky, s jemnou a elegantní dotykový Minty, velmi intenzivní a vytrvalý. Plná chuť, prominentní kyselost a třísloviny ve velkém množství, velmi tenké. Velká osobnost vína, který je teprve v plenkách, a by se měla vyvíjet velmi dobře po mnoho let. Ale již poskytuje velkou radost z poháru!

Portugalsko - Alentejo - Alicante Bouschet a Trincadeira - 14,5% - Vinař Paulo Laureano - dovozce Sklep Alentejo - R 400,00 dolarů

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Španělská White Guerrilla je inovativní řada bílých vín vyráběných Castle Maetierra, která patří do španělské skupiny Vintae. Jsou 8 etikety, Albarino, Verdejo, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon Blanc, Chardonnay, Viognier a Chardonnay Barrica Bariica, vše z nejvíce kultovní vinařské oblasti Španělska, který přináší jedinečný a zcela jistě revoluční sbírku v mnoha ohledech, která sdružuje obratně různé typy již zavedených bílých hroznů.

Navíc, jejich lahve jsou přípitek umění. Guerrilla Spanish Bílá čára má moderní a originální desing, s etiketami různých lahví a inspirovaná původu a vlastnostech kultivované hroznů. Štítky byly vytvořeny firmou Moruba Studio Designer Gáfico, jeden z nejprestižnějších ve Španělsku, se španělský studiu Brasmind ilustrace. Výrobce Vintae také starali zahrnout do pole notebook s podrobnými informacemi o procesu vytváření těchto "bílých bojovníky", stejně jako data z pěstování různých odrůd a poznámky ochutnávky.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Dne 14. června tohoto měsíce, dovoz Mundosur zastoupena Avelino Zanetti Son zde konala ve Win o víně večeři s majitelem přítomnosti Argentinské Bodega Melipal, Clarisa Aristi. Tato událost byla součástí řady návštěv nejvýznamnějších brazilských metropolí, s cílem podpořit svá vína na tvůrců veřejného mínění.

Místem konání byla restaurace Argento Parrilla v Praia do Canto, specializující se na argentinských soudů, nejteplejší v současné době zde v hlavním městě státu.

Melipal znamená, Southern Cross v domorodém jazyce, souhvězdí, která nejlépe pozná naši polokouli.

Vinárna Melipal je mladá společnost, založená v roce 2002 a ve vlastnictví Aristim rodina, vyrobený s cílem rozvíjet super prémiová vína, věří, že dobrá vína se rodí ve vinici a vytvořit v rámci vinařství, 100% hroznů pochází z vlastních vinic se nachází v Agrelo, Lujan de Cuyo, Mendoza.

Celkem, je 87 hektarů v první zóně Mendoza, v aluviálních půdách, jílovitou franku a průměrnou hloubkou. Suchá oblast teplé klima, které se v zimě poznamenané zimou, vysokou ensolação a velkým rozsahem teplot. Kromě toho, rodina Aristim stará o místní životní prostředí a je organickou léčbu plně kompatibilní s přírodním ekosystému a opětovné využití závlahové vody.

Z hlediska struktury Melipal vinárny má celkovou kapacitu pouhých 800.000 l, a současná úroda je připraveno cca 300 tisíc lahví. Je také vybaven 270 barelů nových dubových 95% francouzských a 5% Američan, nádrže z nerezové oceli pro fermentaci, a dřezů ze železobetonu a povrchovou úpravou pro úschovu vín.

Stojí za zmínku, že v enoturística oblasti vinařství má vynikající panoramatické restaurace, který klade důraz na regionální kuchyně a harmonizaci s jejími hlavními vín.

Vína

Večer začal s prezentací Melipal Rosé, šli jsme do široce používané Malbec, Cabernet Sauvignon, Malbec a Melipal Melipal Malbec Reserva 2006 a 2007, což je vinhaço.

Vrcholem večera byl závod poprvé v Brazílii Melipal Cabernet Franc 2009 privilegium. Pohár představil vizuální rubínový fialová s lehkým vývojem halo, mnoho a pomalé slzy. Nos ukázal některé balsamico dotkne bylinné čajové lístky, zemité vůně, vyjadřující velmi odrůdy, a kůže. Chuť je suchá, třísloviny s nějakým trpkosti, velký kyselost, střední vytrvalost, elegantní víno a dost gastronomické. ST (90+)

Jeho vína lze nalézt v Ville du Vin a Space DOC

Ancho steak, nejlepší Argento!

Marli, Silvestre, Clarisa, Avelino a Antonio Carlos Leite (Gazette)

Třída Argento s Clarisa Aristi

Toast!

Clarisa Aristi a Rodrigo Mazzei je skvělý blog ( www.vinhoseviagens.com.br )

Sommelier Boris Azevedo pózování!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Pracovníci Oded Friedland ve spolupráci s načervenalou Studio vytvořen pověřen Monkey Business tyto malé piny, které přilnuly k běžným zátkou, otočte nejlepší opice, jeleny, bizony, krávy, medvědy a králíky z vašeho pracovního stolu. Oni stojí $ 8 lze zakoupit zde .

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Není nic lepšího, než veletrh vína hledat novou sílu, která potěší naše chuťové buňky. A to je to, co se stalo v roce 2012. Poté, co Victoria ExpoVinhos odběr asi 300 etiket, zvýrazněte národní šumivé, v Brut Viapiana 192 dnů. Připravil tradiční metodou (Champenoise), s Prosseco hrozny, Viogner a Chardonnay. Toto šumivé prošel fází, 192 dnů v kontaktu s kvasinkami a ručním riddling proces. Když jsem se podílel na první pětce se chystá do práce.

Vína a vinice Viapiana přišel v roce 1986 s vývojem prvních stolních vín na průmyslové úrovni. Ale jeho příběh je označován za mnoho let předtím, když první italští přistěhovalci přišli v zemi a produkoval, ručně, jejich vlastní vína. Svědčí o medaili vyhrál Viapiana rodinou v Porto Alegre, v roce 1925 v průběhu padesátého výročí přistěhovalectví.

Nachází se v Traverse Alfredo Chaves v Flores da Cunha, na kopci severovýchodně od Rio Grande do Sul, vinařství začala proces modernizace a změny v roce 1999 s vytvořením svého prvního dobrého vína. V letech 2004 a 2005, linka byla zvýšena produkce šumivých a kvalitních bílých vín. O rok později, Viapiana dal první krok k realizaci moderního a konstrukční řešení vinařství a také z obchodování na vytvoření čtyř nových produktových řad: Ricieri Cut V, Viapiana a Via 1986.

V oblasti 2.800 m², Viapiana má strukturu s nejnovějšími technologiemi a moderních pohonů. K dispozici je 30 hektarů vlastních vinic obdrží mimořádnou péči nízkou produkcí hroznů, aby se kvalifikovaly výrobků. Vína mají plnou kontrolu teploty a zůstat v amerických a francouzských dubových sudech.

Osobní Hodnocení: ST (90) - Best Buy - R 29,00 dolarů - www.portomediterraneo.com.br

V misce ukázal slámově žluté vzhled se správnou pěnou a malých bublinek v dobrém množství a vytrvalý. Převládající příchutě jsou citrusy, bílé plody, lehký kvasnice dotek, jemné a elegantní. Chuť ukázal odpovídající kyselost, dobré vyvážení, střední tělo, středně vytrvalost a retro-čich citrusové plody s květinovými tóny. Jeho nejlepší vlastností je jeho osobnost a pozoruhodné finesy.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku